Pirmie iespaidi: cīņa ar pinnēm ilgst jau 1 mēnesi (1. daļa)

aknesklase-2018-2019

Ir pagājis jau mēnesis, kopš svinīgi aizsākām cīņu ar akni kopā ar projekta Aknes klase 2018/2019 dalībniecēm!

Šajā laikā esam guvušas vērtīgas zināšanas par aknes skartas ādas kopšanu no dermatoloģes Laumas Valeines, atradušas piemērotākos Sébium līnijas produktus savai ādai, kā arī jau paspējušas iztukšot pirmās krēmu tūbiņas! Pēc cītīgas Sébium higiēnas un kopšanas līdzekļu izmantošanas mēneša garumā dalībnieces dalās savos iespaidos par to lietošanu, ieviestajām izmaiņām ādas kopšanas rutīnā un pirmajām pārmaiņām ādā. 
Šī ir dalībnieču iespaidu pirmā daļa, kurai drīzumā sekos turpinājums!

Elina

Elīna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Kad pirmās reizes lietoju Sebium Global krēmu, likās, ka tas tomēr nav manai ādai, jo sākumā tas bija kodīgs un ādu padarīja jūtīgāku, taču pēc pāris dienu lietošanas āda sadraudzējās ar šo krēmu un jūtīgumu vairs nejūtu. Man ļoti patīk, ka produkti, ko lietoju uz sejas, ir ar neuzbāzīgu smaržu, ko pavisam noteikti varu teikt arī par šo krēmu, tas smaržo patīkami un svaigi, arī ādai liekot justies svaigākai.
Biju noskaņojusies, ka tik īsā laikā pārmaiņas nekādas nav gaidāmas, līdz ar to biju patīkami pārsteigta, ka kopējais ādas stāvoklis ir uzlabojies. Manā gadījumā ir zonas, kuras ir taukainas, un zonas, kur seja ir sausa, un parasti, lietojot krēmus pret taukainu ādu, sausās zonas palika vēl sausākas. Lietojot šo krēmu, tā nebija. Tas iedarbojās “pareizi” uz katru no sejas zonām, līdz ar to, kopš esmu sākusi lietot šo krēmu, āda no sausajām sejas zonām vairs nenāk nost, visa seja ir viegli mitrināta un ārkartīgi maiga, nav tik izteikti jūtams “grubuļainums”, kurš bija iepriekš.
Bet es neteiktu, ka pinnes vai citas pumpas būtu mazāk.

Kristiana

Kristiāna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Lai gan Sébium līnijas produktus lietoju jau gandrīz mēnesi, izsitumi uz sejas pagaidām vēl nav mazinājušies. Tam noteikti vajag vairāk laika. Kā arī, beidzoties vasarai, ir pamainījies dzīves ritms un parādījies stress, kas negatīvi ietekmē ādas stāvokli. Taču ievērojami ir mazinājies ādas spīdums. Vakarā seja vairs nav tik taukaina, kāda tā bija iepriekš. Sébium produktu lietošana neprasa daudz laika, un tie viegli iekļaujas manā ikdienas rutīnā. Tiem ir patīkama konsistence un svaiga smarža.

Paula

Paula

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Produkti, kurus lietoju, man patīk, micelārais ūdens ļoti labi notīra seju, bet krēms – mitrina. Jāatzīst, ka ādas stāvoklis vēl nav mainījies, bet pēc tikšanās ar dermatoloģi esmu optimisma pilna un domāju, ka šī projekta laikā ādas stāvoklis būtiski uzlabosies!

Ketija

Ketija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Lietoju Sébium Gel moussant putojošo gēlu un Sébium Global krēmu jau trīs nedēļas un ir jau pirmie iespaidi par šiem produktiem. Pirmajās reizēs lietojot produktus, nemanīju nekādas izmaiņas saistībā ar gēlu, taču krēms man ļoti patika – lieliski mitrināja ādu un to arī matēja, bija patīkami to uzklāt no rīta, jo tas ir viegls un ātri iesūcas. Tikai pēc nedēļas lietošanas pamanīju putojošā gēla rezultātus. Āda pēc mazgāšanas liekas atsvaidzināta, kārtīgi attīrīta (vēl labāk, ja lieto arī šīs līnijas micelāro ūdeni), taču krēms gan lika man vilties. Pēc ilgākas lietošanas likās, ka āda atkal vairs netiek matēta. Kopumā varu teikt, ka gēls tiešām ir lielisks, attīra ādu un krēmu var lietot vienkāršai ikdienas mitrināšanai, jo tam ir viegla konsistence.

liva

Līva

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Ādas matēšanai un spīduma novēršanai: Sébium Mat Control no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Lai arī ir pagājis nepilns mēnesis, bet atšķirības ir jūtamas. Jau pēc divām nedēļām es gandrīz sajutos kā pusaudžu gados, kad pinnes bija viena pēc otras. Bet kā jau dermatoloģe savā lekcijā bija minējusi – tas ir sākotnēji gaidāmais rezultāts, jo viss, kas tur zem ādās slēpās, nāk ārā. Pēdējās dienas jau ir redzams un jūtams, ka šis piņņu uzliesmojums ir samazinājies. Tomēr jau ir arī pozitīvās pārmaiņas – āda ir mainījusies, tā šķiet mīkstāka un gludāka. Tā kā progress ir tik ļoti manāms, ar nepacietību gaidu tālākos sejas ādas uzlabošanās rezultātus. Pacietība atmaksājas!
Kitija

Kitija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei un ādas toņa izlīdzināšanai: Sébium Global Cover no rīta pēc ādas attīrīšanas

Pirmie iespaidi

Ir pagājis jau mēnesis, kopš sāku intensīvi lietot Bioderma produktus. Lielas izmaiņas sejas ādā neesmu pamanījusi, tomēr pēc sajūtām škiet, ka tā vairs nav tik taukaina. Domāju, ka tas ir pateicoties Bioderma micelārajam ūdenim. Šajā mēnesī esmu katru dienu lietojusi arī Bioderma Sébium Global Cover tonējošo fluīdu. Šim tiešām ir pietiekama sedzamība, lai nosegtu ādas nepilnības, neradot smagnēju sajūtu. Iespējams, ziemas mēnešos, kad saulītes iedegums būs nogājis, tonītis varētu būt nedaudz par tumšu, bet šobrīd tas ir tieši laikā. Lai arī produkts mitrina ādu, vislabāk jūtos uzklājot pirms tā kādu mitrinošu krēmu.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *