Aknes klase 2018/2019 projekts jau pusceļā: dalībnieču iespaidi, atziņas un plāni

Elina

Elīna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Jutīgas ādas aprūpei: Sébium Sensitive

“Esmu ļoti apmierināta, ir redzamas izmaiņas, un izmaiņu apstiptinājums ir tas, ka to pamana arī citi cilvēki!  Seja ir tīrāka, mazāk sauso pleķu uz sejas, mazāk melno punktiņu un sarkano, sāpīgo pumpiņu. Sejai nav tik izteikta reljefa kā bija iepriekš. Manuprāt, izmaiņas ir patiešām pamanāmas!”

Šobrīd lietoju Biodermas Sébium Sensitive sejas krēmu un Sébium Gel Moussant sejas attīrīšanas līdzekli. Iepriekš lietoju Sébium Global, tomēr nācās to nomainīt uz Sébium Sensitive tādēļ, ka Global sejas krēmā esošā skābe man kairināja acis, kā arī vietās, kur āda bija sausāka, tas sausināja vēl vairāk. 

Kopš projekta sākuma es apzināti nelietoju nevienas citas firmas sejas krēmus un mazgāšanas līdzekļus, lai redzētu reālo Bioderma produktu iedarbību. Lai gan kosmētiku noņemu ar citas firmas micelāro ūdeni, pēc tam visu nomazgāju ar Sébium gelu un mitrinu ādu ar Sébium Sensitive krēmu. Esmu ļoti apmierināta, ir redzamas izmaiņas, un izmaiņu apstiptinājums ir tas, ka to pamana arī citi cilvēki!  Seja ir tīrāka, mazāk sauso pleķu uz sejas, mazāk melno punktiņu un sarkano, sāpīgo pumpiņu. Sejai nav tik izteikta reljefa kā bija iepriekš. Manuprāt, izmaiņas ir patiešām pamanāmas! 

Pirms projekta biežāk ļāvu sev slinkot un seju nenomazgāt, nenotīrīt, izdarīt to vēlāk. Manas domas ļoti mainīja tikšanās ar dakteri Valeini, kura man “atvēra acis” uz to, cik svarīgi ir seju ar netīrām rokām neaiztikt, mazgāt cik vien var, mitrināt cik vien var. Parādīja, cik daudz ko var mainīt, mazliet piespiežot sevi uzturēt sejas ādu tīru. Runājot par uzturu, to būtiski neesmu mainījusi, vienīgi biežāk apdomāju, vai vīna glāzi pie vakariņām vai svētkos tomēr izlaist! 

Daktere Valeine ieteica lietot salicilskābes 2% spirta šķīdumu sejai, lietošanai tieši uz sarkanajām pumpiņām, šo medikamentu ne ar ko nekombinēju. Pirms skābes uzlikšanas nomazgāju seju, uzlieku krēmu, ļauju iesūkties, tad lieku skābi, un tikai tad, kad skābe iesūkusies –  kosmētiku. Sarkanās pumpas noiet ātrāk. Tās vairs nav tik sāpīgas, un bieži vien tās varu novērst, pirms tās ir “nogatavojušās”. 

Kā jau iepriekš minēju, manuprāt, visvērtīgākā bija tikšanās ar dakteri Valeini, kur bija iespēja izprast, kāpēc vispār man tās pumpas ir, kā ar tām tikt galā un ko savās darbībās mainīt. Man ļoti patika arī pēdējā tikšanās ar Kristu Zvirgzdiņu, tā deva iespēju atsvaidzināt jau zināmas lietas, mazliet arī uzzināt ko jaunu. Mani iepriekš ļoti uztrauca kosmētikas lietošana kombinācijā ar pumpainu un neveselīgu sejas ādu, bet viņa nomierināja, ka kosmētika būtisku ļaunumu nedara. Kopumā projekts man ir devis motivāciju vairāk rūpēties par sejas tīrību, iedziļināties lietās, par kurām ikdienā nedomājam. Pat tik nesvarīga lieta kā sejas neaiztikšana dienas laikā var izglābt no pāris jaunām pumpām!

Ketija

Ketija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Jutīgas ādas aprūpei: Sébium Sensitive
Ādas matēšanai un spīduma novēršanai: Sébium Mat Control

“Seja ir kļuvusi daudz veselīgāka, matētāka, un pumpiņas uzmetas ļoti reti. Noteikti neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir veselīgs uzturs un daudz ūdens. Šo mēnešu laikā sāku pievērst uzmanību tam, cik daudz ūdens dienas laikā izdzeru, un varu teikt, ka arī tas palīdz uzlabot sejas ādas stāvokli, jo, nedzerot pietiekami daudz ūdens, notiek ādas dehidratācija. Šī projekta laikā esmu sapratusi, ka arī taukaina āda ir jāmitrina un, tīrot to ar spirtotiem līdzekļiem, tās stāvoklis paliek vēl sliktāks.”

Nu jau kādu laiku par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu ir kļuvis Sébium Gel Moussant putojošais gels, Sébium Sensitive krēms un Sébium Mat Control krēms. Projekta sākumā lietoju tikai putojošo gelu un Sébium Global krēmu, taču sapratu, ka šis krēms manai ādai ir pārāk aktīvs.

Konsultējoties ar Bioderma meitenēm, saņēmu Sensitive krēmu, kas kļuva par manu favorītu un derēja labāk manai sejas ādai.  Pēc kāda laika pamanīju, ka āda vairs nav tik matēta, un meitenes ieteica vakarā lietot Sensitive krēmu un no rītiem Mat Control. Varu teikt, ka šī noteikti ir mana ideālā kombinācija! No rītiem nomazgāju seju ar gelu, mitrinu ar Mat Control (seja kļūst ne tikai matēta, bet arī ļoti labi mitrināta), vakaros atkal nomazgāju seju ar gelu, taču mitrinu ar Sensitive krēmu (ir saudzējošs un ļoti labi mitrina).

Seja ir kļuvusi daudz veselīgāka, matētāka un pumpiņas uzmetas ļoti reti. Noteikti neatņemama ikdienas sastāvdaļa ir veselīgs uzturs un daudz ūdens. Šo mēnešu laikā sāku pievērst uzmanību tam, cik daudz ūdens dienas laikā izdzeru, un varu teikt, ka arī tas palīdz uzlabot sejas ādas stāvokli, jo, nedzerot pietiekami daudz ūdens, notiek ādas dehidratācija. Šī projekta laikā esmu sapratusi, ka arī taukaina āda ir jāmitrina un, tīrot to ar spirtotiem līdzekļiem, tās stāvoklis paliek vel sliktāks. Noteikti ir jādzer daudz ūdens un jābūt saudzīgai pret savu sejas ādu, jo uz tās viss atspoguļojas!

liva

Līva

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Ādas intensīvai aprūpei: Sébium Global

Jau šobrīd mani ikdienas paradumi saistībā ar sejas kopšanu ir mainījušies, jo daudz vairāk piedomāju, ko un kā lietoju uz sejas ādas. Vienmēr apsveru to, kā tas atspoguļosies nākamajā vai aiznākamajā dienā. Domāšana līdzi savām darbībām ļoti palīdz regulāri un cītīgi rūpēties par savu visatklātāko ķermeņa daļu.”

No Sébium līnijas šobrīd lietoju Bioderma Sébium H2O micelāro ūdeni un Sébium Global krēmu. Projekta sākumā es sāku lietot Sébium Matt Control, kurš veica lielisku matējošo efektu, taču Bioderma speciālisti ieteica, ka šis krēms nav īsti atbilstošs man, jo tas pilnvērtīgi neveic piņņu ārstēšanu uz manas sejas ādas, tāpēc ieteica Sébium Global. Sākumā āda bija salīdzinoši sausāka, taču izmantoju krēmu tikai 1x dienā – vakarā. No rīta izmantoju Bioderma Atoderm mitrinošo krēmu.

Protams, projekta sākumā domāju, ka mana āda kļūs kā meitenēm no žurnāla vāka jau pēc pirmajiem mēnešiem, taču, saskaroties ar realitāti, sapratu, ka ir smagi jāstrādā un jārupējas par savu ādu, lai rezultātā iegūtu skaistu, gludu un perfektu ādu, un tas ir jādara visu laiku.

Dzīve ir pilna kārdinošu lietu un stresa, kas ļoti ietekmē ādas stāvokli. Šobrīd mana perfektā kombinācija ir Bioderma Sébium Global krēms, Bioderma mitrinošais krēms un Sébium micelārais ūdens, taču pēc pēdējās tikšanās ar Biodermas meitenēm un vizāžisti Kristu Zvirgzdiņu plānoju pamēģināt arī citus Bioderma sejas kopšanas līdzekļus, lai izprastu, kas manai sejas ādai patīk vislabāk. Jau šobrīd mani ikdienas paradumi saistībā ar sejas kopšanu ir mainījušies, jo daudz vairāk piedomāju, ko un kā lietoju uz sejas ādas. Vienmēr apsveru to, kā tas atspoguļosies nākamajā vai aiznākamajā dienā. Domāšana līdzi savām darbībām ļoti palīdz regulāri un cītīgi rūpēties par savu visatklātāko ķermeņa daļu.

Šobrīd uzlabojumi, protams, ir manāmi, piņņu veidošanās ir būtiski mazāka, sejas āda kļuvusi maigāka. Pavērojot cītīgāk izmaiņas, pamanīju, ka cīņa ar komedoniem gan nav beigusies.

Projekts jau iet uz nobeiguma pusi, un vērtīgas atziņas esmu ieguvusi no katra cilvēka, ko sastapu Aknes klases laikā. Lasot citu meiteņu atsauksmes, ļoti vērtīgi ir uzzināt arī citu meiteņu viedokļus un pieredzes stāstus. Un, protams, skaistu sejas ādu var iemantot, taču tas var nebūt mūžīgi, jo zināms, ka ar savu dzīvesveidu var sabojāt jebkuru skaistumu. Mums katrai un arī katram ir ļoti jārūpējas par savu sejas ādu un ķermeni, jārūpējas par to kā par saviem mājdzīvniekiem, bērniem un jebkuru citu tuvu lietu, kas regulāri prasa uzmanību un rūpes.

 

Aurelija

Aurēlija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Jutīgas ādas aprūpei: Sensibio Light

“Tava seja un viss, kas ir uz tās, manuprāt, ir tava atbildība un tava darīšana. Nav svarīgi, ko citi padomās. Es sevi pierunāju iziet no mājas bez kosmētikas, atgādinot sev to, ka drīz vien pumpas pazudīs un mana sejas āda būs skaista. Uztraukumam nav pamata, koncetrējies uz rezultātu! 🙂

Vienu reizi dienā vakarā es lietoju Bioderma Sébium Gel Moussant attīrošo želeju, no rīta un pēc treniņa es savu ādu notīru ar Sensibio H2O AR micelāro ūdeni, no rīta uzklāju Sensibio Light krēmu apsārtušai ādai, kā arī vakarā plānā kārtā uzklāju Differin gēlu.

Projekta sākumā man tika iedots Sébium Global krēms, bet tas nebija piemērots manai ādai, it sevišķi šajā aukstajā laikā. Mana āda ir ļoti jutīga, līdz ar to tā palika dikti sausa un vajadzēja krēmu, kas nomierinātu manu ādu un to mitrinātu.

Mana perfektā ādas attīrīšanas kombinācija būtu no rīta notīrīt sejas ādu ar micelāro ūdeni Sensibio H2O AR un pēc tā uzklāt krēmu Sensibio Light, pēc treniņa notīrīt seju ar šo pašu micelāro ūdeni un vakarā seju notīrīt ar Sébium Gel Moussant želeju. Šo līdzekļu kombināciju jau izmantoju gandrīz 2 mēnešus, esmu jau pieradusi, un, manuprāt, ir manāmi uzlabojumi sejas ādā. Uz pieres pumpas ir pazudušas, mana sejas āda vairs nav tik apsārtusi kā bija iepriekš 🙂

Mani paradumi ikdienā ir radikāli mainījušies saistībā ar ādas kopšanu. Pirms 2 mēnešiem es biju pie dermatologa, kas man ieteica atteikties pavisam no saldumiem un piena produktiem, kas man šķita neiespējami, taču tā nebūt nav. Pirmās nedēļas bija grūti, bet tagad jau tas šķiet vienkārši, es pat uz tiem produktiem vairs neskatos. Savā uzturā tagad lietoju vairāk dārzeņu un augļu, katru dienu apēdu pa saujai riekstu. Esmu atklājusi daudz jaunu produktu, kurus iepriekš nebiju lietojusi uzturā. Dodoties iepirkties, es tagad vienmēr izlasu produkta sastāvu, pārbaudu cukuru, kalorijas, taukus, u.t.t Sākot ēst veselīgi, es pati jūtos daudz labāk un manas sejas āda arī!

Man Dermatologs izrakstīja ārstniecisko gelu ”Differin’, kas man jālieto 2 mēnešus, es to lieku plānā kārtā uz nakti. Gels ir ļoti stiprs un pēc laika ādu padara ļoti sausu. Manuprāt, gelam manā cīņā ar akni ir diezgan liela loma un tas diezgan daudz ir palīdzējis, sakombinējot ar ādas kopšanas līdzekļiem, kurus jau iepriekš minēju. Effekts ir manāms, un šie līdzekļi savu darbu ir padarījuši ļoti labi.

Līdz šim ko esmu sapratusi, ka, lai cīnītos ar akni, vajag milzum lielu pacietību. Pēc mēneša vai mazliet vairāk es nekādas izmaiņas neredzu un pumpas rodas arvien vairāk un vairāk, es nesaprotu, ko es daru nepareizi. Esmu mainījusi savus ēšanas paradumus, ādu kopju katru rītu un vakaru, esmu atteiksuies no jebkādas dekoratīvās kosmētikas, un tā vien gribas nolaist rokas un padoties. Bet nē, tā nevar, ir jāsaņem sevi grožos un jābūt pacietīgam! Jā, protams, tas aizņems laiku, bet tas būs tā vērts! Otrā atziņa, ko ieguvu, ir tāda, ka pumpas nevajag paslēpt vai nomaskēt. Jā, tās nav tik pievilcīgas, bet tās nevajag krāsot ciet. Kompleksi ir jānoliek pie malas, un ir jāsaņemas iziet ārā bez kosmētikas. Man vajadzēja lielu drosmi, lai to izdarītu, bet es to izdarīju. Esmu ļoti priecīga, jo no rītiem varu ilgāk pagulēt tā vietā, lai krāsotos. Tava seja un viss, kas ir uz tās, manuprāt, ir tava atbildība un tava darīšana. Nav svarīgi, ko citi padomās. Es sevi pierunāju iziet no mājas bez kosmētikas, atgādinot sev to, ka drīz vien pumpas pazudīs un mana sejas āda būs skaista. Uztraukumam nav pamata, koncetrējies uz rezultātu! 🙂

julija-ivanova

Jūlija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Intensīvai aprūpei: Sébium Global
Intensīvai aprūpei un ādas toņa izlīdzināšanai: Sébium Global Cover
Izsausētas ādas mitrināšanai, nomierināšanai: Sébium Hydra

“Līdz šim mana lielākā atziņa no projekta ir viennozīmīgi par uzturu, cik lielu lomu tas spēlē cīņā ar akni, par ko pati arī pārliecinājos. Kā arī tas, ka ir pareizi jākopj sejas āda, ar piemērotiem kopšanas līdzekļiem.”

Tad nu mans pieredzes stāsts…

Šobrīd lietoju 4 Bioderma produktus:
Bioderma Sébium H2O micerālais ūdens;
Bioderma Sébium Hydra;
Bioderma Sébium Global Cover;
Bioderma Sébium Global.

Projekta sākumā lietoju micerālo ūdeni, Global Cover un Global, pēc tam seja sāka palikt pārāk sausa, un tad sāku lietot Hydra krēmu.

Mana ikdienas rutīna sejas kopšanā – katru rītu pieceļoties noskaloju seju ar vēsu ūdeni un notīru ar Sébium micerālo ūdeni, kam seko Hydra krēma uzklāšana plānā kārtā. Pagaidu neilgu laiku, kamēr krēms iesūcas un tad klāju Global Cover un lieku pārējo kosmētiku (zīmuli, tušu).
Vakarā notīru kosmētiku, tad vēlreiz seju notīru ar Sébium micelāro ūdeni un uzklāju Sébium Global. Seja jūtami ir palikusi pateicīgāka –  nespīd un nemet ārā lielās un sāpīgās pumpas, kopumā ir kļuvusi daudz gludāka un patīkamāka.

Mans uzturs mainījās jau pirms projekta sākuma, projektā es to nostiprināju vēl vairāk. Biju stingri pret bulciņām un visu pārējo, kas saturēja kviešu miltus, dzirkstošos dzērienus jau sen izslēdzu no savas ēdienkartes, kā arī konfektes un visu pārējo maksimāli sacukuroto ēdienu. Ievērojot šos uztura ierobežojumus, šķita, ka āda īsti nemainās, ka nepaliek labāk, vienkārši nepaliek arī sliktāk; tā es domāju līdz decembra sākumam. Tad uznāca tāds brīdis, ka organisms pilnīgi pats prasījās pēc mīklas izstrādājumiem, un es nespēju noturēties pret bulciņām, kas sejai viennozīmīgi nepatika. Pēc laika ādas problēmas saasinājās, un es sapratu, ka tad, kad seoku līdzi uzturam, man bija palicis daudz labāk. Cilvēki laikam nepamana lēnās pārmaiņas, kas noteikti bija ar mani, bet tagad pārliecinājos, ka no nepareizā uztura mana seja nav it nemaz pateicīga par mirkļa kārdinājumiem.

Līdz šim mana lielākā atziņa no projekta ir viennozīmīgi par uzturu, cik lielu lomu tas spēlē cīņā ar akni, par ko pati arī pārliecinājos. Kā arī tas, ka ir pareizi jākopj sejas āda, ar piemērotiem kopšanas līdzekļiem.

Anna-Marija

Anna Marija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O 
Intensīvai aprūpei: Sébium Global 
Izsausētas ādas mitrināšanai, nomierināšanai: Sébium Hydra

Neviens pat dārgākais krēms neko nedos, ja nepareizi ēdīsi un neizdzersi pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī nekas nemainīsies, ja ēdīsi pareizi, taču pietiekami labi nerūpēsies par savu sejas ādu. Tas man bija zināms, taču projekts ir iedevis to “maģisko pendeli”, lai es pati tiešām ievērotu pāris svarīgas nianses, lai pati sev palīdzētu.”

Projekta sākumā jau biju pazīstama ar Sébium Gel putojošo gelu, pēc ieteikumiem vadoties, sāku lietot H2O attīrošo micelāro ūdeni un Sébium Global krēmu. Tā kā sāka tuvoties apkures sezona, tad mana sejas āda kļuva sausāka, tādēļ Global krēmu nomainīju uz Hydra versiju, kas ir mitrinošāka. Tomēr Global krēmu joprojām lietoju pēc vajadzības, ja tomēr uzmetas kāda lielāka pūtīte, jo tas nomierina un dziedē sakairināto vietu.

Šobrīd ļoti stingri pieturos pie sejas kopšanas rutīnas – no rīta micelārais ūdens + krēms, vakarā attīrošā želeja + krēms pēc izvēles. 2x nedēļā izmantoju arī kādu maigu skrubi un kādu masku ādas palutināšanai. Noteikti esmu ieklausījusies speciālistu padomos gan par sejas ādas kopšanu, gan uzturu, gan dekoratīvo kosmētiku. Vislielāko iespaidu atstāja nodarbība ar uztura speciālisti Lieni Sondori, pēc kuras es ļoti piedomāju par to, ko apēdu (joprojām neko sev neaizliedzu, taču “piebremzēju” vai nomainu ar kaut ko līdzīgu, kad roka stiepjas pēc kaut kā salda, trekna, alkoholiska, vai cita produkta, kas var izraisīt aknes saasinājumu.) Krietni mainījušies mani ūdens dzeršanas paradumi, kā arī darba pusdienu kastīšu saturs.

Galvenā atziņa noteikti ir tāda, ka sejas ādas stāvokļa uzlabošanai ir svarīga gan pareiza ādas kopšana, gan sabalansēts uzturs. Neviens pat dārgākais krēms neko nedos, ja nepareizi ēdīsi un neizdzersi pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī nekas nemainīsies, ja ēdīsi pareizi, taču pietiekami labi nerūpēsies par savu sejas ādu. Tas man bija zināms, taču projekts ir iedevis to “maģisko pendeli”, lai es pati tiešām ievērotu pāris svarīgas nianses, lai pati sev palīdzētu.

Esmu bezgala pateicīga Biodermai par šo iespēju, jo ne tikai pati pamanu pozitīvas pārmaiņas sejas ādas izskatā, bet arī tuvinieki arvien biežāk izsaka komplimentus.

Kitija

Kitija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sensibio H2O
Intensīvai aprūpei un ādas toņa izlīdzināšanai: Sébium Global Cover
Jutīgas ādas aprūpei: Sensibio Light

“Ir pagājuši 4 mēneši, no kuriem divus mēnešus es lietoju Bioderma Sensibio H2O un Sébium Global Cover līdz ievēroju, ka mana taukainā sejas āda vienlaikus jūtas savilkta un sausa, it īpaši problemātiskajās sejas zonās. Tāpēc trešajā mēnesī savu ikdienas sejas kopšanas rutīnu papildināju ar Sensibio Light mitrinošo un nomierinošo kremu. Šis solis manā sejas kopšanas rutīnā bija kā “gamechanger”, jo, jau mēnesi ievērojot šos soļus, esmu pamanījusi, ka sejas ādā vairs nav sausuma pazīmju, melnie punktiņi deguna zonā ir mazinājušies, un beidzot zoda zonā ir mazāk izteikts ādas reljefs, par ko esmu īpaši priecīga.”

Ir pagājuši 4 mēneši, no kuriem divus mēnešus es lietoju Bioderma Sensibio H2O un Bioderma Global Cover līdz ievēroju, ka mana taukainā sejas āda vienlaikus jūtas savilkta un sausa, it īpaši problemātiskajās sejas zonās. Tāpēc trešajā mēnesī savu ikdienas sejas kopšanas rutīnu papildināju ar Sensibio Light mitrinošo un nomierinošo kremu. Šis solis manā sejas kopšanas rutīnā bija kā “gamechanger”, jo, jau mēnesi ievērojot šos soļus, esmu pamanījusi, ka sejas ādā vairs nav sausuma pazīmju, melnie punktiņi deguna zonā ir mazinājušies, un beidzot zoda zonā ir mazāk izteikts ādas reljefs, par ko esmu īpaši priecīga.

Ārstnieciskos līdzeķļus ikdienas sejas kopšanā neizmantoju, jo, manuprāt, manai sejas ādai tas nav nepieciešams, lietojot Bioderma sejas kopšanas līdzekļus un cenšoties ēst mazāk produktus, kuru dēļ man izdalās pastiprināts sebums. Ceļš uz tīru, skaistu un veselīgu seju noteikti nav īss un viegls. Tas prasa pacietību un rūpes, bet noteikti ir tā vērts!

Picture3

Annija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Ādas matēšanai un spīduma novēršanai: Sébium Mat Control

“Noteikti ir mainījusies, precīzāk, uzlabojusies, mana attieksme pret sejas ādas kopšanu. Ja agrāk varēju šad tad uzsmērēt kaut kādu krēmu un skriet darīšanās, tad šobrīd jau vairāku mēnešu garumā tā ir obligāta rutīna gan no rīta, gan vakarā – attīrīt, mitrināt. Kā arī cītīgi sekoju līdzi sejas kopšanas līdzekļu sastāvam.”

Joprojām lietoju Bioderma Sébium attīrošo gelu sejas mazgāšanai un Mat Control krēmu mitrināšanai.

Pirms vairāk kā mēneša pamēģināju nomainīt Mat Control uz Sebium Global krēmu. Uz šīm pārmaiņām mani iedvesmoja citu meiteņu atsauksmes par Global krēma labo iedarbību. Lai gan tieši no Biodermas pārstāves saņēmu laipnu ieteikumu nemainīt, es tomēr nolēmu mēģināt. Un tā bija KĻŪDA. haha 😀 
Global krēms tik tiešām nebija man. 
Veiksmīgi atgriezos pie jau ierastā kombo – gēls + Mat control krēms. Tā ir nudien pārbaudīta vērtība šo mēnešu laikā!

Papildus reizi nedēļā lietoju skrubi, kā arī kādu mitrinošu masku, lai sasniegtu maksimāli labu efektu. 

Pirms uzsāku dalību Bioderma Aknes klasē, biju uz konsultāciju pie dermatologa. Tika izrakstīti divi recepšu medikamenti, kurus lietoju attiecīgi norādījumiem. Tie tiešām palīdzēja. Pēc tam sākās Aknes klase un situācija turpināja pozitīvi priecēt ar rezultātiem. Šobrīd dermatologa ieteiktos recepšu medikamentus vairs nelietoju, jo ar darbiņu tiek galā mani iecienītie Sébium līnijas produkti.

Noteikti ir mainījusies, precīzāk, uzlabojusies, mana attieksme pret sejas ādas kopšanu. Ja agrāk varēju šad tad uzsmērēt kaut kādu krēmu un skriet darīšanās, tad šobrīd jau vairāku mēnešu garumā tā ir obligāta rutīna gan no rīta, gan vakarā – attīrīt, mitrināt. Kā arī cītīgi sekoju līdzi sejas kopšanas līdzekļu sastāvam.

Līdz šim projekta laikā lielākā atziņa, ko esmu guvusi – sejas āda mums ir dota tikai viena. Ja mēs par to nerūpēsimies, kurš tad? 
Kā arī bieži vien problēma nav virspusēja. Ne vienmēr būs pilnīgi līdzēts, lietojot krēmu vai citu līdzekli. Bieži vien cēloņi meklējami dziļāk – jāpārskata savs uzturs, dzīvesveids.
Mēs esam saimnieki savam ķermenim, un mūsu atbildībā ir rūpēties, lai tas būtu lieliskā stāvoklī gan iekšēji, gan ārēji. 

Projekts vēl nav noslēdzies, bet jau esmu ļoti priecīga par uzlabojumiem. Pumpas atrod ceļu pie manis arvien retāk. 🙂 

Kristiana

Kristiāna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sensibio H2O 
Intensīvai aprūpei: Sébium Global 

Pirmie iespaidi

“Šobrīd sejas stāvoklis ir patiešām uzlabojies, seja ir gludāka, spīdums ir mazinājies, un jaunas pumpas parādās arvien retāk. Diemžēl mani ēšanas paradumi laika trūkuma dēļ ir piedzīvojuši pretēju efektu – esmu sākusi ēst ievērojami neveselīgāk kā vasarā. Iespējams, ja spētu apvienot veselīgu uzturu ar ādas kopšanas līdzekļu lietošanu, tad rezultāti būtu vēl redzamāki.”

Mana sejas ādas kopšanas rutīna visu projekta laiku nav piedzīvojusi īpašas izmaiņas. Jau kopš septembra sākuma seju gan no rīta, gan vakarā attīru ar micelāro ūdeni (sākumā gan tas bija Sébium, taču šobrīd esmu pārgājusi uz Sensibio), un pēc tam lietoju Sébium Global. Ja esmu uzklājusi dekoratīvo kosmētiku, tad arī to noņemu ar micelāro ūdeni.
Pēc tikšanās ar dermatoloģi sāku izmantot salicilskābes šķīdumu, kuru ar vates kociņu uzklāju tieši uz aktīvās pumpas. Šis ir kļuvis par manu mīļāko pēdējā laika atklājumi, jo pumpa „nokalst” pāris dienu laikā. Vienreiz nedēļā seju attīru arī ar tējas koka skrubi.
Šobrīd sejas stāvoklis ir patiešām uzlabojies, seja ir gludāka, spīdums ir mazinājies un jaunas pumpas parādās arvien retāk.
Diemžēl mani ēšanas paradumi laika trūkuma dēļ  ir piedzīvojuši pretēju efektu – esmu sākusi ēst ievērojami neveselīgāk kā vasarā. Ļoti bieži dienas laikā vienkārši neatliek laika, lai ieturētu kārtīgu maltīti,  un esmu tik aizņemta ar visādiem darbiem, ka aizmirtu par tik elementāru darbību kā ūdens dzeršanu.
Iespējams, ja spētu apvienot veselīgu uzturu ar ādas kopšanas līdzekļu lietošanu, tad rezultāti būtu vēl redzamāki. Tā arī ir mana apņemšanās jaunajā gadā, lai līdz projekta beigās sasniegtu ādas stāvokli, par kuru pašai ir prieks! 🙂

Paula

Paula

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Intensīvai aprūpei: Sébium Sensitive 

“Manas vērtīgākās atziņas pēc projekta pirmās puses ir tādas, ka ūdens ir visa pamats, ka jāēd veselīgi, lai cīnītos ar akni, jo mēs taču esam tas, ko mēs ēdam! Un visbeidzot- ja Tu ar akni cīnies jau kādu laiciņu, noteikti vērsies pie dermatologa, jo viņš noteikti zinās, kā Tev palīdzēt!”

No rīta tīru seju ar Sébium H2O, uz aknes skartajām vietām uzlieku Ginseng D2 dil. un tad pa visu seju Sébium Sensitive.

Vakarā notīru seju ar Sébium H2O, uz aknes skartajām vietām uzlieku Treclinac, tad pa visu seju uzklāju Sébium Sensitive krēmu.


Papildus dzeru vitamīnu E un D, kāliju un selēnu, kā arī no rītiem tukšā dūšā – žeņšeņa tinktūru.

Uzlabojumi ir redzami, pirmo reizi daudzu gadu laikā man ir tik laba sejas āda!

Mani ādas kopšanas paradumi ir mainījušies, tagad papildus krēmiem lietoju arī antibiotikas! 

Projekta laikā esmu mainījusi Sébium Global krēmu uz Sébium Sensitive, jo dermatologs to man ieteica.

Manas vērtīgākās atziņas pēc projekta pirmās puses ir tādas, ka ūdens ir visa pamats, ka jāēd veselīgi, lai cīnītos ar akni, jo mēs taču esam tas, ko mēs ēdam! Un visbeidzot- ja Tu ar akni cīnies jau kādu laiciņu, noteikti vērsies pie dermatologa, jo viņš noteikti zinās, kā Tev palīdzēt!

Kristīne

Kristīne

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Intensīvai aprūpei: Sébium Global
Jutīgas ādas aprūpei: Sensibio Light

“Līdz šim vērtīgākā atziņa ir tāda, ka jābūt pacietībai, jo nekas nemainīsies uzreiz un pats no sevis. Tas, ka mēs lietojam labus līdzekļus, nedod 100% garantiju, ka sejas āda pēkšņi kļūs labāka. Mums ir jāstrādā ar sevi – jāpiedomā pie ēdienkartes, jārūpējas ne tikai par sejas ādu, bet arī par visu ķermeni.”

Šobrīd es lietoju Sébium micelāro ūdeni, vakaros Global krēmu un no rīta mitrinošo krēmu no sarkanās līnijas.

Projekta laikā esmu mainījusi līdzekļus. Sākumā lietoju nevis micelāro ūdeno, bet gan attīrošo želeju. Iemesls tam nebija nekāds nopietns, vēlējos pamēģināt abus, lai zinātu, kurš labāk patīk. Nomainīju arī krēmus. Sākumā lietoju Sensitive krēmu, bet manai ādai tas laikam nederēja, jo nekādas izmaiņas no nebija manāmas. Sensitive krēmu nomainīju pret Global krēmu un mitrinošo krēmu, un no šiem produktiem es redzu pozitīvas izmaiņas.

Katru rītu pirms došanās ārā es attīru seju ar micelāro ūdeni, un tad uzklāju mitrinošo krēmu. Mitrinošais krēms neļauj ādai palikt sausai un aizsargā ādu no aukstuma. Vakaros tieši pirms gulēt iešanas ādu attīru no kosmētikas un netīrumiem ar šo pašu micelāro ūdeni un vēlāk uzlieku Global krēmu. Veicot šīs darbības katru dienu, jau drīz vien var redzēt sejas ādas uzlabojumu – mazāk jaunu pumpu, veselīgāka izskata āda.

Ikdienas paradumi ir mainījušes. Ja agrāk es atļāvos kādu vakaru izlaist kārtīgu sejas attīrīšanu, tad tagad es katru dienu bez izņēmumiem rūpējos par to, lai no rīta seja būtu attīrīta un sakopta, kā arī vakarā, lai pirms miedziņa seja justos svaiga un tīra.

Nekad neesmu lietojusi medikamentus aknes ārstēšanai. Līdz šim pirku dažādus kopšanas līdzekļus, kuri, manuprāt, palīdzēja, bet īstenībā nepalīdzēja. Un tad, par laimi, radās iespēja parunāt ar Biodermas pārstāvēm, un atrast tos līdzekļus, kas tiešām palīdz.

Līdz šim vērtīgākā atziņa ir tāda, ka jābūt pacietībai, jo nekas nemainīsies uzreiz un pats no sevis. Tas, ka mēs lietojam labus līdzekļus, nedod 100% garantiju, ka sejas āda pēkšņi kļūs labāka. Mums ir jāstrādā ar sevi – jāpiedomā pie ēdienkartes, jārūpējas ne tikai par sejas ādu, bet arī par pārējo ķermeni.

Zane

Zane

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Jutīgas aprūpei: Sébium Global
Papildus mitrināšanai: Hydrabio Gel-Creme

“Esmu novērojusi un sapratusi, ka bez miega, pilnvērtīgas sejas kopšanas IKDIENĀ un bez nepieciešamā ūdens daudzuma organismā katru dienu, tikt pie tīras sejas ādas ir gandrīz nereāli.”

Ikdienā pārsvarā es lietoju tikai Bioderma Sébium H2O micelāro ūdeni un mitrinošo krēmu- Bioderma Hydrabio gel-crème, atkārtojot šo 2x dienā (no rītiem un vakaros). Pēc šīs procedūras āda kļūst tīra, maiga, ar veselīgu izskatu.

Nedēļas nogalēs palutinu savu sejas ādu ar kādu no maskām, kuras attīra pūtītes vai arī baro ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem, taču pirms tā es attīru seju ar Bioderma Sébium gel moussant (attīrošo želeju).

Saistībā ar ādas kopšanu mani ikdienas paradumi ir mainījušies, taču ar uzturu nav tik veiksmīgi. Tā kā esmu medicīnas nozares students, ēdienreizes ir grūti laikus saplānot, reizēm gadās, ka dienā ir tikai 2 ēdienreizes, reizēm tās var būt veselas 5 un vairāk, kā arī gadās, ka ne vienmēr gribās kaut ko gatavot tā vietā, lai ārti uztaisītu sviesmaizi un justies paēdušam. Cenšos izvairīties no cukura, lietot vairāk augļu, dārzeņu, kas ir vitamīniem pildīti un dzert daudz, daudz ūdens. Kā arī, katru mēnesi dodos pie kosmetologa, lai papildus attīrītu sejas ādu. Paralēli visam lietoju D, Mg un C vitamīnus un hormonālās tabletes, ko ieteica mans ārsts, ne tikai problēmu risināšanai, bet arī sejas ādas uzlabošanai.

Esmu novērojusi un sapratusi, ka bez miega, pilnvērtīgas sejas kopšanas IKDIENĀ un bez nepieciešamā ūdens daudzuma organismā katru dienu tikt pie tīras sejas ādas ir gandrīz nereāli.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *