Projekts pusceļā – Lauras atziņas

Zīmola Bioderma projekts "Aknes klase" ir jau pusē!

Projekta sākumā dalībnices izvirzīja mērķus, kurus vēlas sasniegt projekta noslēgumā – maijā. Šobrīd projekts jau ir pusē un mēs atskatamies uz to, kas līdz šim jau ir pagūts, kas neiet tik labi, kā cerēts un kas vēl ir padomā.

Kā zināms, ārstēt akni nav vienkāršs un ātrs process. Tas prasa pacietību, izpratni un sevis atbalstīšanu dažādos veidos – gan emocionālā pakāpē, tā arī fiziskā un medicīniskā. Tāpēc projekta laikā dalībniecēm tiek sniegts šis daudzpusīgais atbalsts.

Līdz šim projekta dalībnieces ir tikušās ar dažādiem speciālistiem – dermatologu, skaistumkopšanas speciālistu, digitālā satura speciālistu, fizioterapeitu un paralēli sevis un savas dzīves pilnveidošanas procesiem, regulāri un neatlaidīgi lietojušas zīmola BIODERMA Sebium līnijas produktus, lai risinātu aknes/piņņu skartu sejas ādu.

Mani divi mērķi ir sākt sportot un uzlabot savu fizisko formu, un atbrīvoties no aknes atstātajām rētām.

Ar šiem mērķiem man veicas labāk nekā biju domājusi. Jau kādu laiku katru dienu 20 minūtes taisu vingrinājumus mugurai. Pagaidām vingrinājumus esmu atradusi internetā, bet kad aiziešu pie fizioterapeita noskaidrošu kādus vingrinājumus vēl man vajadzētu darīt un vingrošu 30-60 minūtes dienā. Kad man sāka sāpēt mugura, es biju ļoti neapmierināta, taču tagad esmu priecīga, jo tas man lika saprast, cik fiziskās aktivitātes un vingrošana ir svarīga ikdienā it īpaši tāpēc, ka man ir skolioze.

Pavasarī es noteikti atsākšu skriet. Katru gadu, kad ārā paliek siltāks sāku skriet, bet tad pēc kāda laika beidzu, jo visu laiku atrodu attaisnojumus to nedarīt. Šogad esmu apņēmusies nepadoties.

Diezgan ilgi laiku man bija smaga akne. Kad tā pamazinājās, parādījās rētas uz sejas. No rētām es cenšos atbrīvoties jau veselu gadu. No dziļām rētām nevar atbrīvoties bez kosmetologa palīdzības, tāpēc jau kādu laiku eju uz lāzerprocedūrām. Lāzeris palīdz samazināt rētas. Pēc lāzera manas rētas tiešām ir palikušas mazāk redzamas. Sākumā es nebiju baigi optimistiska, jo šī pēdējā lāzera efektivitāti var redzēt tikai pēc trīs mēnešiem. Tā nu es no oktobra gadīju un cerēju, ka redzēšu uzlabojumus savā sejas ādā. Pēc diviem ar pusi mēnešiem jau varēja redzēt to, ka manas rētas ir samazinājušas. Ne tikai es pati to redzēju, bet arī apkārtējie. Tas lika man nezaudēt cerību un pašai būt priecīgākai ikdienā. Šo lāzeri veicu atkārtoti pirms dažām dienām. Lai gan tas ir dārgs un ilgi ir jāgaida rezultāts, es zinu, ka tas ir to vērts. 

projekts-puscela-lauras-atzinas-akne-pinnes-pumpas

Lauras sejas kopšanas rutīna

No rītiem es seju attīru ar Sébium Hydra Cleanser attīrošo balzamu un vakaros ar Sebium Gel Moussant Actif aktīvo putojošo gelu. Šī rīta un vakara kombinācija ir piemērota manai sejas ādai. Pēc lāzera procedrūras gan rītos, gan vakaros lietoju Sébium Hydra cleanser attīrošo balzamu, jo āda ir jāmitrina un nedrīkst lietot neko ar skābēm un sausinošu. Kā arī lietoju Sensibio Defensive krēmu, kas nāk par labu manai sejas ādai pēc lāzera. No Bioderma Sebium līnijas krēmiem es lietoju Sebium Kerato+ krēmu. Nelietoju to pa visu sejas ādu, bet tikai uz problematiskajām zonām. Šis krēms labi palīdz, ja ir uzmetusies kāda pinne, no kuras gribas ātrāk tikt vaļā. 

Tātad mani trīs favorīti no Sebium līnijas ir Sébium Hydra cleanser, Sébium Gel moussant actif un Sébium Kerato+ krēms. Šie trīs ir mani favorīti, jo tie pilda savu funkciju ļoti labi. Kopš piedalos Aknes klases projektā, esmu sākusi vairāk interesēties arī par citiem Bioderma produktiem. Ikdienā lietoju ne tikai Bioderma sejas kopšanas līdzekļus, bet arī dušas želeju un roku krēmu, kas ļoti labi mitrina ādu un ir lieliski produkti.”

Laura jau līdz šim ir ieguvusi vērtīgu pieredzi un izpratni par to, kā ārstēt akni un kopējo veselību. Ārstēšanas process ir ilgstošs un prasa pacietību, taču projekta laikā Lauras izrādītā apņemšanās liecina par viņas gatavību strādāt pie savas dzīves kvalitātes uzlabošanas. 

Šī projekta laikā top skaidrs, ka veselība ir sarežģīts un individuāls, bet ārkārtīgi interesants ceļš, kurā katrs solis un apņemšanās ir nozīmīgs.

Seko līdzi Aknes klases aktivitātēm sociālajos tīklos!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *