Kristīnes pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Kad Kristīne pievienojās projektam Aknes klase 2018/2019, viņas cīņa ar pinnēm ilga jau 7 gadus. Sejas āda kļuva problemātiska jau agrā vecumā – apmēram 11 gados. Lai visbeidzot atrisinātu ādas problēmas, Kristīne bija atvērta speciālistu viedokļu uzklausīšanai un ādas kopšanas paradumu labošanai.

Savā motivācijas vēstulē dalībniece rakstīja: “Skolas laiks bija tīrākās mocības, jo man nebija īpaši sejas kopšanas līdzekļi, kurus varēju lietot, tāpēc nācās sastapties ar negācijām no citu skolēnu puses, jo visiem bija tik gluda sejas āda, un tad biju es ar pumpainu seju. Bija grūti, pieļāvu daudz kļūdu ādas kopšanā, kritu depresijā. Daudzi teica, ka pāries pēc dažiem gadiem. Tā nu ir pagājuši jau 7 gadi, bet seja vēl nav diez ko labā stāvoklī. Esmu mēģinājusi līdzekļus no dažādām firmām, bet nekas nav īsti palīdzējis. Vasarā gan sejas āda ir labāka nekā aukstajā laikā, bet tā kā aukstums vairs nav aiz kalniem, tad vēlos atrast ko tādu, kas palīdzētu man cīnīties ar pumpām uz sejas. Kā arī es vēlētos uzzināt, kā tad īsti un ar kādiem produktiem ir jākopj seja, lai tā tiktu palutināta, jo ieteikumi ir daudz, bet nevaru saprast, kas tad tiešām var palīdzēt.”

Līdz ar projekta sākumu Kristīne sāka ikdienā attīrīt ādu ar Sébium Gel Moussant putojošo gelu, kā arī lietot Sébium Sensitive krēmu, kas īpaši paredzēts jutīgai ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos. Projektam virzoties uz priekšu, Kristīne izmēģināja arī Sébium H2O micelāro ūdeni, kurš patika labāk nekā putojošais gels. Tā kā Sébium Sensitive krēms nebija pietiekami intensīvs piņņu mazināšanai, Kristīne sāka kombinēt intensīvo Sébium Global un nomierinošo Sensibio Light.

Kristīne stāsta par savu ideālo ādas kopšanas rutīnu: “Katru rītu pirms došanās ārā es attīru seju ar micelāro ūdeni, un tad uzklāju mitrinošo krēmu Sensibio Light. Mitrinošais krēms neļauj ādai palikt sausai un aizsargā ādu no aukstuma. Vakaros tieši pirms gulēt iešanas ādu attīru no kosmētikas un netīrumiem ar šo pašu micelāro ūdeni un vēlāk uzlieku Global krēmu. Veicot šīs darbības katru dienu, jau drīz vien var redzēt sejas ādas uzlabojumu – mazāk jaunu pumpu, veselīgāka izskata āda.”

Ādas stāvokļa uzlabojumi ir saistīti arī ar ikdienas paradumu maiņu. Ja agrāk Kristīne atļāvās izlaist ādas attīrīšanu, tad tagad viņa velta laiku ādas kopšanai ik dienu bez izņēmumiem. “Rūpējos par to, lai no rīta seja būtu attīrīta un sakopta, kā arī vakarā, lai pirms miedziņa seja justos svaiga un tīra.” Pēc tikšanās ar uztura speciālisti Lieni Sondori Kristīne sāka pakāpeniski uzlabot arī uztura paradumus: “Cenšos ēst veselīgi un cenšos sevi piespiest neapēst kādu Makdonalda burgerīti vai citus nelabus ēdienus. Ir grūti, bet esmu novērojusi, ka pašsajūta uzlabojas. Vēl es ikdienā dzeru ūdeni. Tikai pa retai reizei atļaujos iedzert kādu limonādi.“

Kristīne dalās ar vērtīgākajām atziņām, kas gūtas Aknes klasē: “Jābūt pacietībai, jo nekas nemainīsies uzreiz un pats no sevis. Tas, ka mēs lietojam labus līdzekļus, nedod 100% garantiju, ka sejas āda pēkšņi kļūs labāka. Mums ir jāstrādā ar sevi – jāpiedomā pie ēdienkartes, jārūpējas ne tikai par sejas ādu, bet arī par pārējo ķermeni.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *