Līvas pieredze Aknes klases projektā 2022/2023

Līva dalās: 

Šobrīd ikdienā sekoju līdzi visiem produktiem, ko lietoju uz sejas ādas. Noteikti neesmu zinošākais cilvēks vai speciālists šajā jomā, tomēr esmu iemācījusies iepazīt savu sejas ādu, jūtot kuros rītos un vakaros sejas ādu nepieciešams vairāk mitrināt vai pabarot. Šajā jomā noteikti daudz ko vēl mācīties, tomēr pašai ir prieks, ka sāku spēt orientēties sejas kopšanas jomā un spēju izvairīties no lietām, kas nedod pilnīgi nekādu labumu vai nodara tikai sliktu, vai produktiem, kas tiek izmantoti nepareizā kombinācijā cits ar citu.

Arī uzturs ir ļoti saistoša tēma šobrīd, un šķīvja princips manā ikdienā sāk parādīties arvien biežāk, tas ļauj ēst visu, ko vēlos, tomēr attiecīgajās proporcijās. Uzturs ir palīdzējis sakārtot arī dažādas emocionālās svārstības, par ko esmu ļoti pateicīga! 

Kopš janvāra manā dzīvē arī ir regulāras (!) fiziskās aktivitātes. Katru nedēļu tas ir vismaz viens treniņš. Šis gan ir tas mērķis, ko vēl vēlos pilnveidot, tomēr jūtu, ka ritms, lai palielinātu intensitāti fiziskajām aktivitātēm, šobrīd ir pareizs. Ar siltā laika iestāšanos noteikti fiziskās aktivitātes tikai paliks vairāk ikdienā.

Atskatoties uz mērķu sasniegšanas uzdevumiem, noteikti varu teikt, ka viss ir izpildīts, taču iekšēji zinu, ka varu vairāk un labāk! 

Esmu apmeklējusi gandrīz visas Aknes Klases nodarbības, katra no tām bija ļoti vērtīgi, jo no katras ir pāris lietas, kas ļoti aizķēra un izmainīja ikdienas paradumus. 

Kopumā turēties pie mērķiem bija viegli, jo mērķi bija manas pašas vēlmes un tās bija lietas, ko vēlējos izmainīt savā ikdienā un noteikti būtu mainījusi arī bez jauniegūtajām zināšanām. Tāpēc jāsaka, ka mērķis, kas nāk no sirds, ir viegli piepildināms! ♡  

Un noteikti visa atlikusī dzīve būs nepieciešama, lai turpinātu turēt mērķus izpildītus, jo šiem mērķiem ir jābūt katra cilvēka ilgtermiņa mērķiem. 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *