Absolventu pieredzes stāsti

Pašlaik mana sejas kopšanas rutīna ir diezgan laikietilpīgs process. Tomēr es to izbaudu, jo man tas patīk, kā arī redzu rezultātu. Pēc BIODERMA projekta esmu diezgan daudz pieversusi uzmanību tādām niansēm, kā dekoratīvās kosmētikas otiņu regulāra tīrīšana, derīguma termiņu (pēc atvēršanas) ievērošana un rūpīga sejas ādas attīrīšana. Uztura ziņā pievēršu uzmanību pārtikas produktiem, kas satur vitamīnu A un esmu atteikusies no piena. Arī pati iepazinos ar zinātniskajiem rakstiem, kur minēts par piena produktu ietekmi uz aknes pastiprināšanos. Cenšos veselīgi ēst un biežāk uzturēties svaigā gaisā! 

Arī pēc projekta turpinu lietot BIODERMA produktus. Ar mitrināšanu lieliski tiek galā SEBIUM HYDRA, ko lietoju vakarā. Kā dienas krēmu izmantoju matējošo SEBIUM MAT CONTROL un, tuvojoties saulainajam laikam, esmu jau iegādājusies PHOTODERM AKN MAT SPF 30, lai aizsargātu seju no UV starojuma iedarbības.  

Lai arī šķiet, ka jau daudz zināju par aknes ārstēšanu iepriekš, šī projekta ietvaros iepazinu savu sejas ādu vēl vairāk un mainīt ikdienas paradumus maziem solīšiem vairs nešķiet tik grūti. Tādēļ arī aicinu jauniešus pieteikties šajā projektā un dalīties savā stāstā.

Šobrīd varu teikt, ka piedalīšanos Aknes klasē neesmu nožēlojusi ne sekundi. Joprojām savā ikdienā izmantoju Biodermas Sebium līnijas produktus, tādā pašā režīmā kā projekta laikā. Mana sejas āda jūtas daudz labāk, tāpēc pagaidām šo režīmu neplānoju mainīt. Bija ilgs periods, kad tiešām dzīvoju bez pinnēm, tomēr pamatā, protams, arī ir daudzas manas izvēles ikdienā – pārtika, uzņemtais ūdens daudzums, fiziskās aktivitātes, sejas kopšanas režīms un pārējās lietas. Arī šīm ikdienas darbībām pamatā ir zināšanas, ko varēja iegūt projekta laikā, tāpēc jāatzīst, ka Aknes klases projekts VAR izmainīt gaišāku skatu uz skaistu un sakoptu sejas ādu. Un manā gadījumā – Aknes klases projekts ir uzlabojis manu ikdienas sejas kopšanas rutīnu un kā rezultātā arī sejas ādu.

Ļoti novērtēju arī Biodermas komandas darbu, jo produkti vienmēr bija pieejami un lekcijās tika likts uzsvars uz svarīgām atziņām sejas kopšanā.

Esmu pateicīga, ka man ir bijusi iespēja būt šajā projektā! Un noteikti ar tīru sirdsapziņu varu ieteikt pieteikties šim projektam arī citiem jauniešiem, kas apzinās piņņu problēmu un ir gatavi ieklausīties speciālistos un pieturēties pie sejas kopšanas rutīnas! 

Man šobrīd iet labi, lai gan vienmēr jau var būt labāk. Ar sejas ādu iet kā pa kalniem, lai gan teikšu godīgi, ka pēc Aknes klases ir kļuvis labāk, jo no šī projekta ir aizķērušās kaut kādas mazās gudrības. Personīgi man, pēc šī projekta lielākās pārmaiņas ir domāšanā un izpratnē par šo visu, jo tagad es vairāk apzinos un izprotu, kas izraisa visus tos nelabumus uz sejas, tādēļ varu izdarīt izvēles, kas nāks par labu manai sejas ādai. Esmu arī mainījusi sejas kopšanas ieradumus un izmantojamos produktus pēc tikšanās ar vizāžisti projekta laikā, un tā ir otra lielākā lieta, kas man ir palīdzējusi. 
Es ieteiktu piedalīties šajā projektā, jo tā ir lieliska pieredze iegūt tiešām daudz un ļoti noderīgas zināšanas, kā arī tā ir iespēja iepazīties ar citiem cilvēkiem, kas iet cauri tādai pašai cīņai kā tu. 🙂

 

Principā šis projekts, Aknes klase, man ir devis ļoti daudz – gan jaunu pieredzi, gan zināšanas, bet man tas, kas šķiet svarīgākais, ir ieradumu maiņa. Pateicoties Aknes klasei esmu mainījusi daudzus sliktos ieradumus uz labiem, esmu sakārtojusi un izveidojusi savu ideālo rīta un vakara sejas kopšanas rutīnu, kas man palīdz cīņā ar akni. Tā laikam man arī šobrīd iet – joprojām cīnos ar akni un tās rētām, taču kopumā gribētu teikt, ka man sejas āda ir uzlabojusies. Joprojām lietoju Biodermas produktus, tie šobrīd ir mani labākie draugi cīņā ar akni:)

Kāpēc es ieteiktu piedalīties? Jo šis projekts patiesi strādā un palīdz cīņā ar akni. 😀 Bet ne jau tikai tāpēc, ka ir iespēja saņemt kvalitatīvus sejas tīrīšanas un kopšanas līdzekļus, nē.. Vairāk tāpēc, ka tā ir iespēja iegūt vērtīgas zināšanas, mainīt savus ieradumus un iepazīt fantastiskus un pozitīvus cilvēkus:)) Un tā atmosfēra, kādā mēs par to visu runājām, mācījāmies, tā jau vien ir, ko vērta un iemesls, lai pieteiktos. Un, ne mazāk svarīgi, tā ir iespēja saņemt atbalstu, gan cīņā ar akni, gan manā gadījumā veidojot video un pēc tam rakstus, gan uzdodot jautājumus speciālistiem.

Es nenožēloju, ka pieteicos un pieteiktos vēlreiz, ja būtu tāda iespēja, tāpēc es noteikti iesaku pieteikties!

Nu jau ir pagājuši 2 gadi, kopš manas piedalīšanās projektā Aknes klase, un vēl joprojām saku lielu PALDIES! Šobrīd varu teikt, ka mana sejas āda ir veselīga un staro, pēc projekta turpinu lietot Biodema Sebium līnijas produktus un esmu tikusi galā ar akni. Ļoti liela nozīme ir arī tam, ka pateicoties dermatoloģei, jau projekta laikā pārtraucu lietot piena produktus. Pateicoties projektam iepazinu arī photoderm nude touch saules aizsarglīdzekli, bez kura nav iedomājama neviena vasara. Šis projekts un speciālisti, kurus satikām, deva daudz zināšanas, kuras tagad pielietoju ikdienā. Noteikti, vēlos arī pieminēt vienmēr pretimnākošās projekta meitenes, kas vienmēr palīdzēja un atbalstīja. 
Es tiešām no sirds iesaku nekautrēties un piedalīties Aknes klases projektā un izmantot katru iespēju, ko tas dod. Jo šis projekts mainīja ne tikai sejas ādu, bet arī ikdienu un uztveri pret dažādām lietām. 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *