Sabīne

Mani sauc Sabīne. Esmu nesen absolvējusi ķīmijas tehnoloģijas programmu Rīgas Tehniskajā universitātē. Aktīvs dzīvesveids ir daļa no manas ikdienas, kura paiet darbīgi un radoši, līdz ar to nelielas stresa situācijas mēdz piezagties visai bieži. Tas noved pie pamanāmām sejas ādas problēmām un steigā veiktiem risinājumiem attiecība uz izvēli par sejas ādas kopšanas līdzekļiem. Projekta “Aknes klase” laikā vēlos vairāk izprast sejas ādas problēmu ietekmējošos faktorus, lai man būtu pietiekama zināšanu “bagāža” kuru likt lietā, uzvarēt savu cīņu ar akni, dalīties pieredzē, kā arī iedvesmot citus nepadoties!

Marta

Es esmu pirmā kursa studente. Brīvajā laikā veicu skaistumkopšanas procedūras sievietēm. Mana aizraušanās ir automašīnas, daudz laiku pavadu garāžā. Vēl man patīk organizēt un vadīt pasākumus, tāpēc iesaistos jauniešu organizācijās. Īpašības, kas mani visspilgtāk raksturo: komunikabla, atvērta un radoša.

Dārta

Mani sauc Dārta un man ir 18 gadi. Mans šī brīža mērķis ir pilnveidoties un sniegt savas zināšanas arī jums. Man vienmēr paticis sevi izaicināt un saskatīt jaunas mācības. Projektā “Aknes klase” pieteicos, lai padarītu savu sejas ādu veselīgāku, uzzinātu dažādus knifiņus cīņai ar akni un dalītos savā pieredzē ar citiem.

Samanta

Sveiki, mani sauc Samanta, un jau 7 gadus cīnos ar akni. Šajā projektā piedalos, jo gribu saņemt jaunu informāciju par sejas ādas kopšanu, kā arī atrast piemērotus līdzekļus savai ādai. Gribu pierādīt sev, un arī citiem jauniešiem, ka ar šo problēmu var cīnīties!

Viktorija

Sveiki, mani sauc Viktorija. Esmu studente un dzīvoju Kandavā. Mana aizraušanās ir automašīnas.  Akne mani skāra jau 15 gadu vecumā pēc intensīvas kosmētikas lietošanas. Jau četrus gadus cenšos tikt vaļā no aknes. Piedalos “aknes klase” projektā, lai izzinātu savu sejas ādu un uzlabotu ādas stāvokli.

Līva

Steiga, stress un būšana kontaktā ar cilvēkiem – tas ir tas, kas raksturo manu ikdienu. Ja vēl sanāk kāds brīvāks brīdis, tad priecājos tajā iestarpināt arī kādu fizisku aktivitāti. Stresa radītās sekas ne tikai atspoguļojas uz ādas, bet arī atstāj iespaidu kārē uz našķiem, kas rada papildus ādas problēmas. Kā rezultātā apkārtējie cilvēki šos manus ikdienas nelabvēlīgos ieradumus var aplūkot uz manas sejas, kas nemaz nerada pievilcīgu skatu. Tāpēc es vēlos uzveikt savus sliktos ieradumus un kopā ar Biodermas produktiem mīlēt, lolot un rūpēties par savu sejas ādu kā vēl nekad agrāk!

Darja

Es esmu Darja. Man ir 17 gadi. Es nodarbojos ar dejošanu un man patīk sports. Pieteicos projektā, lai uzzinātu vairāk par savu sejas ādu un satiktu jaunus draugus. 

Vera

Mācos mīlēt sevi un savu izskatu. Cenšos tikt pie sava mērķa un eju pie tā maziem soļiem.