Projekta dalībnieku pirmie iespaidi (2. daļa)

Projekta Aknes klase 2019/2020 pirmajos mēnešos dalībnieki tikās ar dermatoloģi, uztura speciālisti un kosmetoloģi. Aizvadītās nodarbības projekta dalībniekiem ne tikai sniedza zināšanas par akni un tās ārstēšanas metodēm, bet lika arī atskatīties uz savu ikdienas ādas kopšanu un ieviest izmaiņas labāka rezultāta sasniegšanai.

Pēc cītīgas Sébium higiēnas un kopšanas līdzekļu izmantošanas projekta dalībnieki dalās savos iespaidos par līdzekļu lietošanu, izmaiņām ādas kopšanas rutīnā un pirmajām izmaiņām ādā. 

Šī ir iespaidu otrā daļa. Pirmo daļu lasi šeit.

una-estere-aknesklase

Estere

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Intensīvai aprūpei: Sébium Global

Pirmie iespaidi

Putojošo līdzekli lietoju vakarā un no rīta, lai attīrītu sejas ādu no kosmētikas un visiem netīrumiem. Pēc sejas nomazgāšanas lietoju krēmu Sebium Global. Mana sejas mazgāšana ir ļoti mainijusies. Agrāk mazgāju seju ar ūdeni vai micelāro ūdeni un pēc tā liku mitrinošu krēmu. Šos divus līdzekļus esmu ļoti iemīlejusi. Tie palīdz manai sejai tikt galā ar akni.

kate-aknesklase

Kate

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Intensīvai aprūpei: Sébium Sensitive

Pirmie iespaidi

Savu sejas ādu kopju gan no rīta, gan vakarā, kaut gan iepriekš pirms šī projekta kopu to tikai vakaros. Esmu pievērsusi lielāku uzmanību savas sejas ādas kopšanā. Šobrīd mēģinu dienā izdzert kā minimums vismaz 1L ūdens. Saldumus arī esmu sākusi ēst mazāk un es vienmēr piedomāju pie savas maltītes un izplānoju to, kā arī skolas starpbrīžos mēģinu nenašķēties ar saldumiem, bet gan ar kādu augli. Reizēm vakaros mēģinu doties nelielās pastaigās ārā paelpot svaigu gaisu. 

Reizēm āda šķiet sausa, bet reizēm pilnīgi otrādi. Mani šī brīža favorīti ir Sebium H20 micelārais ūdens un Sebium Sensitive sejas krēms. Sebium sejas gēlu izmantoju kādu laiku, bet tas sausināja manu ādu.

elina-aknesklase

Elīna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Kopšanai: Sébium Sensitive un Sensibio Light

Pirmie iespaidi

Jau trešo mēnesi es lietoju Bioderma produktus un esmu ļoti apmierināta. Sākotnēji Sèbium produkti ļoti sausināja ādu, tādēļ es sāku lietot arī Sensibio Light krēmu vakarā. Sensibio Light krēms mitriaa un nomierina manu sejas ādu. Šobrīd es lietoju Sèbium Gel moussant no rīta un vakarā, Sensibio Light krēmu vakarā un Sèbium Sensitive krēmu no rīta. Mana āda vairs nav tik taukaina, un esmu novērojusi, ka “melnie punktiņi” ir palikuši mazāk.

helena

Helēna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O
Kopšanai: Sensibio Light

Pirmie iespaidi

Pašlaik sejas kopšanai izmantoju Bioderma micelāro ūdeni taukainai ādai, kas perfekti der jaukta tipa ādai! Sākot lietot antibiotikas, mana āda kļuva ļoti sausa, tādēļ savu Bioderma AKN nomainiju uz Biodermas Sensibio Light krēmu. Paralēli izmantoju arī dermatologa izrakstītos antibiotiskos krēmus.

mareks-aknesklase

Mareks

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Intensīvai aprūpei: Sébium Global

Pirmie iespaidi

Es lietoju Bioderma Sebium Gel Moussant, kas attīra manu seju sejas ādu. Pēc sejas attīrīšanas uzklāju Sebium Global krēmu. Abus līdzekļus lietoju no rīta un vakarā. Agrāk šos produktus nelietoju, un pagaidām neesmu pamanījis būtiskas izmaiņas savas sejas ādas stāvoklī, bet tas ir tikai sākums. Ikdienā cenšos dzert 2-2,5 l ar ūdeni. Kā arī izvairos no sātīgiem, saldiem ēdieniem un nepārspīlēju ar piena produktiem, lai mazinātu aknes sekas.

aknesklase-kristine

Kristina

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium Gel Moussant
Intensīvai aprūpei: Sébium Global

Pirmie iespaidi

Es lietoju bioderma Sebium Gel Moussant un krēmu Sebium Global.Man patīk šie produkti un nekādu diskomfortu tie man nerada. Tomer izmaiņas es šobrīd neredzu. Tikai uz sejas palika vairāk pumpiņu. Ceru, ka šie produkti man ar laiku palīdzēs.

katrina-aknesklase

Katrīna

Ādas kopšanas rutīna

Ādas attīrīšanai: Sébium H2O, Sébium Gel Moussant
Intensīvai aprūpei: Sébium Global, Global Cover

Pirmie iespaidi

Ar pirmajiem iepaidiem man ir gājis tā diezgan paraibi, jo uz kādu laika periodu uz sejas bija redzamas ļoti minimālas aknes sekas, bet, piemēram, oktobra beigās un novembra sākumā uz sejas un muguras novēroju diezgan pamatīgu aknes ‘’izrādīšanos’’. Tas visticamāk bija mana pārlieku lielā stresa un uztura nekontrolēšanas dēļ.

Tā kā es jau sen biju ik pa laikam lietojusi dažādus Bioderma produktus (pēc savas kosmetoloģes ieteikuma), tad es zināju, ka tie sniegs rezultātu.

Patiešām varu teikt, ka micelārais ūdens un mitrinošais krēms glābj manu seju ikreiz, kad to lietoju. Man ļoti patīk, ka tos var ērti un ātri lietot manā ikdienas rutīnā.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *