Lindas pieredze Aknses klases projektā 2022/2023

Runājot par  2023.gada Aknes klases mērķiem, tad Lindai tie bija sekojoši:  

  1. Rūpes par savu sejas ādu turpināšu arī turpmāk. Tā ir mana ikdienas rutīna. Paspēju arī doties pie dermataloga, kur man veica sejas ādas slīpēšanu (to var veikt tikai rudens, ziemas mēnešos, lai neveidotos no saules pigmenti uz ādas), lai samazinātu aknes atstātās rētas uz sejas ādas.

  2. Visu projekta dalību turpināju piekopt arī aktīvu dzīvesveidu, šķiet, ka katru nedēļu arī bija vismaz 3 fiziskās aktivitātes.

  3. Ar apzinātu ēšanu un veselīgu ēdiena izvēli gan gāja kā pa kalniem. Bija mēnesis, kad visu ievēroju, bet bija arī laiks, kad gribējās vairāk panešķēties un šķīvja princips tika ievērots mazāk.

  4. Visbeidzot, esmu ļoti pateicīga, ka šogad Aknes klase man notika arī klātienē (iepriekš piedalījos Covid-19 laikā). Bija pavisam cita sajūta un ir prieks satikt tik foršus, atbalstošus un saprotošus cilvēkus sev apkārt. Iespējams, ikgadēja aknes klases satikšanās būtu tikai ķirsītis uz kūkas! Uz to arī ceru! Kā arī ceru, ka dalībnieku pieredze palīdzēs arī citiem! Liels paldies Biodermas komandai!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *