Elīnas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Pieteikšanās projektam “Aknes klase”, manuprāt, bija pēdējā laika labākā ideja, jo tās zināšanas, kuras es ieguvu, pamainīja manu kopšanas rutīnu, aknes ārstēšanu un savu ēdienkarti.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Sākumā es lietoju Sébium gel moussant attīrošo gēlu un Sèbium Sensitive krēmu, vēlāl šiem līdzekļiem pievienojās Sébium H2O micelārais ūdens, ar kura palīdzību es noņēmu kosmētiku. Pēc sejas ādas attīrīšanas es uzklāju Sensibio Light. Pēc dermatoloģes  ieteikumiem no rīta es sāku lietot Sébium Mat Control krēmu un vakarā Sébium Global krēmu. Lai noslēptu pumpiņas, kas ik pa laikam traucēja, lietoju Sébium Global Cover tonējošo fluīdu.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Esmu ļoti pateicīga dr. Valeinei, jo tieši viņas lekcija bija visvērtīgākā un pateicoties viņai, tagad mana kopšanas rutīna ir tieši tāda, kāda tā ir. 

 

 

Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Un beigās, vēlos pateikt visiem, kas ir saskārušies ar akni: Akne ir jāārstē pie dermatologa! Tikai šādi var palīdzēt savai ādai ātrāk izārstēties un neizdarīt sliktāk. Kā arī jāsaprot, ka šī problēma ir daudziem, un labāk to ārstēt, nevis lietot ļoti sedzošo tonālo krēmu, kas ādas stāvokli pasliktinās vēl vairāk. Šis process būs ilgs un grūts, bet to visu var izturēt un es vēlu jums tikt galā ar šo problēmu un gūt satriecošu sejas ādu.

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *