Ādas kopšanas rutīna

Projekta Aknes klase 2020 ietvaros pirmajos mēnešos dalībnieki tikās ar dermatoloģi, uztura speciālisti un kosmetoloģi. Šī gada aknes klase tuvojās noslēgumam un tieši tādēļ dalībnieki dalās pieredzē, kāda ir viņu ikdienas ādas kopšana.

Dārta

Viens no maniem mazajiem sapņiem vienmēr ir bijis sakopt savu sejas ādu, lai tā ir skaista un vesela. Lai bez kautrēšanās un tās neforšās sajūtas spētu iziet no mājas, nebaidoties kādu satikt.

Tā nu ir sācies mans ceļš pretī šim sapnim.. Daudz mācos, uzzinu jaunu informāciju un meklēju atbilstošākos produktu, kas der tieši man.. Jo kā mēs zinām, katram savs, kas der man, var nederēt kādam citam un otrādāk!

Izmēģinot dažādus Bioderma produktus, šķiet, ka beidzot esmu atradusi tos, kas der tieši manai ādai. Un esmu sapratusi, ka ārējās kopšanas pamatā ir svarīga, rūpīga sejas ādas attīrīšana un pareizo produktu lietošana, kas atbilst sejas ādas tipam.

Tad nu mana sejas kopšanas rutīna ir šāda:

No rīta un vakarā attīrīt sejas ādu ar Sebium H2O micelāro ūdeni.

No rīta plānā kārtiņā uzklāju Hydrabio Serumu, kas liek ādai no jauna iemācīties, kā aktivēt tās dabiskās mitrināšanas spējas. Tas nogludina ādu un atjauno tās mirdzumu.. Kad krēms iesūcies, uzklāju Sebium Sensitive, kas lieliski der manai jūtīgajai ādai vai Sebium Mat Control. Tas atkarīgs no tā cik intensīva man ir paredzēta diena. Taču abi krēmi labi matē un paslēpj man tik ļoti nepatīkamo taukaino spīdumu.

Un vakarā, kad seja ir attīrīta, atkal uzklāju Sebium Sensitive, kas mazina arī kairinājumu, novērš iekaisīgos bojājumus un apsārtumu, lai neveidotos rētas.

Šī, salīdzinoši vienkāršā, sejas ādas kopšanas rutīna ir manāmi uzlabojusi manu sejas ādas stāvokli. To pamana arī mani tuvākie cilvēki.

Bioderma sebium

Sabīne

Mana ādas kopšanas rutīna sākas ar vēsu ūdeni agros rītos. Pa priekšu seju noskaloju, lai tā “pamostas”, un tad izmantoju Bioderma Sebium H2O micelāro ūdeni sejas dziļākai attīrīšanai un pa nakti izveidojušā sebuma noņemšanai. Pēc tam uzklāju plānu kārtiņu Bioderma Sebium Mat Control. Šī krēma iedarbība bija redzama jau pirmajā dienā! Krēms novērš sejas spīdumu, un pašlaik šis ir mans labākais atklājums, jo dienas laikā spīdums, kas bija uz pieres un vaigiem, bija ļoti izteikts. Jūtama arī krēma mitrinošā iedarbība, kas aukstajā gadalaiku periodā ir ļoti svarīgi. Tam ir maiga tekstūra un tas viegli uzklājas uz sejas ādas. Mat Control lietoju arī kā bāzi ikdienas dekoratīvajai kosmētikai.

Vakaros (tik pat svarīgi, kā rītos) ir attīrīt ādu no “liekā” – nomazgāt kosmētiku un sakrājušos sebumu. Tam izmantoju divus Bioderma Sebium produktus. Acu kosmētiku notīru ar Bioderma Sebium Gel moussant putojošo gēlu, savukārt pārējai sejas daļai izmantoju Sebium H2O micelāro ūdeni. 

Darja

Ir ļoti svarīgi rūpēties par savu sejas ādu. Jau ilgu laiku es izvēlos BIODERMA Sebium līnijas produktus ādas kopšanai. Vispirms es attīru ādu ar Sèbium Gel moussant. Tas attīra ādu gan no netīrumiem, gan no dekoratīvas kosmētikas. Pēc tam uzklāju krēmu Sèbium Sensitive. Tas nomierina ādu un mitrina to līdz pat 12 stundām. Šo procedūru es atkārtoju divas reizes dienā – no rīta un vakarā. Jau pēc mēneša, ikdienas līdzekļu lietošanas es pamanīju pirmos uzlabojumus – mana āda nav tik taukaina kā agrāk, vairs nav spīduma, āda izskatās daudz labāk.

Samanta

Ikdienā lietoju: Sébium Gel moussant putojošo gelu un Sébium Sensitive krēmu.

No rīta un vakara nomazgāju seju ar Sébium Gel moussant putojošo gelu un uzklāju Sebium Sensitive krēmu. Manāmi uzlabojumi:

1. Āda kļuvusi nedaudz gludāka un maigāka

2. Mazāk sarkanas un sapīgas pinnēs

3. Izdalās mazāk sebuma, uz 8-9 stundām āda paliek vairāk matēta

Līva

Jāsaka godīgi, ka manā ikdienā ir diezgan daudzi Biodermas produkti, piemēram, no Atoderm līnijas – roku krēms, ķermeņa krēms un lūpu balzams, kā arī, protams, sejas ādai – no Sebium līnijas Global krēms un Sensibio līnijas sejas krēms, H2O micelārais ūdens, kā arī putojošais gels. Šie visi produkti ir neatņemama ikdienas sastāvadaļa, taču šoreiz vairāk par Sebium līnijas produktiem. 

Lai spētu labāk pamosties no rītiem, man ir svarīgi, lai arī mana sejas āda jūtas “svaiga”, jo tas palīdz produktīvāk uzsākt dienu. No rītiem savu seju atsvaidzinu ar aukstu ūdeni pēc tam to notīru ar Bioderma Sebium micerālo ūdeni. Tas palīdz notīrīt no sejas visus putekļus, kas sakrājušies pa nakti. Šis solis ir ļoti svarīgs, ja nu tomēr kāds/kāda uzskata, ka ar vakardienas notīrīto sejas ādu pietiek, tad nē! Svarīgi ir seju tīrīt arī no rīta. Bieži vien no rītiem uz vates aplīšiem ir novērojumi tumšāki pleķi. Kad viss sejas laukums ir tīrs, tad uzklāju Bioderma Sebium Global krēmu. Pagaidu dažas minūtes līdz tas iesūcas un ir nožuvis, un tikai tad uzklāju ikdienas dekoratīvo kosmētiku. 

Ja sanāk nodarbotos ar kādu fizisku aktivitāti, tad noteikti pirms tam ar micelāro ūdeni noņemu visu dekoratīvo kosmētiku, lai seja ir pilnīgi tīra un varu nodoties savas enerģijas uzlādei. Pēc šādiem treniņiem arī seju nomazgāju gan ar ūdeni, gan ar micelāro ūdeni un pēc tam atkal uzklāju Sebium Global krēmu. 

Vakaros jeb dienas beigās atkal savu seju notīru ar Sebium micelāro ūdeni, atbrīvojos no visas dekoratīvās kosmētikas. Mazliet samitrinu sejas ādu ar ūdeni un uzklāju Sebium putojošo gelu, ko pirms tam esmu plaukstās mazliet uzputojusi. Svarīgi ir neaizmirst par mazāk populārām vietām, piemēram, deniņi, pieres paša augsdaļa, zoda apakša un citas vietiņas, kas steigā var tikt piemirstas. Kad gēls ir iemasēts sejas ādā, tad šo gēlu noskaloju ar ūdeni. Svarīgi, lai sejas āda atkal justos svaiga un tīra. Vakarā sejas krēmu izvēlos pēc sajūtām. Ja jūtu, ka sejas āda jūtas labi, tad izvēlos Sebium Global krēmu, ja jūtu, ka sejas āda varbūt jūtas mazliet sakairināta, tad izvēlos Sebium Sensitive sejas ādas krēmu

Viktorija

Es ikdienā lietoju šādus Bioderma produktus: Sebium gel moussant, Sebium H2O un Sebium Sensitive, tos lietoju katru dienu rītos un vakaros.

Nomazgāju seju ar gelu, tad ar vates disku un micelāro ūdeni notīru seju un klāju virsū sejai mitrinošo krēmu.

Mani novērojumi – seja vairs nav tik taukaina, tā mirdz, katru dienu jūtas arvien svaigāka. Esmu novērojusi, ka vairs nav tik daudz melno punktiņu, un pats svarīgākais – neveidojas lielas strutainas pumpas. 

Marta

No rīta pieceļoties vispirms nomazgāju sejas ādu ar putojošu gelu. Tas man palīdz pamosties un reizē arī attīra seju. Pēc tam uzsmērēju matējošu sejas krēmu un dodos dienas gaitās.
Pa dienu man vienmēr ir līdzi micelārais ūdens un dažas vatītes, lai, ja nepieciešams, varu notīrīt seju.
Vakarā, pārnākot mājās, es atkal notīru seju ar putojošo gēlu, bet, ja esmu pārāk nogurusi, tad guļamistabā turu micelāro ūdeni un vatītes, lai varu attīrīt seju no apkārtējās vides ietekmes.
Reizi nedēļā (parasti brīvdienā) es uztaisu sejas masku no dažādiem mājās pieejamiem produktiem.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *