Sīkdatņu politika

 

Šajā vietnē tiek izmantotas Google sīkdatnes, kas nodrošina vietņu pakalpojumus, personalizētas reklāmas un analizē datu plūsmu. Informācija, kas saņemta par šīs vietnes izmantošanu, tiek kopīgota ar Google. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju par AknesKlase.lv sīkdatņu politiku skatiet tālāk.

Sīkdatņu lietojuma politika

SATURS

 • I – Definīcija
 • II – „Bioderma.lv“, „bioderma.com“, www.atopija.lv, www.aknesklase.lv sīkdatņu izmantojums
 • III – Sīkdatņu pārvaldība
 • IV – Kā konfigurēt pārlūkprogrammu

Apmeklējot www.aknesklase.lvwww.atopija.lvwww.bioderma.lv un www.bioderma.com, jūs esat informēts par sīkdatņu izmantojumu un piekrītat tam, ka tās var tikt saglabātas jūsu pārlūkprogrammā.

I – Definīcija

Sīkdatnes (sīkfaili; angliski – cookies) ir informācijas vienības, ko tīmekļa vietne nosūta Jūsu pārlūkprogrammai, un kuras pārlūkprogrammas ieraksta sīkdatņu failā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties tīmekļa vietnē un ļauj tīmekļa vietnes uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu.

Sīkdatnes sava derīguma laikā patur prātā to, kādas tīmekļa vietnes pārlūkprogramma ir apmeklējusi. Sīkdatnes tiek uzglabātas jūsu pārlūkprogrammas atmiņā, un parasti tiek saglabāti šie dati:

 • Servera nosaukums, no kura tika nosūtīta sīkdatne
 • Sīkdatnes derīguma termiņš
 • Sīkdatnes tags – parasti unikāls numurs, ko sistēma ir izvēlējusies nejaušā kārtā.

Interneta serveris, kas lejupielādē šo sīkdatni, izmanto šo numuru, lai atpazītu jūs, atgriežoties vietnē vai pārlūkojot savas tīmekļa lapas. Tikai sīkdatņu sūtītājs var nolasīt vai mainīt tajā ietverto informāciju.

Pastāv divu veidu sīkdatnes, ko sauc par “pagaidu” un “pastāvīgām”:

 • “Pagaidu” sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnēm veikt savas darbības pārlūkošanas sesijas laikā. Šīs sīkdatnes pazūd uzreiz pēc pārlūkošanas sesijas beigām un vairs netiek saglabātas ilgstošajā atmiņā.
 • “Pastāvīgās” sīkdatnes tiek uzglabātas arī pēc pārlūkošanas sesijām, ļaujot saglabāt atmiņā apmeklētās vietnes vai dažos gadījumos citās vietnēs veiktās izvēles un darbības. Pastāvīgās sīkdatnes var izmantot dažādiem mērķiem, lai sekotu jūsu izvēlēm, izmantojot šo vietni.

Sīkdatnes var klasificēt arī pēc šādām kategorijām: “iekšējās sīkdatnes” – tīmekļa vietne, kuru pārlūkojat, un “trešo pušu sīkdatnes” – citu tīmekļa vietņu sīkdatnes.

II – „Bioderma.lv“, „bioderma.com“, www.atopija.lv, www.aknesklase.lv sīkdatņu izmantojums

SIA “Remedica” datu plūsmas analīzes vajadzībām izmanto šādas trešo pušu sīkdatnes:

Programma

Sīkdatnes veids

Sīkdatnes izmantojuma mērķis

Google Analytics

__utma

Šī sīkdatne tiek izmantota, lai uzskaitītu unikālos vietnes apmeklētājus. Tā tiek atjaunota ik reizi, kad apmeklējat jaunu lapu.

__utmb

Šī sīkdatne tiek izmantota, lai izsekotu vietnes apmeklētāja sesiju. Sīkdatnes derīguma termiņš beidzas, ja vietne pārlūkprogrammā nav aktivizēta vairāk kā 30 minūtes. Šī sīkdatne kopā ar UTMC sīkdatni ļauj izsekot vietnes apmeklējumus noteiktā vietā.

__utmc

Šī sīkdatne darbojas kopā ar UTMB sīkdatni, lai izsekotu pašreizējo unikālo apmeklētāju vizītes.

__utmz

Šajā sīkdatnē tiek saglabāta visa informācija, kas nepieciešama, lai iestatītu datplūsmas avotu. Sīkdatne uzglabā šādu informāciju: datu plūsmas avotu, meklētājprogrammā ievadītos atslēgvārdus, izmantoto meklētājprogrammu, u.c.

__utmv

Apmeklētāju segmentācija.

_ga

Šajā sīkdatnē tiek saglabāti identifikācijas numuri, kas ļauj uzskaitīt apmeklējumus Google Analytics programmā. Tā ļauj mums noskaidrot, vai apmeklētājs atgriežas mūsu vietnē laika gaitā. 


III – Sīkdatņu pārvaldība

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes ar jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Lielākajā daļā tīmekļa pārlūkprogrammu izmanto noklusējuma iestatījumus un pieņem sīkdatnes, bet jums ir iespēja izvēlēties, vai pieņemt visas sīkdatnes, vai arī automātiski tās noraidīt. Jūs varat norādīt savas pārlūkprogrammas iestatījumos, lai ik reizi pirms sīkdatnes saglabāšanas tiek prasīts jūsu apstiprinājums. Pārlūkprogrammas iestatījumi ļauj arī pilnībā izdzēst visus sīkfailus no savas ierīces.

Sīkdatņu konfigurācija un dažādu funkciju iestatīšana atšķiras dažādās pārlūkprogrammās. Tālāk aprakstīti sīkdatņu konfigurēšanas soļi katrā no populārākajām pārlūkprogrammām.

IV – Kā konfigurēt pārlūkprogrammu

 • Firefox
 1. Atveriet Firefox
 2. Spiediet pogu „Alt“
 3. Izvēlnes joslā lapas augšpusē izvēlieties “Rīki”, pēc tam “Opcijas”
 4. Izvēlieties „Konfidencialitātes iestatījumi“
 5. Izvēlieties “Lietot personiskos iestatījumus pārlūkošanas vēsturei”
 6. Noklikšķiniet uz “Saņemt sīkdatnes” nedaudz zemāk
 7. Saglabājiet opcijas, apstiprinot ar pogu “Labi”
 • Internet Explorer
 1. Atveriet Internet Explorer
 2. Logā “Rīki” izvēlieties “Interneta opcijas”
 3. Klikšķiniet uz cilnes “Konfidencialitāte”
 4. Noklikšķiniet uz “Papildu opcijas” un apstipriniet, spiežot “Akceptēt”
 5. Saglabājiet savas opcijas, apstiprinot ar pogu “Labi”
 • Google Chrome
 1. Atveriet Google Chrome
 2. Izvēlnes joslā atlasiet rīkjoslas ikonu
 3. Izvēlieties “Iespējas”
 4. Klikšķiniet uz “Papildu opcijas”
 5. Sadaļā “Sīkfailu iestatījumi” izvēlieties “Bloķēt visus sīkfailus”
 • Safari
 1. Atveriet Safari
 2. Izvēlnes joslā klikšķiniet uz Safari, pēc tam – Options (Iespējas)
 3. Izvēlieties ikonu “Drošība”
 4. Blakus “Pieņemt sīkfailus” izvēlieties “Nekad”
 5. Ja vēlaties redzēt, kuri sīkfaili saglabāti jūsu datorā, nospiediet uz “Rādīt sīkfailus”