Anetes pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”?

Vasarā Bioderma Facebook lapā redzēju, ka tiek organizēts projekts “Aknes klase 2019/2020”. Pirmajā reizē es izlasīju un pašķīru tālāk ar domu, ka par to vēl padomāšu, pēc tam – otrajā reizē, kad ieraudzīju šo projektu, pieteicos un drīz vien saņēmu apstiprinājumu par dalību projektā “Aknes klase”. Galvenais, kādēļ pieteicos, bija savas pieredzes un zināšanu papildināšanas dēļ, kā arī, lai cīnītos ar akni.

 Kādus Bioderma produktus lietoji?
 
Projekta laikā es lietoju Bioderma Sebium attīrošo gēlu un micelāro ūdeni, kā arī Bioderma Sebium Sensitive mitrinošo krēmu. Katru dienu es izmantoju Sebium gel moussant attīrošo gēlu vai Sebium H2O micelāro ūdeni, lai attīrītu ādu no netīrumiem, kas sakrājušies nakts laikā, un pēc tam es uzklāju Sebium Sensitive krēmu. Savukārt vakarā, ja pa dienu biju lietojusi kosmētiku, izmantoju Sebium H2O micelāro ūdeni, lai notīrītu kosmētiku un pēc tam vēl Sebium Gel moussant attīrošo gēlu, lai attīrītu sejas ādu. Pēc attīrīšanas izmatoju Sebium Sensitive krēmu. Pirms projekta mana sejas āda nebija pārāk kritiska, tomēr arī ne pārāk patīkama. Produktu lietošanas sākumā man sametās ļoti daudz pumpas uz vaigiem, bet tad es sapratu, ka viss sliktais sāk tīrīties ārā. Cik ātri tas viss bija parādījies, tik ātri tas viss arī pazuda.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Projekta laikā ir ļoti uzlabojusies mana sejas āda, līdz ar to arī mana pašsajūta. Tagad salīdzinot savu sejas ādas stāvokli ar to, kāda mana sejas āda bija pirms projekta, varu teikt, ka viennozīmīgi ir redzami rezultāti! Mana āda izskatās veselīgāka! Manuprāt, šis projekts bija ļoti vērtīgs un noderīgs, jo uzzināju, ko es daru pareizi un ko varbūt vajadzētu darīt savādāk. Konkrēti man visvērtīgākā likās tikšanās ar dermatoloģi, jo viņa mums pastāstīja, kas vispār ir akne un ar ko mums vajadzētu sākt, lai sasniegtu mērķi.

 Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Atcerieties, ka viss sākās galvā, un, lai cīnītos ar akni, ir jābūt gribasspēkam kaut ko mainīt savā dzīvesveidā, uzturā un sejas ādas kopšanas rutīnā.

 
 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *