Annijas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Annija, pievienojoties projektam Aknes klase 2019/2020, stāstīja, ka jau 12 gadus no saviem 25 cīnās ar aknes problēmām. “Piedalos projektā, lai pieliktu punktu šai ādas problēmai, dalītos pieredzē un motivētu nepadoties citus, kuri saskārušies ar akni.”

Piņņu ārstēšanu Annija uzsāka apņēmības pilna. Lai arī agrāk viņa atteicās pieņemt faktu, ka akne ir nopietna problēma, ar kuru viņai jāmācās sadzīvot, tagad viņa bija gatava uzklausīt ekspertus un pievērsties nopietnai ārstēšanai.

Projekta sākumā Annija sāka lietot Sébium Gel moussant putojošo gelu ādas attīrīšanai no rīta un vakarā, kā arī Sébium Mat Control – vieglu krēmu, kas mitrina un mate ādu, vienlaikus arī mazinot pinnes. Annija stāsta: “Visu mēnesi cītīgi lietoju attīrošo gelu un mitrinošu krēmu ar matējošu efektu. Protams, pumpas ir joprojām, bet noteikti mazāk nekā bija pirms tam. Vislielākais uzlidojums ik mēnesi ir pirms mēnešreizēm. Šomēnes es tādu ‘uzlidojumu’ nemanīju. Kā arī āda jūtas maiga un mitrināta. Pat tagad, kad ārā plosās vējš un sejas ādai nepieciešama papildus uzmanība.” Pirmā mēneša rezultātus Annija komentē pozitīvi: “Protams, es necerēju, ka visas pumpas pazudīs momentā, jo aknes uzveikšana ir ilgtermiņa process, bet sākums ir ļoti labs!”

Pozitīvie rezultāti projekta sākumposmā ir saistīti arī ar dermatologa apmeklējumu un medikamentu lietošanu. “Tika izrakstīti divi recepšu medikamenti, kurus lietoju attiecīgi norādījumiem. Tie tiešām palīdzēja. Pēc tam sākās Aknes klase un situācija turpināja pozitīvi priecēt ar rezultātiem. Šobrīd dermatologa ieteiktos recepšu medikamentus vairs nelietoju, jo ar darbiņu tiek galā mani iecienītie Sébium līnijas produkti.”

Visu projekta laiku Annija lietoja Sébium Gel Moussant un Mat Control – produktus, kas bija ideāli atbilstoši ādai jau no pirmās dienas. Papildus reizi nedēļā viņa lietoja skrubi un mitrinošu masku, lai vēl uzlabotu ārstēšanas rezultātu.

Aknes klases ietvaros izmainījās Annijas attieksme pret ādas kopšanu – tā kļuva daudz rūpīgāka un sistemātiskāka. “Ja agrāk varēju šad tad uzsmērēt kaut kādu krēmu un skriet darīšanās, tad šobrīd jau vairāku mēnešu garumā tā ir obligāta rutīna gan no rīta, gan vakarā – attīrīt, mitrināt. Kā arī cītīgi sekoju līdzi sejas kopšanas līdzekļu sastāvam.”

Pārdomājot gūtās atziņas, Annija saka: “Bieži vien aknes problēma nav virspusēja. Ne vienmēr būs pilnīgi līdzēts, lietojot krēmu vai citu līdzekli. Bieži vien cēloņi meklējami dziļāk – jāpārskata savs uzturs, dzīvesveids. Mēs esam saimnieki savam ķermenim, un mūsu atbildībā ir rūpēties, lai tas būtu lieliskā stāvoklī gan iekšēji, gan ārēji. Projekts vēl nav noslēdzies, bet jau esmu ļoti priecīga par uzlabojumiem. Pumpas atrod ceļu pie manis arvien retāk.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *