Montas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Nesen biju sākusi sekot Bioderma instagram profilam, kad tika publicēta iespēja pieteikties projektam “Aknes klase 2019/2020”. Sākumā pat nepievērsu piedāvājumam uzmanību, taču nedēļu vēlāk palasīju un painteresējos vairāk. Pieteikumā bija nepieciešams tikai motivācijas stāsts: “Kāpēc es vēlos piedalīties?”. Nolēmu, ka mēģināts nav zaudēts, uzrakstīju, manuprāt, ļoti atklātu aprakstu, cik pavirši izturos pret savu sejas ādu, bet vēlētos to mainīt. Es nezināju kā un kāpēc īsti ir jātīra un jāaprūpē sava sejas āda, taču Bioderma speciālisti un citi profesionāļi gan zina. Mans sacītais ieinteresēja organizatorus, un tik vienkārši arī sākās mans piedzīvojums šajā projektā.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Aptuveni pusi visa projekta laika konstanti lietoju tikai divus produktus – Sébium H2O attīrošais ūdeni un Sébium Global krēmu. Pirmajos divos mēnešos izmaiņas bija neticamas. Melnie punkti, lielās, sāpīgās pinnes un cita veida izsitumi pazuda vai vismaz mazinājās. Āda visnotaļ priecājās saņemt kvalitatīvu attīrīšanu un aprūpi. Sākumā kodīgā un pat mazliet dedzinošā sajūta attīrot seju ar Sébium H2O attīrošais ūdeni šķita pareiza, tomēr pakonsultējoties ar speciālistiem, nolēmām izmēģināt Sébium Gel moussant putojošo gēlu. Maigāks produkts nesniedza vairs tik labu efektu, sāka atgriezties melnie punkti un seju noklāja izsitumu virknes. Projekta ietvaros saņēmu vienu privātu konsultāciju pie dermatoloģes. Izskatot ādas tipu, nepilnības un pārrunājot manus ēšanas, stresa un citus paradumus nonācām pie jaunas produktu virknes – Sébium H2O attīrošais ūdens, Sébium Gel moussant putojošais gels, Sébium Global krēms, Sébium Hydra krēms. Skaista un trekno pinņu atstāta sejas āda palēnām atkal atgriezās. 

 

Kāda ādas kopšanas rutīna izstrādājās, projektam noslēdzoties?

Iepriekš pieminēju tikai Bioderma produktus, taču ikdienā lietoju vēl citus gan recepšu, gan bezrecepšu sejas kopšanas līdzekļus. Mana sejas kopšanas rutīna joprojām nav izstrādājusies galēja un perfekta, taču, ievērojot to, es spēju saglabāt tīru un koptu seju ikdienai. Katru rītu sāku noskalojot seju ar ūdeni un Sébium Gel moussant putojošo gēlu. Plānā kārtiņā uzklāju Sébium Hydra krēmu, lai mitrinātu ādu pirms kosmētikas lietošanas. Pēc darba dienas rūpīgi noņemu visu dekoratīvo kosmētiku ar Sébium H2O attīrošo ūdeni un uzklāju mazliet Sébium Global krēmu. Pirms gulēt iešanas noskaloju seju ar ūdeni un problemātiskajās zonās klāju recepšu krēmu. Dažkārt aizvietoju Sébium Global krēma lietošanu ar kādu sejas masku vai skrubi.

 Kā Tava āda izmainījās projekta gaitā?

Pirms projekta mana sejas āda bija mans lielākais ienaidnieks. Sarkani pleķi, kas sedza gan vaigus, gan pieri, gan degunu un acis. Dienu no dienas jaunas pinnes, kas bija ļoti sāpīgas, lielas un nepaslēpjamas pat ar biezāko tonālā krāma kārtu. Vecākie izsitumi bija rētaini un asiņaini, jo mēdzu tos izspiest pie pirmās izdevības, kamēr jaunākie veidoja “paugurus” visapkārt sejai. Deguns un mutes kaktiņi atspoguļoja, cik patiesi pavirši tīrīju sejas ādu. Taču visam pāri taukainais ādas tips lika man spīdēt kā saulē novietotam speķa pīrādziņam. Kāda ir tagadējā situācija? Sarkanie pleķi joprojām nav pazuduši. Mana seja joprojām taukojos, taču krietni mazāk. Tagad tas piešķir dabīgu mirdzumu, nevis nekoptu noskaņu. Ik pa laikam izlien kāda pumpiņa visnotaļ nepatīkamā vietā, tomēr tā ātri pāriet un neatstāja aiz sevis rētas. Mana seja nav perfekta, es neesmu vēl sasniegusi rezultātu, ko vēlētos ikdienas redzēt, skatoties spogulī, bet es esmu apmierināta ar savu sejas ādu. Es jūtos komfortabli un ērti tāda kāda esmu beidzot.

 Kāpēc, Tavuprāt, projekts bija noderīgs? Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

Es iemācījos kopt, cienīt un mīlēt savu sejas ādu. Speciālisti pierādīja un pamācīja, ka viss neatrisināsies tikai no viena burvju līdzekļa. Cīņa pret akni ir gara, taču to ir iespējams uzvarēt. Ir jācīnās, jādarbojas, jāstrādā pie sevis gan iekšēji, gan ārēji. Dodot 100% atdevi un laiku procesam rezultāts tiks sasniegts. Esmu ieguvusi daudz jaunu zināšu un kontaktu, kas palīdzēs man virzīties tālāk arī pēc projekta.

Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Ikvienam cīņā ar akni novēlu pacietību. Ejamais ceļš ir garš un grūts. Man pašai motivācija un pacietība brīžiem trūka, tad talkā nāca līdzcilvēki. Tā ir otra lieta, ko novēlētu. Atrodiet cilvēkus, speciālistus, organizācijas un kompānijas, kas ir gatavi jūs uzklausīt, saprast un palīdzēt. Šajā situācijā es neieteiktu paļauties uz internetu. Viedokļi, pieredzes stāsti un fotogrāfijas var būt iedvesmas avots, bet ne ārsts. Ieguldiet sevi visu šajā cīņa, jo rezultāts būs tā vērts. Seja ir mūsu ikviena vizītkarte, padarīsim to unikālu, skaistu un žilbinošu!

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *