Pirmie iespaidi: cīņa ar pinnēm ilgst jau 1 mēnesi (2. daļa)

aknesklase-2018-2019

Šī ir dalībnieču iespaidu otrā daļa.

Ir pagājis jau mēnesis, kopš svinīgi aizsākām cīņu ar akni kopā ar projekta Aknes klase 2018/2019 dalībniecēm!

Šajā laikā esam guvušas
vērtīgas zināšanas par aknes skartas ādas kopšanu no dermatoloģes Laumas Valeines, atradušas piemērotākos Sébium līnijas produktus savai ādai, kā arī jau paspējušas iztukšot pirmās krēmu tūbiņas! Pēc cītīgas Sébium higiēnas un kopšanas līdzekļu izmantošanas mēneša garumā dalībnieces dalās savos iespaidos par to lietošanu, ieviestajām izmaiņām ādas kopšanas rutīnā un pirmajām pārmaiņām ādā. 

Pirmo daļu lasi šeit.

Aurelija

Aurēlija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Manas ādas stāvoklis ir manāmi uzlabojies, sejas āda ir kļuvusi maigāka un izskatās veselīgāk. Sejas āda vairs nav eļļaina, bet gan matēta. Pagaidām pumpas nav pazudušas, bet ļoti minimāli pumpu daudzums ir samazinājies. Sāpīgās pumpas no sejas ir pazudušas. Pirmais iespaids par produktiem absolūti ir labs, man viss patīk. Pirmajā produktu lietošanas mēnesī esmu apmierināta 🙂

Anna-Marija

Anna Marija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Ir pagājis gandrīz mēnesis, kopš cītīgi lietoju BIODERMA Sébium H2O micelāro ūdeni un Sébium Global krēmu. Jau varu pamanīt nelielas izmaiņas savas ādas stāvoklī. Ļoti patīk, kā micelārais ūdens attīra ādu no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas paliekām un patīkami atsvaidzina. Krēms sākumā likās bezjēdzīgs, jo šķita, ka atstāj kārtiņu uz ādas un pūtītes rodas vēl vairāk, taču tagad zinu, ka tā ir normāla ādas reakcija, ādas stāvoklis pamazām uzlabojas; sajutu arī, cik lieliski krēms nomierina sāpīgas pūtītes, kuras pirms tam traucēja un nereti neapzināti tika aiztiktas ar pirkstiem. Šī mēneša laikā nav uzmetusies neviena jauna dziļā, sāpīgā pūtīte. Arī tuvinieki pamanījuši, ka mana āda izskatās mazliet veselīgāka, bez pelēcīguma un izteiktiem apsārtumiem.

Kristīne

Kristīne

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Nomierināšana un mitrināšana: Sébium Sensitive no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Mana āda šo nedēļu laikā īsti nav mainījusies, lai gan esmu novērojusi to, ka tā mazāk taukojas. BIODERMA produktiem ir ļoti patīkama smarža, un man patīk, ka tie tiešām atsvaidzina ādu. Pirms tam lietoju produktus, kas manu ādu ļoti sausināja, bet to galīgi nevaru teikt par Biodermu. Uz ādas vairs nevar novērot sausuma pazīmes. Turpināšu lietot Biodermas produktus un cerēšu, ka būs vēl kādas izmaiņas. 😊

Annija

Annija

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Ādas spīduma novēršanai un matēšanai: Sébium Mat Control no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Visu mēnesi cītīgi lietoju attīrošo gelu un mitrinošu krēmu ar matējošu efektu.
Protams, pumpas ir joprojām, bet noteikti mazāk nekā bija pirms tam. Vislielākais uzlidojums ik mēnesi ir pirms mēnešreizēm. Šomēnes es tādu ‘uzlidojumu’ nemanīju.

Kā arī āda jūtas maiga un mitrināta. Pat tagad, kad ārā plosās vējš un sejas ādai nepieciešama papildus uzmanība.

Pirmā mēneša rezultāti mani apmierina. Protams, es necerēju, ka visas pumpas pazudīs momentā, jo aknes uzveikšana ir ilgtermiņa process, bet sākums ir ļoti labs! 🙂
Ar prieku gaidu nākamā mēneša rezultātus. 🙂

Zane

Zane

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global vakarā
Ādas nomierināšanai un mitrināšanai: Sébium Sensitive vai Sensibio Light no rīta

Pirmie iespaidi

Kopš pirmās mūsu tikšanās, manā ikdienā ir parādījušies 2 jauni produktiņi – Sébium Global krēms un sejas attīrošā želeja. Katru savu rītu uzsāku ar kārtīgu sejas mazgāšanas procesu, kārtīgi iemasējot ar birstīti želeju, kad seja ir attīrīta, uzsmērēju krēmu – uzklāju uz problemātiskajām zonām un izpludinu pa pārējo sejas daļu.

Manas sejas ādas stāvoklis aptuveni 2 nedēļu laikā krietni uzlabojās – ādas tonis palika vienmērīgāks un pumpas, kuras nekad nezuda no manas sejas, izgaisa kā ar vienu rokas vēzienu. Protams, tas nenozīmē, ka mana seja tagad ir perfektā stāvoklī. Nē, vēl joprojām ir melnie punktiņi, daudz mazāk kā agrāk, bet ir, un zemādas tauku pumpiņas.

Pēc straujām izmaiņām uz sejas man parādījās sausa āda un sarkani pleķi, uzrakstīju meitenēm no draudzīgās Biodermas kompānijas, kuras man nosūtīja Sensibio Light mitrinošo krēmu un Sèbium Sensitive, kurš ārstē akni ne tik aktīvi kā Global.
Kopš tā laika es kombinēju abus ārstnieciskos krēmus – no rīta Sensitive, vakaros Global. Un, ja es jūtu, ka sejas ādiņai vajag mitrumu, tad vakara krēmiņu (Sèbium Global) nomainu pret barojošo krēmu (Sensibio Light).

inese

Inese

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O no rīta un vakarā
Intensīvai aprūpei: Sébium Global no rīta un vakarā

Pirmie iespaidi

Sveikas, meitenes!! Nu jau divas nedēļas lietoju BIODERMA Sébium Global sejas krēmu un Sébium H2O dermatoloģisko micelāro ūdeni.

Kopš manā rīcībā ir šie divi līdzekļi, mans rīta un vakara sejas kopšanas rituāls nav iedomājams bez tiem. Pret šiem diviem Biodermas produktiem man ir izveidojusies īpaša mīlestība. Micelārais ūdens ir ļoti patīkams sejai, tas nesatur spirtu, kas jau ir liels plus, tas labi atsvaidzina seju, bet nesavelk to, tā smarža ir jauka un neuzbāzīga. Krēms ir viegls un saglabā ādu svaigu visas dienas garumā, nav taukains un ļoti labi un ātri uzsūcās, kas ir liels plus no rīta, kad pēc krēma uzklāšanas ātri vajag uzlikt meikapu, vēlos piebilst, ka krēms ir lielisks lietošanā zem dekoratīvās kosmētikas un var kalpot kā bāze zem tās.

Īsumā par iepakojumu. Tā kā es bieži esmu ceļā, man tas ir ļoti svarīgi – tas ir ļoti ērts, parocīgs. Micelārajam ūdenim vāciņš nofiksējas ar klikšķi, tāpēc esmu vienmēr drošībā un pārliecināta, ka soma nebūs izbaudījusi micelārā ūdens burvību, kā arī pati pudelīte ir caurspīdīga, līdz ar to, būs ļoti viegli pamanīt, kad micelārais ūdens ies uz beigām.. Krēms ir maza izmēra, viegli ieliekams somā un ērts izmantošanā.

Ir pagājis salīdzinoši īss laiks, kopš lietoju šos produktus, bet jau redzu mazus, bet tomēr patīkamus, sejas ādas uzlabojumus. Āda jūtās daudz svaigāka, tā ir palikusi gludāka un veselīgāka. Nespēju iedomāties, kā būs pēc regulāras 7 mēnešu lietošanas (smaidu, jo zinu, BŪS SUPERĪGI!!!). Tagad vien jāatceras, ka nepieciešams laiks un pacietība, lai nokļūtu līdz vēlamajam rezultātam.

Iegaumē – no pinnēm nevar atbrīvoties ne vienas, ne divu nedēļu laikā, tāpēc esam pacietīgas un neaizmirstam par ik rīta un vakara rituālu!

Man ir liels prieks, ka BIODERMA produkcija ir kļuvusi par manu neatņemamu ikdienas sastāvdaļu!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *