Unas Esteres pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Pieteicos projektam, jo velējos uzlabot savu sejas ādu, tāda veidā ceļot savu pašvērtējumu.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Projekta laikā lietoju Sebium global sejas krēmu un Sebium gel moussant putojošo līdzekli, bet laika gaitā sāku lietot arī Sebium Global Cover, kas man ļoti iepatikās, jo tā varēju vairāk paslēpt pumpiņas. Es mazgāju seju 2 reizes dienā- gan vakarā, gan no rīta. Pēc mazgāšanas vienmēr uzlieku Sebium Global krēmu.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Pirms projekta seja likās ļoti netīra ar daudz pumpām. Šīs pumpas bija daudz lielākas, sarkanākas un uzkrītošākas nekā tagad. Seja bija ļoti sausa, un tas pasliktināja sejas izskatu. Šobrīd mana seja ir daudz labāka! Tā ir daudz tīrāka, vairs nav tik daudz izsitumu, nav tik sausa, un sajūta arī ir daudz patīkamāka. 

Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

Manuprāt, šis projekts ir ļoti noderīgs, jo tas palīdz tikt galā ar savu sejas ādas stāvokli un arī ar to, kā tu jūties! Vēl varu piebilst, ka šis projekts man palīdzēja uzrakstīt Zinātiski pētniecikso darbu par akni!

 Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Es citiem iesaku nenokārt galvu, ja akne nepazūd pēc mēneša- tam noteikti vajag daudz ilgāku laiku. Iesaku kārtīgi attīrīt savu seju un nākamgad piedalīties aknes klasē, jo man šī bija ļoti laba pieredze.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *