aknesklase-2018-2019

Aknes klase 2018/2019 ir projekts, kurā 13 jaunieši cīnās ar akni, gūst jaunas zināšanas par ādas kopšanu, lieto BIODERMA Sébium līnijas produktus un ar savu pieredzi dalās digitālajā vidē.

Projekts ilgst 7 mēnešus – no 2018. gada septembra līdz 2019. gada martam.

Aknes klase 2018/2019 ir projekts, kurā 13 jaunieši cīnās ar akni, gūst jaunas zināšanas par ādas kopšanu, lieto BIODERMA Sébium līnijas produktus un ar savu pieredzi dalās digitālajā vidē.

Projekts ilgst 7 mēnešus – no 2018. gada septembra līdz 2019. gada martam.

#aknesklase

#uzveicpinnes

Dalībnieki

Aurēlija

Esmu aktīva dzīvesveida piekritēja, ikdienā nodarbojos ar karate. Projektā piedalos, jo iegūšu jaunu pieredzi un zināšanas, kā arī saņemšu ieteikumus par pareizu ādas kopšanu, kas man ļoti noderēs cīņā ar akni.

Zane

Čau, mani sauc Zane, esmu 18 gadus veca. Šāda tipa projektā piedalos pirmo reizi. Mans mērķis ir septiņu mēnešu laikā tikt galā ar sejas ādas problēmām, kā arī ieteikt bloga lasītājiem svarīgus padomus un produktus, kas tiešām ārstē un uzlabo sejas ādu, jo mūsdienās akne skar lielu daļu jauniešu un pieaugušo.

Annija

Jau 25 gadus mani sauc Annija. No šiem 25 gadiem 12 esmu pavadījusi ar aknes problēmām. Piedalos projektā, lai pieliktu punktu šai ādas problēmai, dalītos pieredzē un motivētu nepadoties citus, kuri saskārušies ar akni.

Inese

Heyyy!!!! Mani sauc Inese, man ir 19 gadi, un es esmu vienkārši pozitīvs cilvēks! Esmu gatava stāties pretī aknei un cīnīties ar to 🌞😌

Elīna

Mani sauc Elīna, 20. Esmu aktīva. Patīk izmēģināt ko jaunu.

Paula

Mani sauc Paula, un es esmu Aknes klases 2018/2019 dalībniece. Projektā piedalos, jo vēlos uzlabot savu sejas ādu, iegūt jaunu pieredzi un draugus!

Anna Marija

Anna Marija, 25, skaistumkopšanas blogere. Pieteicos projektam, lai uzzinātu savas sejas ādas kopšanas kļūdas un dalītos savā pieredzē ar citiem. Ticu, ka šis mums visiem būs vareni labs piedzīvojums! 🙂

Ketija

Čau! Mani sauc Ketija un esmu 17 gadus jauna. Kā jau lielākā daļa jauniešu, saskaros ar akni un taukainu sejas ādu. Ar šī projekta palīdzību ceru tikt galā ar savām jau ilgstošajām problēmām un arī iedrošināt citus jauniešus pamēģināt Bioderma sejas kopšanas līdzekļus.

Kristiāna

Esmu aktīva un pozitīva meitene, kurai sejas ādas problēmas sagādā raizes. Cīņā ar tām esmu izmēģinājusi neskaitāmus līdzekļus, taču daudzi no tiem ir dārgi un nesniedz gaidīto efektu, tāpēc šī projekta laikā ceru atrast produktus, kas man tiešām palīdzēs.

Kristīne

Mani sauc Kristīne. Esmu 18 gadus jauna rīdziniece. Šajā projektā piedalos,
jo esmu atvērta jaunas informācijas iegūšanai par sejas ādas kopšanu, kā arī ceru atrast labāko risinājumu problemātiskās zonas ārstēšanai.

Līva

Esmu topošais biznesa vides cilvēks, kam darba vidē ir svarīgs ārējais izskats, lai veidotu labu iespaidu. Vēlos cīnīties ar savu aknes problēmu, kas ierobežo arī manu pašapziņu un nākotnes iespējas.

Kitija

Mani sauc Kitija, un es mācos 11.klasē. Es uzsāku dalību projektā ar cerību atbrīvoties no sejas ādas nepilnībām, ar kurām līdz šim nebiju tikusi galā.

julija-ivanova

Jūlija

Sveiki, mani sauc Jūlija. Ar akni cīnos jau 8 gadus, un tā arī nav izdevies atgūt skaistu sejas ādu. Tas ir tiešām liels diskomforts jebkurā ikdienas dzīves situācijā, bet vēl joprojām neesmu atmetusi ar roku un esmu gatava cīnīties ar šo problēmu arī turpmāk.