Aknes klase 2023 ir projekts, kurā turpinām atbalstīt un izglītot jauniešus aknes ārstēšanā. Šajā sezonā esam uzrunājuši absolventus jeb tos, kuri jau reiz ir piedalījušies Aknes klases atbalsta programm (5)
Aknes klase 2023 ir projekts, kurā turpinām atbalstīt un izglītot jauniešus aknes ārstēšanā. Šajā sezonā esam uzrunājuši absolventus jeb tos, kuri jau reiz ir piedalījušies Aknes klases atbalsta programm (3)

Iepazīsties ar dalībniekiem

Rita Aveniņa ​

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2021.gadā​

Ar lielu prieku atkal piedalos “Aknes klases” projektā, bet nu jau kā tās absolvente. Šis periods bija lielisks atspēriena mirklis cīņā ar akni. Pieredzētais un piedzīvotais ir daudz, lai tajā dalītos. Projekta ietvaros vēlos dot atbalstu citiem jauniešiem, jo tiešām atbalsts bija tas, kas man palīdzēja uzlabot savu ādas stāvokli.

Diāna Semaka

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2021.gadā​

Es nolēmu piedalīties vēlreiz šajā projektā, lai dalītos ar savu pieredzi un izārstētu rētas aknes dēļ. Sagaidu, ka šis projekts man ar to palīdzēs!

Linda Broliša

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2021.gadā​

Es nolēmu atkārtoti piedalīties šajā projektā, jo no pagājušā gada projekta esmu ieguvusi tikai pašu labāko – testēju produktus, lai saprastu, kurš/-i tad ir mans īstais; beidzot sapratu, kā rodas akne; dzirdēju jomas ekspertus un arī šobrīd ikdienā cenšos viņu ieteikumus izmantot; visbeidzot – sāku lietot saules aizsargkrēmu regulāri. Citiem vārdiem sakot, ieguvēja noteikti biju es pati! No šī gada projekta sagaidu, ko līdzīgu. Ar interesi testēšana jauno biodermas produktu – Sèbium Kerato+, jo šobrīd aktuāla ir tēma – aknes atstāto rētu mazināšana.

Katrīna Kursīte

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2021.gadā​​

Šajā projektā nolēmu atkārtoti piedalīties, jo atceros, cik noderīgs un interesants bija iepriekšējais projekts. Ceru, ka arī šajā projektā būs pieaicināti dažādi speciālisti, kas pastāstīs vairāk par sejas ādu, kā labāk to kopt un par to parūpēties šajā aukstajā laikā. Un dzīvē ir jāizmanto visas iespējas, tāpēc, zinu, ka nenožēlošu piedalīties šajā projektā atkārtoti!

Sabīne Briede

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2020.gadā​​

Kad pirmoreiz piedalījos Aknes klase projektā, es ļoti daudz iemācījos. Šī iespēja papildināt jau esošās zināšanas par sejas ādas kopšanu bija noderīga un vienlaikus pamācoša. Ar katru gadu apjausma par to, cik ļoti viss ir savstarpēji saistīts, ir arvien lielāka. Tā nav tikai ādas kopšana, tas ir uzturs, fiziskā veselība, mentālā veselība un pat laika apstākļi!
Būt uzklausītai, sadzirdētai, zināt, ka neesi viens un dalīties savā pieredzē, kas iespējams kādam palīdzēs, ir iemesls kādēļ pieteicos šim projektam arī šogad.
Lai šī nebūtu kā mūsu katra sāpe, bet kā kopīga cīņa, kuru iespējams uzvarēt!

Dārta Ušacka

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2020.gadā​​
Picture6

Mans stāsts cīņā ar akni sākās jau sen, vēl pirms pati sapratu, ka man ir akne un ka tā nepāries pati no sevis. Vairākus gadus es neko nedarīju, nelietoju nekādus ādas kopšanas līdzekļus, vien gaidīju to vienu liktenīgo dienu, kad pamodīšos bez pumpām, ar skaistu un gludu sejas ādu. Cilvēki manā burbulī man arī teica, ka tas pāries, ka visi pusaudži ar to saskaras, ka tie ir tikai hormoni, kas trako… un es pieņēmu šos viedokļus, kā patiesību. Līdz pienāca brīdis, kad sapratu, ka man pašai jāuzņemas atbildība par savu emocionālo un fizisko veselību.. es sāku lasīt un pētīt, kas ar mani notiek un kāpēc. Sāku arī pati iet pie ārstiem, un kādā dienā mana ģimenes ārste izteica minējumu, ka man varētu būt akne un būtu vērtīgi pakonsultēties ar dermatologu. To arī darīju. Dermatologs apstiprināja, ka man ir akne un ieteica sejas kopšanas līdzekļus – BIODERMAS sejas kopšanas līdzekļus. Tobrīd gan es nevarēju tos atļauties, bet likumsakarīgi bija tas, ka sāku par tiem interesēties. Tā arī FaceBook “uzdūros” Aknes klases projektam. To es redzēju, kā lielisku iespēju sākt savu cīņu ar akni. Un tiešām Aknes klase bija mans pirmais apzinātais mēģinājums saprast savu organismu un sejas ādu, izprast aknes cēloņus un tālāk jau atrast risinājums. Projekts Aknes klase man iedeva ļoti daudz vērtīgu zināšanu, kuras varēju izmantot arī pēc projekta. Te nu es esmu 2 gadus vēlāk, piesakoties atkal šim projektam, jo es ticu, ka man vēl ir daudz ko mācīties. Un cīņa ar akni jau nav beigusies, es tikai to nebiju uzlikusi kā prioritāti, tāpēc tā ik pa laikam ņem virsroku. Bet tagad laiks atkal sakārtot prioritātes – un veselība šobrīd ir mana prioritāte:)

Līva Voitehoviča

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2020.gadā​​​

Nolēmu piedalīties, jo jūtos ļoti pateicīga visai Aknes Klases komandai, ka man ir bijusi iespēja tur būt. Par ādas kopšanu mani neviens nebija izglītojies – kā ir pareizi, kas vispār nepieciešams – bet pēc Aknes Klasē iegūtajām zināšanām mana ādas kopšanas rutīna ir mainījusies, kā rezultātā, protams, arī ādas stāvoklis ir uzlabojis. Negribētu zaudēt arī iespēju papildināt savas zināšanas.
Protams, arī Biodermas produkti ir viens no iemesliem kāpēc labprātīgi piedalos Aknes Klases projektā. Esmu ļoti apmierināta ar Biodermas produktu iedarbību un to, kā tie man palīdz ikdienas ādas kopšanas rutīnā. Arī bez projekta es izvēlos Biodermas produktus un turpināšu to darīt!

Darja Sedova

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2020.gadā​​​

Mani sauc Darja, un man ir 19 gadi. Jau trešo reizi es nolēmu piedalīties projektā “Aknes klase”. Man vienmēr bija interesanti uzzināt vairāk par sevi un savu sejas ādu, un tieši BIODERMA projekts dod tādu iespēju. Es gribu pilnveidoties un ne tikai padziļināt savas zināšanas šajā jomā, bet arī dalīties ar savu pieredzi ar citiem.

Anete Santa Legzdure

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2019./2020.gadā​​​​

Projektā piedalos atkārtoti, jo man ļoti patika pieredze, kuru sniedza projekts, kad piedalījos tajā 2019. gadā. Šogad, saņemot uzaicinājumu piedalīties projektā, uzreiz piekritu, jo zināju, cik interesanti un vērtīgi šis būs. Jauna dalība – jauni piedzīvojumi un zināšanas.

Elīna Ļifanova

Iepriekš Aknes klases projektā piedalījās 2019./2020.gadā​​​​

Man bija labs iespaids par iepriekšējo projektu, kas man reāli ir palīdzējis cīnīties ar akni. Tāpēc kad man piedāvāja atkal piedalīties, es biju priecīga un pateicu JĀ.

Pēc veiksmīgi aizvadītiem iepriekšējiem projekta gadiem, BIODERMA īsteno piekto projekta Aknes klase sezonu, uzņemot dalībniekus, kuri jau ir piedalījušies kādā no iepriekšējiem gadiem, lai uzzinātu, kā viņiem ir gājis un kādas iepriekš iegūtas zināšānas/prakses ir vai nav palikušas ikdienā.

 Arī šogad jaunieši tiksies ar dažādiem  speciālistiem, lai ne tikai izglītotos par pareizu ādas kopšanu un attīrīšanu, bet arī kļūtu pašpārliecinātāki, neskatoties uz esošajām ādas problēmām. Jauniešiem priekšā vērtīgas lekcijas un interesantas praktiskās nodarbības sevis pilnveidošanai.

Visa projekta laikā dalībnieki lietos BIODERMA Sébium līnijas produktus, par kuru lietošanas rezultātiem dalīsies Aknes klases blogā.

BIODERMA komanda novēl visiem projekta dalībniekiem veiksmīgu un aizraujošu dalību projektā!