Make-up formulas atklāšana kopā ar grima mākslinieci
Kristu Zvirgzdiņu

Šajā tikšanās reizē Aknes klases projekta dalībnieces piedalījās meistarklasē, kuru vadīja lieliskā grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa. Kopā atklājām ādas sagatavošanas secību grima uzklāšanai un veiksmīga grima nianses. 

Mēs visi lieliski zinām, ka kvalitatīvs grims ļauj radīt patiesus brīnumus. Ar pareizu make-up varam panākt veselīgas un starojošas ādas efektu. Kvalitatīvu produktu izvēle, otiņu lietošana un to kopšana, protams, ir svarīga panākumu atslēgas daļa, tomēr ne mazāk svarīga ir sejas ādas sagatavošana pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas. Ir svarīgi sagatavot sejas ādu atbilstoši tās tipam.

Krista Zvirgzdiņa uzsvēra, ka grims - tā ir formula, svarīga ir secība, līdzīgi kā matemātikā, ja zini, kas seko pēc kā, tad neizdošanās risks sarūk!

Lai grims izskatītos starojoši, ir svarīgi, lai āda būtu sagatavota: attīrīta un mitrināta.

Grims kalpos daudz ilgāk uz tīras sejas, tāpēc tieši pirms procedūras tā rūpīgi jānotīra. Ir ieteicams notīrīt seju ar micelāro ūdeni vai attīrošu gelu. BIODERMA klāstā ir pieejami attīrošie līdzekļi dažādiem ādas tipiem; aknes skartai ādai ieteicams izmantot Sébium līnijas produktus.

Arī Aknes klases dalībniecēm tika piedāvāts pirms meistarklases attīrīt seju ar BIODERMA produktiem. Projekta laikā meitenēm ir radušies savi produkti-favorīti, un katra varēja izvēlēties sev vispiemērotāko līdzekli. Acīm un lūpām meitenes lietoja Sensibio H2O eye divfāžu micelāro ūdeni, kas ne tikai noņem dekoratīvo kosmētiku, bet mitrina un tūlītēji nomierina ādu, stiprina ādas barjeru un skropstas.

 

Vēl viena svarīga fāze – mitrināšana. Pareizi izvēlēts sejas krēms ir neaizstājama ādas kopšanas sastāvdaļa. Tas pasargā un mitrina ādu. Mitrinošais krēms jāuzklāj sejai vieglā kārtā. Ideāli būtu izmantot atsevišķu krēmu acu zonai, kā arī lūpām.

Nākamais solis – SPF jeb aizsardzība no saules. Neskatoties uz gadalaiku, lai kur mēs atrastos – pludmalē, pilsētā vai augstu kalnos – nekad nedrīkstam aizmirst par saules aizsarglīdzekli.

BIODERMA klāstā ir pieejami dažādi saules aizsardzības līdzekļi sejai: ar vieglāku vai biezāku tekstūru, ar toni vai bez, kā arī dažādi produktu formāti: krēms, akvafluīds, arī īpaši taukainai ādai paredzēti un pielāgoti produkti ar inovatīvām tekstūrām.

Uzklausītos padomus un ieteikumus ir vērts uzreiz likt lietā! Par modeli Kristas Zvirgzdiņas grima uzklāšanas demonstrācijai pieteicās mūsu projekta dalībniece Dārta. Pārējās meitenes, sekojot Kristas darbībām un ņemot vērā viņas ieteikumus, atkārtoja visu uz savas sejas.

Meistarklases laikā meitenes dalījās ar savu pieredzi, uzdeva sev interesējošus jautājumus, darbojoties brīvā atmosfērā, kas ļāva viņām vēl tuvāk iepazīties un jauki pavadīt vakaru.

Kā jau ierasts projekta gaitā, dalībnieces saņēma savu ikmēneša ādas kopšanas komplektu, kā arī BIODERMA pārsteigumu – jaunumu, kas jau kļuvis iecienīts mūsu klientu vidū – Sensibio H2O eye divfāžu micelāro ūdeni jutīgām acīm un lūpām.

Paldies, ka sekojat mūsu projekta gaitai! Tiekamies nākamreiz!

Daži Kristas Zvirgzdiņas padomi:

  • Pirms make-up uzklāšanas ir svarīgi sagatavot seju atbilstoši tās tipam.

  • Izmantojot sūklīti dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai, ir nepieciešams pirms lietošanas to samitrināt, lai tas neuzsūktu pārāk daudz produkta. Darbības princips – ar punktējošām kustībām.

  • Lai grims labāk izlīdzinātos – sākam no centra, nevis no zoda vai matu līnijas (lai nepaliktu daudz produkta sejas centrā).

  • Jo garāki otas sariņi, jo vieglāks klājums (pūderim) un otrādi.

  • Uzacis ir sejas rāmis (pievēršam tām uzmanību) – tām jābūt koptām. Ar mazo ķemmīti izķemmējam: noņemam lieko produktu, un uzreiz parādās minimāla forma.

  • Melna krāsa uzacīm – agresīvs izskats.

  • Droša variācija vaigu sārtumam – koraļļu tonis.

  • Skropstu tušas otiņa: pūkaina – apjomam, silikona – garumam.

  • Vakarā rūpīgi attīrām visu seju, pat ja nelietojam dekoratīvo kosmētiku.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *