Samanta saka: “Sebium attīrošais balzams un krēms ir mani glābēji! Tie sniedz manai ādai mitrumu un atvieglojumu, radot izcilus rezultātus.”
akne aknes klase pinnes pumpas dermatologs
Viņa ir sasniegusi daudz pozitīvu pārmaiņu savā dzīvē, sekojot Aknes klases projektam un izmēģinot Bioderma produktus. Tas ir iedvesmojoši redzēt, ka Emīlija ir izvirzījusi sev mērķus un tos sasniegusi, piemēram, agrāk celties,  veikt pilates un taisīt veselīgas brokastis.
akne pinnes pumpmas dermatologs
Samanta ir sasniegusi vairākus mērķus. Viņa novērtē Bioderma produktus kā efektīvus sejas ādas kopšanai, un kopā ar ārsta izrakstītajiem medikamentiem ir panākusi ievērojamu ādas uzlabojumu. Projekts ir kļuvis par galveno motivatoru viņas veselīgā dzīvesveida ceļā!
akne pinnes aknes klase
Evelīnas stāsts un mērķi ir izvirzīti koncentrējoties uz personīgo attīstību, un tas ir aizraujošs un motivējošs. Tas parāda, ka ādas kopšana ir ne tikai fiziska, bet arī emocionāla un psiholoģiska attīstība. 
Laura jau līdz šim ir ieguvusi vērtīgu pieredzi un izpratni par to, kā ārstēt akni un kopējo veselību. Ārstēšanas process ir ilgstošs un prasa pacietību, taču projekta laikā Lauras izrādītā apņemšanās liecina par viņas vēlmi strādāt pie savas dzīves kvalitātes uzlabošanas. 
Šodien varam novērot tendenci, kur pusaudži arvien mazāk kustas ikdienā, pārlieku daudz laika pavadot pie elektroniskajām ierīcēm. Sēdošs dzīvesveids gan skolā, gan mājās, veicot mājasdarbus, var ietekmēt jauniešu veselību. Tāpēc ir būtiski pievērst uzmanību fiziskajām aktivitātēm, lai atbrīvotu gan muskuļus, gan prātu.
akne pinnes pumpmas dermatologs
Samanta:”
Pēc tikšanās ar uztura speciālisti esmu sapratusi, ka ļoti jāieklausās savā ķermenī, taču tajā pašā laikā jādomā racionāli, lai izprastu, kādēļ kārojas noteikti pārtikas produkti, un ko savā ēdienkartē var uzlabot, lai mainītu ādas stāvokli.”
aknes klase akne pinnes pumpas
Lai mūsu BIODERMA vēstneses varētu dalīties ar informāciju vēl kvalitatīvāk, viņas aktīvi piedalījās meistarklasē ar digitālās komunikācijas eksperti Ievu Knāķi, apgūstot dažādus tehniskus un stratēģiskus risinājumus digitālā satura veidošanā.
akne pinnes
Emīlija dalās ar ļoti detalizētu savas ikdienas ēdienkarti un ar to, ko pēc tikšanās ar uztura speciālisti Lieni Sondori, viņa ir mainījusi savā uzturā.
aknes klase pinnes pumpas akne
Patrīcija pēc tikšanās ar uztura speciālisti Lieni Sondori veic izmaiņas savā uzturā, lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli un pašsajūtu, un, protams, ādas stāvokli. 
aknes klase
Ir sākusies jaunā 2023./2024. Aknes Klases sezona un dalībnieki iepazīstina ar saviem mērķiem, kurus projekta laikā centīsies sasniegt!
Aicinām jauniešus pieteikties dalībai Aknes atbalsta programmai 2023./2024!

 

Sabīne dalās:

Esmu sapratusi, ka sevī ir vairāk jāieklausās, savu ķermeni nevis jādiskriminē vai jādomā, kā to uzlabot, bet jāiemīl. Biežāk sev ir jājautā jautājums: “Kas man sevī patīk?” un arī uz to jāatbild. Tāpat cenšos atcerēties, ka lietas par kurām satraucos, pēc mēneša jau būs sīkums; un apzinoties šo, es spēju vairāk nokontrolēt nevēlamās emocijas.

 

Rita dalās:

Vēlos pieminēt, ka mana sejas kopšana nu ir iegājusi kā patiesa rutīna. Ja vēl citas lietas man ir nepieciešams pierakstīt, tā lai patiešām zinu, ka neaizmirsīšu, tad par sejas kopšanu varu neuztraukties. Pat steidzīgākajos rītos izrādās, ka attīrīt un mitrināt seju neaizņem tik daudz laika ;).

Līva dalās:

Šobrīd ikdienā sekoju līdzi visiem produktiem, ko lietoju uz sejas ādas. Noteikti neesmu zinošākais cilvēks vai speciālists šajā jomā, tomēr esmu iemācījusies iepazīt savu sejas ādu, jūtot kuros rītos un vakaros sejas ādu nepieciešams vairāk mitrināt vai pabarot.

Linda dalās:

Runājot par saviem 2023.gada Aknes klases mērķiem, tad šķiet, ka esmu gandrīz tos sasniegusi. Lai gan kopumā ceļš uz pašpārliecinātību vēl ir tāls.

 

Anete dalās:

Projekta sākumā biju izvirzījusi mērķus – savā ikdienā ieviest vairāk fiziskās aktivitātes, gatavot veselīgas un gardas maltītes, izmantot savu laiku lietderīgi un domāt pozitīvas domas.

Lasi, kā un vai viņai tas izdevās.. 

Ilgstošs vai biežs stress, tā radītā trauksme un citas psihoemocionālas disfunkcijas aknes gadījumā ir viens no faktoriem, kas var pastiprināt ādas problēmas, tādēļ BIODERMA noorganizēja Aknes klases dalībniecēm tikšanos ar sertificētu mākslas terapeiti Līgu Cepurīti.🎨🖌️

Nesabalansēts uzturs ir viens no biežākajiem aknes paasinājuma cēloņiem.🍽️
Lai uzzinātu par sava uztura korekcijas iespējām, Aknes klases projekta dalībnieces satikās ar diplomētu uztura speciālisti Annu Rozīti.

Projekta ietvaros dalībniecēm bija unikāla iespēja doties uz Lāzerplastikas klīniku, kur dermatoloģe Dr. Kristīne Kalniņa iepazīstināja ar tehnoloģiskajām iespējām, kuras mūsdienu medicīna piedāvā aknes radīto seku likvidēšanai. Turpmākā raksta laikā ir veidots atskats par šo tikšanos, iekļaujot svarīgākās dr.Kristīnes Kalniņas piezīmes par pārrunātajām tēmām.

Lasi par to, kā gāja Aknes klases projekta dalībniecēm, piedaloties meistarklasē, kuru vadīja lieliskā grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa. Kopā atklājām ādas sagatavošanas secību grima uzklāšanai un veiksmīga grima nianses.

Katrs vēlas veselīgu ādu, lielisku pašsajūtu un ievērot veselīgus paradumus, taču ir svarīgi atcerēties, ka jāsāk ar maziem soļiem. Lai vieglāk un veiksmīgāk ietu ceļu līdz mērķa sasniegšanai, mēs lūdzām meitenēm uzrakstīt mērķus, kurus ir reāli sasniegt 3 mēnešu laikā.

Tā kā šajā reizē meitenēm ir priekšzināšanas saistībā ar ādas kopšanu, tad šī gada projektā galvenais uzsvars un prioritāte būs dalīšanās pieredzē – gan savstarpēji, gan ar pieaicinātajiem ekspertiem, gan ar visiem tiem, kurus saista aknes tēma un kuri seko līdzi Aknes klases norisei.

Vai esi kādreiz pārtraucis piņņu ārstēšanu jau drīz pēc tās uzsākšanas? Nesagaidot ārstēšanas efektu, jo āda nepanes produktu – tā ir sakairināta un kļuvusi sausāka. Vai šai problēmai ir risinājums? BIODERMA pētniekiem ir izdevies izveidot unikālu ādas kopšanas līdzekli, kas apvieno augstu efektivitāti un ļoti labu panesību.

Lasi kā veicās jauniešiem šajā tik grūtajā cīņā ar akni. Kādus produktus no Bioderma viņi lietoja un kāda ir viņu āda pēc projekta. 

 

Aktīvais putojošais gels intensīvai attīrīšanai taukainai ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos.

Oktobrī Aknes atbalsta programmas dalībnieki aizvadīja lekciju ar uztura speciālisti Gunu Rijkuri par pareizu un sabalansētu uzturu. Šajā bloga rakstā vari iepazīsties ar projekta dalībnieku ēdienkartēm

 

Seminārs kopā skaistumkopšanas speciālisti estētiskajā kosmetologijā Intu Rozenbergu un projekta “Aknes atbalsta programma” dalībnieci Lindu Vēzi

BIODERMA Aknesklase.lv Facebook tiešsaistes pasākuma ieraksts.

Aknes atbalsta programmas dalībnieki ir izveidojuši atbalsta grupu, kas sastāv gan no dažadu jomu speciālistiem, gan draugiem un tuviem cilvēkiem, kas neļauj padoties. Ieskaties kāda ir projekta dalībnieku draugu un ģimenes locekļu pieredze ar akni un iedvesmojies savai cīņai ar pinnēm!

 

Iepazīsties ar vērtīgiem padomiem no grima mākslinieces Kristas Zvirgzdiņas par to kā uzklāt Bioderma Photoderm Nude Touch SPF 50+

 

Iepazīsties ar vērtīgiem padomiem no grima mākslinieces Kristas Zvirgzdiņas un Aknes atbalsta programmas 2021 dalībnieces Lindas Brolišas. 

Projekta dalībnieki kopš aprīļa aknes skartas ādas attīrīšanai un kopšanai lieto BIODERMA produktus. Par to kā viņiem veicas ādas kopšanas rutīnas izveidē un kādas izmaiņas dalībnieki ir novērojuši lasiet šajā bloga rakstā.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+. Saules aizsarglīdzeklis, kam ir īpaši matējošs pūderveida pārklājums ādas nepilnību mazināšanai. Ar īpaši vieglu tekstūru, kas ir pilnīgā harmonijā ar ādu. 

Facebook tiešsaistes pasākumam par tēmu “Ādas kopšana un UV aizsardzība” ar Dr. Elīnu Ozolu un Bioderma produktu speciālisti Diānu Jasmani uzzināsim kā pareizi kopt aknes skartu ādu un kā to aizsargāt no saules kaitīgo staru nelabvēlīgās ietekmes. Pasākuma laikā tiksimies arī ar ‘’Aknes atblasta programmas 2021’’ dalībnieci Lindu Vēzi, kas pastāstīs kā viņai veicas ar ādas kopšanu un ieklausīsimies dr. Elīnas Ozolas ieteikumos ādas kopšanā!

Katram ”Aknes atbalsta programmas dalībniekam” ir viens kopīgs mērķis – Uzvarēt cīņā ar akni! Lai šo cīņu uzvarētu, dalībnieki kopā ar atbalstu grupu ir izvirzījuši sev mērķus un uzdevumus sava lielā mērķa sasniegšanai. 

Facebook LIVE saruna ar Dr. Lanu Kasparani un Bioderma zīmola pārstāvi Diānu Jasmani uzzināsim par procesiem ādā, kas veicina piņņu attīstību, izstāstīsim par dažādiem piņņu veidiem un smaguma pakāpēm. Izrunāsim arī, kāpēc ir svarīgi vērsties pie dermatologa nevis nodarboties ar pašārstēšanos akne gadījumā.

Šajā bloga rakstā lasi kā meitenēm klājas pēc Aknes klases absolvēšanas

Aknes atbalsta programma ir Bioderma projekts, kura laikā 10 jauniešiem būs iespēja kopā ar izveidoto atbalsta grupu cīnīties ar Akni, gūt zināšanas par ādas kopšanu un lietot Aknes ārstēšanai paredzētus Bioderma produktus.
 
 

Ja esat pavisam nesen konsultējies ar dermatologu par aknes ārstēšanu, gan jau, ka ar nepacietību gaidāt pirmos redzamos rezultātus. Akne un melnie punkti no ādas nepazudīs kā viens maģisks pieskāriens nakts laikā. Aknes ārstēšana prasa laiku, tādēļ dodiet sev iespēju un turpiniet pildīt ārsta norādījumus. 

Projekta Aknes klase 2020, ietvaros dalībniecēm ir skaidrs, kādām lietām turpmāk teikt jā un no kādām lietām labāk atturēties. Vairāk par meiteņu pieredzi ar akni lasi mūsu blogā.

Projekta Aknes klase 2020 ietvaros pirmajos mēnešos dalībnieki tikās ar dermatoloģi, uztura speciālisti un kosmetoloģi. Šī gada aknes klase tuvojās noslēgumam un tieši tādēļ dalībnieki dalās pieredzē, kāda ir viņu ikdienas ādas kopšana.

Monta dalās ar iegūto pieredzi: “Es iemācījos kopt, cienīt un mīlēt savu sejas ādu. Speciālisti pierādīja un pamācīja, ka viss neatrisināsies tikai no viena burvju līdzekļa. Cīņa pret akni ir gara, taču to ir iespējams uzvarēt. Ir jācīnās, jādarbojas, jāstrādā pie sevis gan iekšēji, gan ārēji. Dodot 100% atdevi un laiku procesam rezultāts tiks sasniegts. Esmu ieguvusi daudz jaunu zināšu un kontaktu, kas palīdzēs man virzīties tālāk arī pēc projekta.”

Elīna stāsta: “Pieteikšanās projektam “Aknes klase”, manuprāt, bija pēdējā laika labākā ideja, jo tās zināšanas, kuras es ieguvu, pamainīja manu kopšanas rutīnu, aknes ārstēšanu un ēdienkarti.” 

Es visiem novēlu veiksmi cīņā ar Akni! Tas nav ātri un viegli, bet ar mērķi un citu cilvēku palīdzību viss izdosies.”

Linda stāsta, kāda ir viņas sejas kopšanas rutīna un kā tā ir mainījusies, sniedzot arvien labākus rezultātus.  

Projektā pieteicos, jo vēlējos uzzināt par aknes ārstēšanas veidiem. Biju mainījusi vairākus dermatalogus un ārstēšnas metodes līdz atradu sev piemērotāko. Vēlējos uzzināt, kāpēc man citas ārstēšanas metodes nestrādā, lai dalītos ar savām zināšanām un spētu palīdzēt citiem. Uzskatu, ka ir jāizmanto visas iespējas sevi izglītot, tādēļ biju sajūsmā, kad uzzināju, ka varu piedalīties.

“Pirms projekta seja likās ļoti netīra- daudz lielas, sarkanas un ļoti labi pamanāmas pumpas.  Seja bija ļoti sausa, un tas pasliktināja sejas izskatu. Šobrīd manas sejas ādas stāvoklis ir daudz labāks! Tā ir daudz tīrāka, vairs nav tik daudz izsitumu, nav tik sausa, un sajūta arī ir daudz patīkamāka.”

Mareks stāsta kā projekts iemācīja viņam kļūt pacietīgākam un atbildīgākam attiecībā pret savu sejas ādu: “Protams, no aknes uzreiz nevar tikt vaļā, ir jābūt pacietīgam un jāiegulda liels darbs. Agrāk es nebiju tik pārliecināts par sevi aknes dēļ, bet kopš ir uzlabojies ādas stāvoklis, es jutos daudz drošāks un pārliecinātāks. Par iemeslu tam kalpo ieguldītais darbs.” 

 

“Es pieteicos projektam ‘’Aknes klase’’, lai iegūtu sapratni par savu sejas ādu un cīnītos ar tās problēmām. Vēlējos atrast ceļu cīņā ar akni, kamēr tā vēl bija kontrolējamā līmenī. “

Anete uzsver: “Lai cīnītos ar akni, ir jābūt gribasspēkam kaut ko mainīt savā dzīvesveidā, uzturā un sejas ādas kopšanas rutīnā”

 

Dārta stāsta: “Nedrīkst apstāties pusceļā, jo tik garš ceļš jau ir noiets, neskaitāmi soļi veikti. Šķiet, ka vēl tik daudz kas darāms, tomēr beigās, atskatoties uz to, rezultāts ir bijis tā vērts. Iespējams, ka sejas āda var arī ļoti neizmainīties, tomēr ir gūta pieredze un zināšanās, kas spēj aizvest līdz kārotajam, jo “labs nāk ar gaidīšanu”. 

Marta Paula dalās ar savām atziņām par dalību projektā, ādas kopšanu un apmeklētajām nodarbībām ar speciālistiem.

Kate stāsta, kāpēc pieteicās projektam Aknes klase 2019/2020, kā ir mainījusies viņas āda un ādas kopšanas paradumi projekta gaitā un kādas ir viņas atziņas par pareizu ādas kopšanu.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Projekta dalībnieki Monta, Marta, Dārta un Mareks dalās ar galvenajām atziņām pēc tikšanās ar speciālistiem, kā arī pārmaiņām dzīvesveidā.

Šī ir raksta par projekta Aknes klase 2019/2020 dalībnieku iespaidiem otrā daļa. Dalībnieki dalās ar iespaidiem par BIODERMA līdzekļu lietošanu, izmaiņām ādas kopšanā un pirmajiem uzlabojumiem ādā.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Pēc cītīgas Sébium higiēnas un kopšanas līdzekļu izmantošanas projekta dalībnieki dalās ar iespaidiem par līdzekļu lietošanu, izmaiņām ādas kopšanas rutīnā un pirmajām izmaiņām ādā.

Aknes ārstēšana sākas ar padziļinātu problēmas izpratni! Noskaties video lekciju, kurā Dr. Lauma Valeine apraksta aknes cēloņus, to provocējošos faktorus, kā arī sniedz ieteikumus pareizai ādas kopšanai ikdienā.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Pēc veiksmīgi aizvadīta pirmā projekta gada, BIODERMA īsteno otro projekta Aknes klase gadu, uzņemot jaunus dalībniekus. 
Arī šogad jaunieši tiksies ar dermatologu, uztura speciālistu, kosmetologu un citiem speciālistiem, lai ne tikai izglītotos par pareizu ādas kopšanu un attīrīšanu, bet arī kļūtu pašpārliecinātāki, neskatoties uz esošajām ādas problēmām. Jauniešiem priekšā vērtīgas lekcijas un interesantas praktiskās nodarbības sevis pilnveidošanai.

“Mana ikdienas rutīna sejas kopšanā – katru rītu notīru ar Sébium micerālo ūdeni, kam seko Hydra krēma uzklāšana plānā kārtā. Tad klāju Global Cover un lieku pārējo kosmētiku. Vakarā notīru kosmētiku, tad vēlreiz seju notīru ar Sébium micelāro ūdeni un uzklāju Sébium Global. Sejas āda nespīd un nemet ārā lielās un sāpīgās pumpas, kopumā ir kļuvusi daudz gludāka un patīkamāka.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

“Bieži vien aknes problēma nav virspusēja. Bieži vien cēloņi meklējami dziļāk – jāpārskata savs uzturs, dzīvesveids. Mēs esam saimnieki savam ķermenim, un mūsu atbildībā ir rūpēties, lai tas būtu lieliskā stāvoklī gan iekšēji, gan ārēji. Projekts vēl nav noslēdzies, bet jau esmu ļoti priecīga par uzlabojumiem. Pumpas atrod ceļu pie manis arvien retāk.”

“Ceļš uz tīru, skaistu un veselīgu seju noteikti nav īss un viegls. Tas prasa pacietību un rūpes, bet noteikti ir tā vērts!”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

“Protams, projekta sākumā domāju, ka mana āda kļūs kā meitenēm no žurnāla vāka jau pēc pirmajiem mēnešiem, taču, saskaroties ar realitāti, sapratu, ka ir smagi jāstrādā un jārūpējas par savu ādu, lai rezultātā iegūtu skaistu, gludu un perfektu ādu, un tas ir jādara visu laiku.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

“Jābūt pacietībai, jo nekas nemainīsies uzreiz un pats no sevis. Tas, ka mēs lietojam labus līdzekļus, nedod 100% garantiju, ka sejas āda pēkšņi kļūs labāka. Mums ir jāstrādā ar sevi – jāpiedomā pie ēdienkartes, jārūpējas ne tikai par sejas ādu, bet arī par pārējo ķermeni.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

“Šī projekta laikā esmu sapratusi, ka arī taukaina āda ir jāmitrina un, tīrot to ar spirtotiem līdzekļiem, tās stāvoklis paliek vēl sliktāks. Noteikti ir jādzer daudz ūdens un jābūt saudzīgai pret savu sejas ādu, jo uz tās viss atspoguļojas!”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

“Neviens, pat dārgākais, krēms neko nedos, ja nepareizi ēdīsi un neizdzersi pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī nekas nemainīsies, ja ēdīsi pareizi, taču pietiekami labi nerūpēsies par savu sejas ādu. Tas man bija zināms, taču projekts ir iedevis to “maģisko pendeli”, lai es pati tiešām ievērotu pāris svarīgas nianses, lai sev palīdzētu.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

“Manas vērtīgākās atziņas pēc projekta ir tādas, ka ūdens ir visa pamats, ka jāēd veselīgi, lai cīnītos ar akni, jo mēs taču esam tas, ko mēs ēdam! Un visbeidzot – ja Tu ar akni cīnies jau kādu laiciņu, noteikti vērsies pie dermatologa, jo ārsts noteikti zinās, kā Tev palīdzēt! Uzlabojumi ir redzami, pirmo reizi daudzu gadu laikā man ir tik laba sejas āda!”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

“Pirms projekta biežāk ļāvu sev slinkot un seju nenomazgāt, nenotīrīt, izdarīt to vēlāk. Manas domas ļoti mainīja tikšanās ar dakteri Valeini, kura man “atvēra acis” uz to, cik svarīgi ir seju ar netīrām rokām neaiztikt, mazgāt cik vien var, mitrināt cik vien var. Parādīja, cik daudz ko var mainīt, mazliet piespiežot sevi uzturēt sejas ādu tīru.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Lasītājiem Zane iesaka izvērtēt savu dienas režīmu un īpašu uzmanību pievērst miegam un ūdens dzeršanai: “Esmu novērojusi un sapratusi, ka bez miega, pilnvērtīgas sejas kopšanas IKDIENĀ un bez nepieciešamā ūdens daudzuma organismā katru dienu tikt pie tīras sejas ādas ir gandrīz nereāli.”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

“Man vajadzēja lielu drosmi, lai izietu ārā bez kosmētikas, bet es to izdarīju. Esmu ļoti priecīga, jo no rītiem varu ilgāk pagulēt tā vietā, lai krāsotos. Tava seja un viss, kas ir uz tās, manuprāt, ir tava atbildība un tava darīšana. Nav svarīgi, ko citi padomās. Uztraukumam nav pamata, koncetrējies uz rezultātu!”

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Raidījuma “Laimīgs un vesels” video sižetā skaties, kā noritēja BIODERMA projekta Aknes klase 2018/2019 noslēguma pasākums. Pasākuma ietvaros dalībnieces dalījās ar iespaidiem cīņā ar akni, kā arī iemūžināja rezultātus fotosesijā.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

Otrdien, 9. aprīlī, projekts Aknes klase 2018/2019 tika svinīgi noslēgts ar dalībnieču fotosesiju un pieredzes stāstu iemūžināšanu video intervijās. Ieskaties foto tapšanas aizkulisēs!

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Jau četrus mēnešus projekta Aknes klase 2018/2019 dalībnieces speciālistu vadībā cīnās ar pinnēm. Lasi meiteņu atziņas par sejas ādas kopšanu, uzturu, dzīvesveidu un labākajām produktu kombinācijām!

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

Dermatologa Alekseja Zavorina atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem par aknes rētu ārstēšanu. Uzzini, ar kādu procedūru palīdzību tiek ārstētas aknes rētas, cik bieži ir jāapmeklē procedūras, kāds ir atveseļošanās process, kā arī kādi ir ārstēšanas sākšanas priekšnoteikumi.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Oktobri un novembri ar Aknes klases 2018/2019 dalībniecēm pavadījām, mācoties par pareizu uzturu kopā ar uztura speciālisti Lieni Sondori. Tagad meitenes dalās ar jauniegūtajām zināšanām! 🍏🥑🥛

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

Dermatoloģes Jūlijas Melkoņanes ieteikumi drošai sportošanai, kas mazinās aknes uzliesmojuma risku. Uzzini, kā pareizi kopt ādu pirms un pēc sporta nodarbībām, kādam apģērbam jādod priekšroka fiziskas slodzes gadījumā, kā arī kāpēc sporta ekipējuma attīrīšana ir obligāta pirms un pēc katras nodarbības!

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Kā hormoni ietekmē piņņu veidošanos? Vai dzimumattiecību uzsākšana mazina pinnes? Kā hormonālā kontracepcija var palīdzēt cīņā ar akni? Ginekoloģe Lāsma Līdaka stāsta, kādēļ ir vērts apmeklēt ginekologu aknes gadījumā un atbild uz aktuālākajiem jautājumiem.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!pa

Kosmetoloģe Ieva Spūle – Kluša stāsta, kā cīņā ar akni var palīdzēt kosmetologs. Iepazīsti efektīvākās procedūras aknes novēršanai, uzzini, cik bieži tās var veikt, kā arī gūsti citus vērtīgus ieteikumus ādas kopšanai!

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Šī ir dalībnieču iespaidu otrā daļa. Ir pagājis jau mēnesis, kopš svinīgi aizsākām cīņu ar akni kopā ar projekta Aknes klase 2018/2019 dalībniecēm! Šajā laikā esam guvušas vērtīgas zināšanas par aknes skartas ādas kopšanu no dermatoloģes Laumas Valeines …

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Ir pagājis jau mēnesis, kopš svinīgi aizsākām cīņu ar akni kopā ar projekta Aknes klase 2018/2019 dalībniecēm! Šajā laikā esam guvušas vērtīgas zināšanas par aknes skartas ādas kopšanu no dermatoloģes Laumas Valeines, atradušas piemērotākos Sébium …

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Kā uzturs ietekmē akni? No kādiem produktiem vēlams atteikties aknes gadījumā? Vai vegānisms var uzlabot ādas stāvokli? Atbildes un šiem un citiem aktuāliem jautājumiem, kā arī 7 ieteikumus veselīgai uzkodu kastītei meklē intervijā ar uztura speciālisti Lieni Sondori.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Aknes ārstēšana sākas ar padziļinātu šīs problēmas izpratni! Noskaties video lekciju, kurā Dr. Lauma Valeine apraksta aknes cēloņus, to provocējošos faktorus, kā arī sniedz ieteikumus pareizai ādas kopšanai ikdienā.

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

30. augustā, īsi pirms jaunā mācību gada sākuma, svinējām jaunā projekta – Aknes klase 2018/2019 – atklāšanu. Mūsu izglītojošajam projektam par aknes skartas ādas kopšanu pievienojās 13 jaunietes no Rīgas, Liepājas, Bauskas un citām pilsētām. Turpmāko 7 mēnešu laikā, līdz pat marta beigām, viņas mācīsies, kā pareizi kopt taukainu ādu, kā attīrīt sejas ādu no …

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Ceturtdien, 10. maijā, BIODERMA pulcēja skaistuma blogeres, vizāžistes un skaistuma redaktores jaunā produkta Photoderm NUDE Touch SPF50+ prezentācijas pasākumā. 

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!

Kā saule mums var kaitēt? Saules ietekmē ādā veidojas iedegums, par ko sākotnēji visi priecājamies, tomēr tā ir ādas aizsargreakcija uz ultravioletajiem stariem, kas …

Projekts Aknes klase 2018/2019 ir sācies!