Kitijas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Pirms projekta Aknes klase 2018/2019 cīņa ar ādas nepilnībām bija Kitijas pašas varā. Pinnes novērst saviem spēkiem neizdevās, tādēļ viņa bija gatava mācīties, uzklausīt speciālistus un mainīt ikdienas paradumus, lai visbeidzot uzveiktu pinnes. Kitija savā motivācijas vēstulē rakstīja: “Mans sapnis, tiekot šajā projektā, būtu izveidot pareizu, atbilstošu rīta un vakara sejas kopšanas rutīnu, ar atbilstošajiem produktiem, kuri palīdzēs uzlabot manu sejas ādu un kurus varēšu lietot arī pēc tam! Man liekas forši, ka ne tikai varēšu uzzināt jaunas lietas, uzlabot savu sejas ādu, un izmēģināt BIODERMA produktus, bet arī dalīties ar saviem stāstiem, pieredzi un atsauksmēm ar draugiem un citiem pusaudžiem, kuri saskarās ar tādam pašām vai līdzīgām problēmām kā es!”

Kitijas ceļš uz veselīgu ādu aizsākās ar ādas vajadzībās pamatotu kopšanas līdzekļu izvēli kopā ar BIODERMA komandu. Ādas attīrīšanai viņa sāka lietot Sébium H2O micelāro ūdeni, bet piņņu novēršanai un nepilnību maskēšanai – Sébium Global Cover krēmu ar toni. Kitija apraksta savus pirmos iespaidus par jauno ādas kopšanas rutīnu: “Lielas izmaiņas sejas ādā neesmu pamanījusi, tomēr pēc sajūtām škiet, ka tā vairs nav tik taukaina. Domāju, ka tas ir pateicoties micelārajam ūdenim. Šajā mēnesī esmu katru dienu lietojusi arī Sébium Global Cover tonējošo fluīdu. Šim tiešām ir pietiekama sedzamība, lai nosegtu ādas nepilnības, neradot smagnēju sajūtu.”

Projekta laikā Kitija izmēģināja arī citus BIODERMA līdzekļus ādas attīrīšanai – Sensibio H2O micelāro ūdeni un Sébium Gel Moussant putojošo gelu. Par favorītu, kā Kitija stāsta, kļuva Sébium Gel Moussant, kurš ievērojami mazināja ādas taukaino spīdumu.

Piņņu ārstēšanas procesā Kitijas āda kļuva sausāka un jutīgāka, it īpaši problemātiskajās sejas zonās. Tas tika atrisināts ar Sensibio Light mitrinošā un nomierinošā krēma pievienošanu ādas kopšanas rutīnai. “Šis solis manā sejas kopšanas rutīnā bija kā “gamechanger”, jo, jau mēnesi ievērojot šos soļus, esmu pamanījusi, ka sejas ādā vairs nav sausuma pazīmju, melnie punktiņi deguna zonā ir mazinājušies, un beidzot zoda zonā ir mazāk izteikts ādas reljefs, par ko esmu īpaši priecīga.”

Visu projekta laiku Kitija sekoja diviem principiem: pareizi un regulāri kopt ādu un izvairīties no pārtikas produktiem, kuru dēļ pastiprināti izdalās sebums un rodas pinnes. Noslēgumā viņa saka: “Ceļš uz tīru, skaistu un veselīgu seju noteikti nav īss un viegls. Tas prasa pacietību un rūpes, bet noteikti ir tā vērts!”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *