Līvas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Līva pievienojās projektam Aknes klase 2018/2019, lai tiktu galā ar seno aknes problēmu un ar pārliecību dotos karjeras gaitās. Līva apgalvoja: “Šobrīd esmu dzīves periodā, kad jāuzsāk pašai sava dzīve, stabila un progresējoša. Esmu sapratusi, ka ļoti daudzas izvēles un iespējas dzīvē iespaido mūsu ārējais izskats, tāpēc labprāt uzsāktu BIODERMA Aknes klasi, lai uzveiktu savu seno problēmu, jo stress un bieži vien nesakārtots uzturs uzbrūk visnegaidītākajos mirkļos, kas pēc tam atspoguļojas manā izskatā. Turklāt ikdienā lietoju BIODERMA produktus, ļoti uzticos šim zīmolam un zinu, ka rezultāti būs!”

Projekta ietvaros Līva sāka lietot Sébium H2O micelāro ūdeni ādas attīrīšanai un Sébium Mat Control ādas matēšanai un spīduma novēršanai. Sākumā piņņu palika vairāk – šāda tendence bija vērojama daudzām meitenēm, taču tā pavisam nenozīmē, ka ārstēšana ir neefektīva. Līva stāsta: “Jau pēc divām nedēļām es gandrīz sajutos kā pusaudžu gados, kad pinnes bija viena pēc otras. Kā jau dermatoloģe savā lekcijā bija minējusi – tas ir sākotnēji gaidāmais rezultāts, jo viss, kas tur zem ādās slēpās, nāk ārā.”

Pirmie pozitīvie rezultāti parasti ir gaidāmi pēc 4-6 nedēļām, tāpēc jābūt pacietīgiem un nav jāpārtrauc ārstēšana. Pēc mēneša Līva raksta: “Āda ir mainījusies, tā šķiet mīkstāka un gludāka. Tā kā progress ir tik ļoti manāms, ar nepacietību gaidu tālākos sejas ādas uzlabošanās rezultātus. Pacietība atmaksājas!”

Ar laiku Līva sāka lietot Sébium Global krēmu, kurš intensīvāk iedarbojas uz piņņu cēloņiem. “Sākumā pēc Sébium Global āda bija salīdzinoši sausāka, taču izmantoju krēmu tikai 1x dienā – vakarā. Šobrīd mana perfektā kombinācija ir BIODERMA Sébium Global krēms, BIODERMA Atoderm mitrinošais krēms un Sébium micelārais ūdens, taču pēc pēdējās tikšanās ar BIODERMA meitenēm un vizāžisti Kristu Zvirgzdiņu plānoju pamēģināt arī citus BIODERMA sejas kopšanas līdzekļus, lai izprastu, kas manai sejas ādai patīk vislabāk. Jau šobrīd mani ikdienas paradumi saistībā ar sejas kopšanu ir mainījušies, jo daudz vairāk piedomāju, ko un kā lietoju uz sejas ādas. Vienmēr apsveru to, kā tas atspoguļosies nākamajā vai aiznākamajā dienā. Domāšana līdzi savām darbībām ļoti palīdz regulāri un cītīgi rūpēties par savu visatklātāko ķermeņa daļu.”

Īpaši noderīga Līvai šķita tikšanās ar uztura speciālisti Lieni Sondori, kuras ietvaros dalībnieces iepazina veselīga uztura pamatprincipus un izmēģināja savus spēkus gatavošanā. “Uztura speciāliste atgādināja par to, ko patiesībā cukurs mums nodara. Cukurs veicina pumpu rašanos uz sejas, tādējādi “mazās” našķēšanās ar kādu saldumu vai saldinātu dzērienu ļoti ātri atspoguļojas uz sejas. Pati esmu pārbaudījusi, ka atteikšanās no cukura uzlabo sejas stāvokli, tomēr ilgtermiņā nespēju atteikties no saldumiem. Paldies uztura speciālistei, kas atgādināja, ka cukurs ir tikai nelabvēlis, kas veikalu plauktos pieejamajās precēs atrodas ārprātīgos daudzumos!”

“Ikdienā ļoti cenšos ēst veselīgi, jo rūpējos par savu ķermeni un organismu ilgtermiņā. Nenoliegšu, ka, ciemojoties vai ēdot ārpus mājas, nesanāk ēst ļoti veselīgi, taču, ja man ir iespēja, labprāt gatavoju mājās un izmēģinu jaunas receptes ar veselīgām sastāvdaļām. Kā arī regulāri lasu, iedvesmojos un izglītojos par pareizu uzturu. Jo ēst veselīgi ir forši!”

Projekta noslēgumā Līva atzīst: “Protams, projekta sākumā domāju, ka mana āda kļūs kā meitenēm no žurnāla vāka jau pēc pirmajiem mēnešiem, taču, saskaroties ar realitāti, sapratu, ka ir smagi jāstrādā un jārūpējas par savu ādu, lai rezultātā iegūtu skaistu, gludu un perfektu ādu, un tas ir jādara visu laiku. Skaistu sejas ādu var iemantot, taču tas var nebūt mūžīgi, jo zināms, ka ar savu dzīvesveidu var sabojāt jebkuru skaistumu. Mums katrai un arī katram ir ļoti jārūpējas par savu sejas ādu un ķermeni, jārūpējas par to kā par saviem mājdzīvniekiem, bērniem un jebkuru citu tuvu lietu, kas regulāri prasa uzmanību un rūpes.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *