Projekta dalībnieku pirmie iespaidi (1. daļa)

Projekta Aknes klase 2019/2020 pirmajos mēnešos dalībnieki tikās ar dermatoloģi, uztura speciālisti un kosmetoloģi. Aizvadītās nodarbības projekta dalībniekiem ne tikai sniedza zināšanas par akni un tās ārstēšanas metodēm, bet lika arī atskatīties uz savu ikdienas ādas kopšanu un ieviest izmaiņas labāka rezultāta sasniegšanai.

Pēc cītīgas Sébium higiēnas un kopšanas līdzekļu izmantošanas projekta dalībnieki dalās savos iespaidos par līdzekļu lietošanu, izmaiņām ādas kopšanas rutīnā un pirmajām izmaiņām ādā.

darja-aknesklase

Darja

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Mitrināšanai un spīduma mazināšanai: Sébium Mat Control

Pirmie iespaidi

Jau divus mēnešus es lietoju Bioderma Sèbium līnijas produktus. Līdz ar iesaistīšanos projektā un Bioderma produktu lietošanu esmu mainījusi savu ikdienas sejas kopšanas rutīnu. Agrāk es pat nedomāju, ka ir īpaši jārūpējas par seju. Es to vienkārši nomazgāju ar krāna ūdeni, taču tagad es katru rītu un vakaru lietoju Bioderma putojošo gēlu, lai attīrītu ādu no netīrumiem. Rītos un vakaros es lietoju krēmu Sebium Mat Control, lai mitrinātu un matētu ādu. Tas strādā pat līdz 8 stundām, kas mazina manu sejas ādas spīdumu visas dienas garumā. Jau tagad es jūtu, ka mana sejas āda ir kļuvusi veselīgāka un skaistāka.

paula-aknesklase

Paula

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Jutīgas ādas aprūpei: Sébium Sensitive

Pirmie iespaidi

No rītiem es noskaloju seju ar remdenu ūdeni un tad nosusinu ar salveti. Tad paņemu 1 vai 2 vates tamponiņus un notīru seju ar Sébium micelāro ūdeni. Pēc tam uzlieku Sébium Sensitive krēmu. Vakarā lietoju micelāro ūdeni un Sensitive krēmu. Ja ir uzmetusies kāda sarkana pumpa, tad uzsmērēju Finacea gēlu, kas mazina pumpas apsārtumu.
Mana ikdienas rutīna ir diezgan pamainījusies, kopš esmu iesaistījusies projektā “Aknes klase”. Pirms projekta nepievērsu tik lielu uzmanību sejas ādai. Tagad esmu sapratusi, cik svarīgi ir attīrīt un kopt savu sejas ādu no rīta un vakarā.
Bioderma produktus varu droši ieteikt saviem draugiem!

marta-aknesklase

Marta

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O un Sébium Gel Moussant
Jutīgas ādas aprūpei: Sébium Sensitive

Pirmie iespaidi

No rītiem nomazgāju seju ar Sèbium Gel Moussant, uzsmērēju Sèbium Sensitive. Vakaros mana sejas kopšanas rutīna neatšķiras, daru tieši to pašu, ko no rīta. Vienīgais dažreiz pirms sejas mazgāšanas ar Sèbium Gel Moussant to notīru ar Sèbium H2O, ja seja šķiet īpaši taukaina.

Mana pašreizējā sejas kopšanas rutīna neatšķiras no tās, kāda tā bija agrāk, jo jau pirms dalības projektā lietoju šos pašus produktus.

Gel mousant putojošais gēls man šķiet ļoti maigs un patīkams. Kad nomazgāju seju ar to, seja liekas ļoti tīra, un nav sajūta, ka palikuši kādi netīrumi.

Sebium Sensitive krēmiņš man pagaidām patīk vislabāk, jo tas nav pārāk biezs, viegli uzklājas. No rītiem to uzklājot, ir sajūta, ka tas nedaudz matē seju, kas man ir ļoti svarīgi.

Kopumā sejas ādas stāvoklis nav mainījies, bet ko gan citu varēja gaidīt projekta sākumā. Ar nepacietību gaidu nākamos mēnešus, lai redzētu, kādus rezultātus tie nesīs.

linda-aknesklase

Linda

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Jutīgas ādas aprūpei: Sébium Sensitive

Pirmie iespaidi

Ikdienas sejas ādas attīrīšanai izmantoju Sebium H2O micelāro ūdeni un kopšanai Sebium Sensitive krēmu. Šos līdzekļus lietoju katru dienu!  Katru rītu pieceļos, noskaloju seju ar ūdeni un tad notīru ar Sebium H2O micelāro ūdeni. Pēc tam uzlieku krēmu, un, ja kaut kur eju, tad arī dekoratīvo kosmētiku. Vakarā noņemu kosmētiku ar Sebium H2O micelāro ūdeni, un tad uzlieku Sebium Sensitive krēmu.

Ja agrāk seju tikai notīrīju ar micelāro ūdeni, tad tagad lietoju arī sejas krēmu. Esmu sākusi pievērst lielāku uzmanību sejas ādas kopšanai. 

Jā, dažreiz liekas, ka tās pinnes paliek vairāk, un parādās biežāk, bet neko atšķirīgu sejā neesmu pamanījusi. Seja tāpat ir taukaina un spīdīga.

darta-aknesklase

Dārta

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Kopšanai: Sébium Global un Sébium Hydra

Pirmie iespaidi

Sejas kopšanas rutīna īsti neatšķiras no kādreizējās, jo pirms tam arī biju liela Bioderma Sebium līnijas fane un diezgan ilgu laiku turpināju lietot tās produktus. Manuprāt, gēls superīgi tīra ādu, jo tiešām rodas sajūta, ka sejas āda ir kārtīgi attīrīta. Lietoju Sebium Hydra, taču šķita, ka vajag ko intensīvāku” Tā nu devu iespēju Sebium Global, kas, lietojot sākumā, šķita kodīgs, tomēr, ādai pierodot, likās diezgan labs – viegls, ātri iesūcās ādā. Taču krēms sāka sausināt ādu, turpretī Sebium Hydra tieši pretēji – lieliska mitrina sejas ādu. Tāpēc pašlaik manā sejas kopšanas rutīnā ir labs balanss, intensīvo kopšanu atstājot naktij. Apsārtums noteikti ir mazinājies, pumpas sāk mazāk parādīties – joprojām uzrodas, bet ne tik lielā daudzumā. 🙂

anete-aknesklase

Anete

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O, Sébium Gel Moussant
Kopšanai: Sébium Mat Control, Sébium Sensitive

Pirmie iespaidi

Šobrīd manu vannas istabas plauktiņu aizņem Bioderma Sebium sejas mazgāšanas gēls un mitrinošs krēms problemātiskai sejas ādai – Sebium Mat Control. No sākuma, lietojot šos produktus aptuveni divas nedēļas, sametās ļoti daudz pumpu, īpaši vaigu zonā, kura nekad nav bijusi problemātiska zona. Laika gaitā es sapratu, ka vienkārši viss tīrās ārā, un tagad nav tik traki kā sākumā. Man ļoti patīk, ka, salīdzinot ar citu zīmolu produktiem, šie produkti ir viegli un ar patīkamu smaržu. Mitrinošais krēms ļoti ātri iesūcas un matē ādu, līdz ar to āda nešķiet vairs tik taukaina. Protams, vēl jāpiedomā pie sava uztura, jo reizēm sanāk pagrēkot. 

martapaula-aknesklase

Marta Paula

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Intensīvai kopšanai Sébium Global

Pirmie iespaidi

Kopš es piedalos šajā projektā, mana sejas kopšanas rutīna ir kardināli mainījusies. Līdz šim es mēdzu lietot kampaņveidīgi sejas maskas vai tonikus, kas bieži nebija piemēroti manam ādas tipam. Tagad jau ilgāk nekā 2 mēnešus lietoju Sebium attīrošu putojošo gēlu un Sebium Global krēmu. Abus lietoju gan no rīta, gan vakarā. Beidzot arī parādās izmaiņas, vairs nešķiet viss tik problemātisks. Lietojot produktus pastāvīgi un komplektā ar pareizu uzturu, var redzēt un just pārmaiņas.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *