Lindas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Projektam pieteicos ļoti nejauši, draudzene man par to stāstīja. Padomāju, ka projekts varētu palīdzēt man un manai sejai, jo biju par sevi nepārliecināta. Skatoties spogulī, vienmēr sev uzdevu jautājumu, kāpēc tieši man nav ideāla sejas āda? Tā nu es izdomāju pieteikties- dot sev iespēju uzzināt ko jaunu par cīņu ar akni.

Biju pārsteigta, kad uzzināju, ka esmu uzņemta projektā “Aknes klase 2019/2020”. Tā sākās mans laiks- cīņa ar akni un darbs ar sevi.

 

 

 

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Sejas ādas attīrīšanai es izmantoju Sebium H2O micelāro ūdeni un kopšanai Sebium Sensitive krēmu, kā arī Sebuim Global cover. Šos līdzekļus lietoju katru dienu!  Katru rītu noskaloju seju ar ūdeni un tad notīru ar Sebium H2O micelāro ūdeni. Pēc tam uzlieku krēmu, un, ja kaut kur eju, tad arī dekoratīvo kosmētiku. Vakarā noņemu kosmētiku ar Sebium H2O micelāro ūdeni, un tad uzlieku Sebium Sensitive krēmu, bet šie produkti nebija manai sejai piemēroti. Nožēloju, ka ilgi kavējos, lai aizietu pie dermatoloģes. To es izdarīju tikai mēnesi pirms aknes klases noslēguma.

Dermatoloģe man ieteica mainīt kopšanas līdzekļus. Līdz šim es nebiju ievērojusi izmaiņas, varbūt tāpēc, ka ir grūti atteikties no visiem kaitīgajiem produktiem. Bet nē – esmu mainījusi savu uzturu. Agrāk ūdeni nedzēru – negaršoja, bet tagad ikdienā ūdens man ir visur līdzi, cenšos dzert pēc iespējas vairāk.

Pēc dermatologa ieteikumiem sāku lietot Sebium Hydra, Sebium Global un Sebium BB cream un Sebium gel mounssant. Tā nu es tagad esmu mainījusi kopšanas rutīnu. No rīta pieceļoties, es notīru seju ar Sebium H2O micelāro ūdeni, pēc notīrīšanas ar micelāro ūdeni un tad uz izsitumiem uzklāju silicilskābi. Pagaidu dažas minūtes, lai nožūst, un tad uzklāju Sebium Hydra. Ja izeju no mājas, tad uzklāju Sebimm Global Cover krēmu. Vakarā sejas ādu notīru ar Sebium H2O un vakarā uzklāju uz izsitumiem Silicilskābi. Pagaidu, kad iesūcas, un uzklāju plānā kārtā Sebium Global.  Divreiz nedēļā uz sejas uzklāju attīrošo gēlu Sebuim Gel moussant un nomazgāju ar situ ūdeni, un nosusinu ar salveti. Nemēģinu seju berzēt ar dvieli, jo tas traumē sakairināto sejas ādu. Es teiktu, ka tomēr ir kaut kas mainījies, tādēļ esmu izlēmusi šādi kopt seju arī turpmāk.

 Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Līdz šim ko esmu sapratusi, ka, lai cīnītos ar akni, vajag lielu pacietību.  Sākumā nekādas izmaiņas neredzēju un pumpas parādījās arvien vairāk un vairāk. Nesapratu, ko es darīju nepareizi. Biju izmisusi. Esmu mainījusi savus ēšanas paradumus, ādu kopju katru rītu un vakaru. Dažreiz gribas nolaist rokas un padoties. Bet nē, tad es sev iestāstu, ka arī es kādreiz iziešu no mājas bez kosmētikas! Vajag tikai pacietību, ir jāsaņem sevi grožos un jābūt pacietīgam! Jā, protams, tas aizņems laiku, bet tas būs tā vērts! Esmu pateicīga dermatoloģei par noderīgu konsultāciju!

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *