Sabīnes pieredze Aknes klases projektā 2022/2023

Aknes klases projekts šogad ieviesa manā dzīvē lielāku sakārtotību, apzinātību un patiesībā pat vairāk prieka, jo kopā pavadītais laiks bija patiesi lielisks! Guvu vērtīgas un izglītojošas atziņas, kas noder ikdienā, kopjot ne tikai savu izskatu, bet arī personību! 

Viens no maniem izvirzītajiem mērķiem bija vērst uzmanību sejas ādas mitrināšanai, un to es patiešām daru. Mitrinošs toniks vai hialuronskābes serums manā sejas ādas kopšanas rutīnā tiek izmantots jau labu laiku un tie man ļoti iepatikušies! Tāpat cenšos izvēlēties mitrinošu krēmu uz nakti, lai miega laikā āda tiktu bagātīgi mitrināta. Uzklausot citu meiteņu padomus, arī secināju, ka visbiežāk meitenes pievērš uzmanību sejas ādas mitrināšanai. Tas saistīts ar to, ka aknes skarta āda bieži vien tiek pakļauta spēcīgiem kopšanas līdzekļiem, kas izsausina vai kairina to. Līdz ar to mitrināšana ir ļoti vēlama.

Kā vēl vienu mērķi biju uzstādījusi stresa apzinātu kontrolēšanu. Domāju, ka uz šo mērķi var tikai tiekties. Tas nav sasniedzams kā finiša līnija maratonā. Esmu sapratusi, ka sevī ir vairāk jāieklausās, savu ķermeni nevis jādiskriminē vai jādomā, kā to uzlabot, bet jāiemīl. Biežāk sev ir jājautā jautājums: “Kas man sevī patīk?” un arī uz to jāatbild. Tāpat cenšos atcerēties, ka lietas par kurām satraucos, pēc mēneša jau būs sīkums; un apzinoties šo, es spēju vairāk nokontrolēt nevēlamās emocijas.

Par mīlestību pret citiem un sevi!♡  

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *