Ritas pieredze Aknes klases projektā 2022/2023

Rita dalās ar savu pieredzi:

Ir pagājuši pilni 4 mēneši kopš Aknes klases sākuma, un tā kā projekts noslēdzas, ir lielisks brīdis atskatīties uz paveikto. Projekta sākumā biju uzstādījusi sev vairākus mērķus, un teiktu, ka lielākoties esmu tos arī sasniegusi.

Ūdeni izvēlos kā pirmo šķidrumu savā ķermenī uzreiz kā pamostos, arī visas dienas laikā uzpildu savu ūdenspudeli vairākas reizes, kas liecina, ka dzeru to patiešām daudz!

Arī esmu nemitīgā kustībā, tur laikam jāpasakās dzīvesstilam, kas man ir izmētāts pa 2 pilsētām, tādēļ pa pilsētu ikdienā nostaigāju vairāk nekā 5 km. Tagad tikai jānomaina pilsētvide pret svaigu lauku gaisu!

Ja runājam atklāti, tad mērķi par saldumu samazināšanu un pilnvērtīgu miegu vidusceļā “nogāja no sliedēm”. Atzīstu, ka stress ir ņēmis virsroku, un nereti enerģiju meklēju cukurotos našķos un nepabeigtos darbus veicu vēlās nakts stundās. Vēlos pieminēt, ka mana sejas kopšana nu ir iegājusi kā patiesa rutīna. Ja vēl citas lietas man ir nepieciešams pierakstīt, tā lai patiešām zinu, ka neaizmirsīšu, tad par sejas kopšanu varu neuztraukties. Pat steidzīgākajos rītos izrādās, ka attīrīt un mitrināt seju neaizņem tik daudz laika ;).

Šos mērķus arī noteikti turpināšu piekopt tālāk un praktizēt tos, kas neizdevās tik labi. Esmu izveidojusi sev veselīgu ieradumu bāzi, ko papildināt! Esmu pateicīga “Aknes klasei” par šo pilnvērtīgo pieredzi!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *