Projekta Aknes klase 2018/2019 noslēgums

Otrdien, 9. aprīlī, projekts Aknes klase 2018/2019 tika svinīgi noslēgts ar dalībnieču fotosesiju un pieredzes stāstu iemūžināšanu video intervijās. Kopš pagājušā gada septembra līdz pat aprīļa sākumam, dalībnieces Aurēlija, Anna Marija, Ketija, Kristīne, Līva, Annija, Paula, Elīna, Jūlija, Kitija un Zane cīnījās ar pinnēm speciālistu vadībā, kā arī lietoja BIODERMA Sébium līnijas produktus sejas ādas higiēnai un kopšanai.

Projekta laikā dalībnieces guva padziļinātas zināšanas par aknes cēloņiem, formām un aknes skartas ādas kopšanu dermatoloģes Dr. Laumas Valeines lekcijā, mācījās pareiza uztura pamatprincipus ar uztura speciālisti Lieni Sondori, apguva meikapa trikus taukainai ādai grima mākslinieces Kristas Zvirgzdiņas meistarklasē, mācījās tikt galā ar stresu Sanda Dūšeļa meditācijas seminārā par apzinātību, kā arī kopīgi sportoja fizioterapeites un treneres Antras Bērziņas vadībā.

Visa projekta gaitā dalībnieces dalījās ar iespaidiem par aknes ārstēšanu un ādas kopšanu Aknes klases blogā: 
Pirmie iespaidi: cīņa ar pinnēm ilgst jau 1 mēnesi (1. daļa)
Pirmie iespaidi: cīņa ar pinnēm ilgst jau 1 mēnesi (2. daļa)
Aknes klases dalībnieces dalās ar veselīgām receptēm!
Aknes klase 2018/2019 projekts jau pusceļā: dalībnieču iespaidi, atziņas un plāni

Dažas atziņas pēc pasākuma:
Annija: “Tieši vakar pārdomāju, cik ļoti uzlabojusies ir mana sejas āda. Nu jau ilgu laiku neslēpjos aiz tonālā krēma kārtas. Tas ir vienkārši super!”
Aurēlija: “Projekta laikā iemācījos, ka visa pamatā ir pacietība. Sapratu, cik nozīmīga ir sejas ādas kopšana, cik liela nozīme ir rūpīgai kopšanai gan rītā, gan vakarā. Mans uzturs ir radikāli mainījies. Mana sejas āda jūtas labi, tāpat arī es!”
Paula: “Vislielākā atziņa, manuprāt, bija ūdens dzeršana – tas spēj uzlabot ne tikai sejas stāvokli, bet arī harmoniju organismā. Protams, arī neveselīgs uzturs un stress liek aknei progresēt, tāpēc jāpiedomā pie tā, ko lieto uzturā, kā arī pie tā, ka nevajag satraukties par sīkumiem! Pēc tikšanās ar dermatologu sapratu, ka akne ir nopietna lieta, tāpēc pret to arī tā jāizturas. Lai nu kā, visiem, kas cīnās ar problemātisku sejas ādu, iesaku pamēģināt BIODERMA produktus, kas noteikti uzlabos ādas kopējo stāvokli!”

Fotosesijas rezultāti jau pavisam drīz būs pieejami šajā blogā! Īpašs paldies grima māksliniecēm Zanei Ellerei-Puzikovai un Signei Sestulei par dalībnieču sapucēšanu!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *