Sébium Hydra cleanser un Sébium Hydra krēma pāris

Šajā rakstā dalāmies ar Samantas stāstu par viņas pieredzi, izmantojot zīmola Bioderma Sébium Hydra attīrošo balzamu un Sébium Hydra krēmu ikdienas ādas kopšanā. Piedaloties Aknes klases projektā viņa uzsver, ka šie divi produkti ir viņas uzticamie sabiedrotais ceļā uz veselīgu ādu, sniedzot nepieciešamo mitrumu un atvieglojumu no kairinājuma, kas rodas medikamentu (akne ārstēšanai) lietošanas dēļ. 

Tiem, kuri cieš no ādas sausuma, diskomforta un kairinājuma, it īpaši ārstējot akni/pinnes ar medikamentiem, šis ir jādzird!

Ar Bioderma risinājumu, kas sastāv no diviem galvenajiem produktiem un kas veidoti, lai mazinātu ādas sausumu un nodrošinātu komfortu dalās Samanta savā pieredzē:

  1. Sébium Hydra Cleanser attīrošais balzams: maigs attīrīšanas līdzeklis, kas nekairina ādu. Tas efektīvi attīra ādu arī no kosmētikas, saglabājot tās dabīgo mitrumu.

  2. Sébium Hydra krēms:  mitrinošs un nomierinošs krēms īpaši izstrādāts, lai sniegtu ādai nepieciešamo mitrumu. Turklāt tas ir perfekts, kā make up bāze.

Kopā šie divi produkti veido ekobioloģisko kombināciju, kas ir pielāgota praktiskai ikdienas lietošanai un piedāvā efektīvu risinājumu ādas sausumam un diskomfortam.

Ja arī Tu vēlies atrisināt savas ādas problēmu un atgriezties pie veselīgas un ādas, kas izjūt komfortu, šī Sébium kombinācija ir must have!  Uzdrošinies to izmēģināt, un Tava āda būs pateicīga par šo uzmanību un rūpēm!

Noteikti seko līdzi mūsu aktivitātēm arī šeit! ⬇️

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *