Martas Paulas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”?

Informāciju par projektu “Aknes klase” atradu nejauši – Facebook’ā. Lasot aizvadītā gada meiteņu pieredzes stāstus, sapratu, ka šī ir ne tikai ļoti interesanta, bet arī vērtīga pieredze visai  turpmākajai dzīvei, tāpēc pieteicos.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Projekta laikā lietoju 3 produktus – Bioderma micelāro ūdeni kosmētikas noņemšanai, Bioderma Sebium putojošo gēlu sejas attīrīšanai un Global krēmiņu. Šie 3 produkti kļuva par ikdienas sastāvdaļu – lietoju tos katru dienu – gan no rīta, gan vakarā. Ļoti patika, ka seja vairs nebija tik taukaina kā iepriekš, kā arī pie aukstākiem laikapstākļiem tā nebija ļoti sausa.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Mans lielākais ieguvums pēc šī projekta – es ikdienā nelietoju kosmētiku! Sejas āda kļuva gludāka, samazinājās arī piņņu daudzums, kā arī seja vairs nav tik taukaina kā iepriekš. Protams, sejas āda nav perfekta, jo ir arī citi iemesli, kas nosaka, kāda ir tava sejas āda, piemēram, uzturs, kas ir mana lielākā vājība un klupšanas akmens (kūciņas!). 

Projekts bija noderīgs, jo tas ļāva paskatīties uz ādas problēmām plašāk – saprast, ka ir diezgan daudz priekšnosacījumu veselīgai un skaistai ādai, un jautājums – cik daudz es esmu gatava darīt, lai sev palīdzētu!

Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

Man visvērtīgākā šķita biodejas nodarbība, kad varēju gan aktīvi izkustēties, gan sevi atbrīvot, jo stresainajā ikdienā ir svarīgi ļaut sev būt brīvam, dabiskam. Kā arī šī nodarbība kliedēja manus pirmējos stereotipus par to, kas ir biodeja. Iesaku izmēģināt!

Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Es novēlu nekad nepadoties -gan cīņā ar akni, gan dzīvē:)! Internetā ir plaša informācija par akni, bet es iesaku doties pie speciālistiem, dermatologa, kosmetologa, uztura speciālista, jo mēs katra esam tik ļoti individuāla. Tas kas der citiem, nederēs varbūt man. Atrodiet savus speciālistus un paturiet prātā savu mērķi – veselīga un kopta sejas āda!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *