Iepazīsties ar dalībniekiem 

 

Cīnos ar akni gandrīz 5 gadus, mēģinot atrast veidu kā ar ādas problēmām atvadīties uz visiem laikiem. Mana sejas ādas labklājība nozīmē ļoti daudz, jo savā ikdienā esmu ļoti aktīva jauniete – sportoju, piedalos daudzos jaunos izaicinājumos un atrodos sabiedrībā. Tā kā ādas problēmas man rada diskomfortu, izvēlējos izmēģināt savu laimi un pieteikties “Aknes klases” projektā, cerot papildināt savas zināšanas un sasniegt savu mērķi – sejas āda bez aknes. Manā izvēlētajā atbalsta grupā būs Biodermas speciālists un mana mamma Vineta.

 

 

Sveiki, mani sauc Beatrise un man ir 18 gadi. Interesējos ar eksaktajiem priekšmetiem, un mani aizrauj zinātne, ar ko vēlos saistīt savu nākotni.  Akne ir mani skārusi jau kopš 13-14 gadu vecuma, kad parādījās pirmās ādas nepilnības. Dalība šajā projektā man ļautu saprast, kā ir pareizi jācīnās ar aknes problēmu, kā arī ļautu saprast un piemeklēt vislabākos un efektīvākos līdzekļus pret akni. Ticu, ka to ir iespējams izdarīt kopīgiem spēkiem! Projekta laikā mani atbalstīs un man palīdzēs mana ģimene.

 

 

Sveiki! Mani sauc Diāna Semaka. Esmu desmitās klases skolniece ar sejas ādas problēmām. Ar akni cīnos no 13 gadu vecuma.  Varu apgalvot, ka man šī problēma viennozīmīgi ir atspoguļojusies ne tikai uz sejas ādas, bet tā arī ietekmē manu emocionālo stāvokli. Es domāju, ka ,sadarbojoties ar speciālistiem un cilvēkiem ar līdzīgu pieredzi, es spēšu atkal iemīlēt sevi un savu sejas ādu. Man, kā arī katrai pusaudžu meitenei, ir svarīgi izskatīties skaistai, pievilcīgai un koptai arī bez kosmētikas, tāpēc mans mērķis  ir gūt daudz jaunas, svarīgas zināšanas par aknes ārstēšanu un gūt jauku pieredzi no profesionāliem speciālistiem. Mani atbalstītāji ir mani vecāki, it īpaši mana atsaucīgā mamma- Tatjana. Atbalstītāju lokā ir arī mani tuvie draugi- Edgars un Nikola.

 

 

Ar akni esmu izpratusi cilvēka dvēseles vērtību, to ka dvēsele ir un paliek skaista neatkarīgi no cilvēka ķermeņa. Esmu vidusskolniece, kas brīvajā laikā nodarbojas ar šaušanu un tautas dejām un ar katru iespēju cenšas paplašināt savu zināšanu un prasmju loku, jo pavisam noteikti nebaidos pamēģināt kaut ko jaunu. Šo 3 gadu laikā, izmēģinot dažādas metodes, apmeklējot speciālistus, esmu iemācījusies aprast un pieņemt savu izskatu, bet nevar noliegt, ka vienmēr esmu gribējusi skaistu un glītu seju, tāpēc pieņemu šo projektu kā jaunu ceļu izaicinājumu pretī mērķim. Manā atbalsta grupā ir mamma, draugs Kristiāns un Bioderma speciālists

 

 

Mani sauc Linda. Pagājušo gadu pabeidzu mācīties RSU Starptautiskās attiecības, un šogad turpinu iegūt jaunas zināšanas LU maģistra līmeņa studijās – politikas zinātnes. Esmu no tiem cilvēkiem, kam nepatīk sēdēt mājās, tāpēc brīvajā laikā dodos garās pastaigās ar suni, braucu ar riteni un palīdzu ģimenei dažādos dārza darbos. Runājot par akni, tad ar to jau cīnos apmēram 4 gadus. Esmu gājusi pie dažādiem dermatologiem, izmēģinājusi dažādus līdzekļus. Ļoti vēlos uzzināt vēl, ko varu darīt, lai atgūtu lielāku pārliecību par sevi, un, iespējams, izārstētu akni uz visiem laikiem!  Mana atbalsta grupa – mana mamma, draugs un šobrīd atkal ar maiju atsākšu doties pie dermatoloģes – Jeļenas Moisejenko-Golubovičas. 

 

 

 

Sveiki, mani sauc Ņikita Grigorjevs un man ir 18 gadi. Esmu bijušais sportists. Pašlaik mācos 12.klasē. Ar akni saskāros, kad man bija 15 un no tā laika mēģinu to samazināt, bet kaut kā baigi nesanāk to izdarīt paša spēkiem, tādēļ arī pieteicos projektam Aknes klase. Manā atbalsta komandā ir mana meitene, kurai pašai ir bijusi akne. 

 

 

Mani sauc Linda un man ir 22 gadi. Jau kopš 12 gadu vecuma es cīnos ar akni, viss sākās ar pumpām uz pieres un zoda, lēnām pārejot arī uz vaigiem un žokļa. Neskatoties uz to, mācos sevi pieņemt un būt pacietīga. Lai arī pusaudžu gados par savu izskatu man bija lieli kompleksi, laika gaitā esmu sapratusi, ka apkārtējajiem mana akne neko neizsaka. Man ir pati labākā ģimene, draugi un mīlestība. Brīvajā laikā rakstu dzeju un cepu kūkas. ”Aknes atbalsta programmā 2021” piedalos, jo mans mērķis ir kļūt vēl motivētākai un stingrākai pret sevi, jo šobrīd, šokolādes kūkām nespēju pateikt NĒ! 🙂 Mana atbalsta grupa projektā būs mana otra pusīte, mīļa draudzene un Bioderma speciālists.

 

 

Esmu 18 gadus veca un ar akni dzīvoju jau vairākus gadus. Tā nav mani apturējusi no mīļākajām aktivitātēm – dejošanas, zīmēšanas, došanās laivu braucienos vai debatēšanas. Man patīk papildināt savas zināšanas un attīstīt savu redzes loku, bet ir pienācis brīdis parūpēties par savu ārieni (un iekšieni). Piedalos “Aknes klases” projektā, jo vēlos saprast kā akne veidojas un mainās, uzzināt kā pareizi kopt tieši savu sejas ādu, kā arī gūt un dot atbalstu citiem, kas ir saskārušies ar akni. Manā atbalsta grupā ir mana mamma, draudzene un Bioderma speciāliste.

 

 

Mani sauc Evita. Esmu Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas “Fizioterapija” studente. Mana ikdiena sastāv no fiziskajām aktivitātēm un intensīvām mācībām, kas bieži izraisa arī stresa situācijas. Diemžēl tas atspoguļojas arī uz manas ādas. Līdz pat šim brīdim, izmēģinot dažnedažādus sejas kopšanas līdzekļus, neesmu atradusi to “īsto un vienīgo”, kas spētu man palīdzēt, tādēļ nolēmu pieteikties projektā “Aknes klase”. Pēdējā laikā esmu reti piedalījusies kādos konkursos vai projektos, tāpēc ar nepacietību gaidu, ko turpmākie mēneši projektā man sniegs! Rezultātā es vēlētos izzināt savu sejas ādu, izprast, kas tieši tai ir nepieciešams un uzlabot tās stāvokli! Mana atbalsta grupa – mamma, tētis, brālis.

 

 

 

 

 

Sveiki, mans vārds ir Katrīna un es esmu 17 gadus jauna vidusskolniece, kas ikdienā saskaras ar dažādām sejas ādas problēmām. Akne jau ir kļuvusi par manu dzīves sastāvdaļu, jo ar to saskaros ik dienas jau vairākus gadus. Šo gadu laikā esmu izmēģinājusi visdažādākos veidus, kā novērst savas sejas ādas problēmas, taču visi šie veidi ir bijuši nesekmīgi, tāpēc arī izvēlējos pieteikties šim projektam. Es uzskatu, ka ,,Aknes atbalsta programma” ir vienreizēja pieredze, kuras ietvaros kopā ar citiem, sev līdzīgi domājošiem un motivētiem jauniešiem, ir iespēja iegūt daudz jaunas informācijas, ieteikumus no nozaru speciālistiem kā pareizi kopt un uzturēt savu sejas ādu. 

Atbalsta grupa: Noteikti tas būs kāds no Jūsu piedāvātajiem Bioderma speciālistiem, pie kura es varētu vērsties ar dažādiem, saistībā ar sejas ādas kopšanu, jautājumiem. Mana māsa, kura jau, tāpat, kā es, zin manu pieredzi ar akni un ikdienā mani atbalsta, iedrošina, galvenokārt, sniedzot man emocionālo atbalstu. Divas manas draudzenes, kuras arī zin, cik ļoti mani ietekmē sejas ādas problēmas, jo ar viņām dalos savā pieredzē un viņas ar savu pieredzi un ieteikumiem dalās ar mani. Mūs vieno kopīgā interese par sejas ādas kopšanu. Arī ikdienā viņas ir mans atbalsts, tāpēc izvēlējos arī viņas iekļaut manā atbalsta grupā.

 

Es piedalos aknes klasē, jo man uz sejas ir akne. Un vēlos ar to cīnīties! Man ļoti nepatīk akne, tā padara sejas ādu nepiecilvīgu. Es darbošos aktīvi un cerēšu uz ātriem rezultātaiem!