Emīlijas pieredze projektā

 

Emīlijas pieredze projektā ir lieliska!

Viņa ir sasniegusi daudz pozitīvu pārmaiņu savā dzīvē, sekojot Aknes klases projektam un izmēģinot Bioderma produktus. Tas ir iedvesmojoši redzēt, ka Emīlija ir izvirzījusi sev mērķus un tos sasniegusi, piemēram, agrāk celties,  veikt pilates un taisīt veselīgas brokastis. Tāpat ir svarīgi, ka viņa ir ieviesusi pozitīvas izmaiņas savā ikdienas dzīvē, piemēram, pavadot vairāk laika ar draugiem un ģimeni, kā arī samazinot digitālajā vidē pavadīt laiku. 

akne aknes klase pinnes pumpas dermatologs

Es esmu piepildījusi savu mērķi celties agrāk, lai uztaisītu pilates, paēstu pašgatavotas un veselīgas brokastis, sākumā bija grūti sevi motivēt, bet aizdomājoties par rezultātiem, es spēju sevi motivēt, lai turpinātu. Kopš projekta sākuma es esmu sākusi vairāk pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni, kā arī samazinājusi laiku, ko pavadu internetā, par 2h. Viens no mērķiem, ko man neizdevās līdz galam piepildīt ir samazināt ēšanu ārpus mājas, taču šobrīd esmu piesardzīgaka savās izvēlēs, kur un kādu maltīti baudīt, kā arī apskatu norādītās sastāvdaļas, kas tiek izmantotas gatavojot.

akne pumpas pinnes bioderma aknesklase aknes klase

Katrā Aknes klases nodarbībā es esmu daudz jauna iemācījusies un uzzinājusi, mana mīļākā nodarbība līdz šim bija tikšanās un treniņš ar vingrosev.lv treneri Martu Kāpiņu, jo uzzināju vairāk par treniņu plānošanu, pulsa robežu aprēķināšanu, un bija iespēja arī izbaudīt lielisku apļa treniņu, kas man ļoti patika un mani iedvesmoja vairāk trenēties.

Vairāk par šo tikšanās reizi lasi šeit! 🙂 

Šī projekta laikā esmu izmēģinājusi vairākus Bioderma Sébium līnijas attīrošos produktus, tādus, kā: Sèbium Hydra cleanser (attīrošo balzāmu), Sèbium gel moussant putojošo gelu, H2O micelāro attīrošo ūdeni. No šiem produktiem mani mīļākie ir Sèbium  Hydra cleanser attīrošais balzāms un Sèbium Hydra krēms, jo tos lietojot ikdienā es novēroju izmaiņas: mana āda ir mīkstāka un jūtas attīrīta, un svaiga. Šobrīd arī mana rīta un vakara rutīna ir ļoti mainījusies  – es sāku savu rīta un vakara rutīnu ar sejas attīrīšanu ar Bioderma Sébium h2o attīrošo ūdeni, tad attīru seju ar Hydra cleanser attīrošo balzāmu un beigās uzklāju Hydra krēmu, kā arī, ja lieku makeup, tad pirms tā uzklāju arī Sèbium global cover tonējošo fluīdu.ūdeni, gel moussant actif, gel gommant (lobošo gelu). Esmu izmēģinajusi arī citus Bioderma Sèbium līnijas krēmus, tādus, kā: Sebium Kerato+, Sebium hydra, Global cover tonēto fluīdu, Mat controlè.

Lai arī projekts ir tikai pusceļā, es jau saskatu dažas izmaiņas sejas un sevis vispārējā progresā. Es jūtos labāk pēc saviem rīta treniņiem un veselīgāka ēdiena, kā arī mana seja jūtas labāk, jo uzņemu vairāk vitamīnu un pareizi, kārtīgi, katru dienu attīru savu sejas ādu.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *