Paulas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Paula pievienojās projektam Aknes klase 2018/2019, lai ne vien uzlabotu sejas ādas stāvokli, bet arī gūtu jaunu pieredzi un draugus. Ar pinnēm viņa bija patstāvīgi cīnījusies jau 4 gadus, taču pati atzina, ka pagaidām rezultāti nebija apmierinoši. Pieteikuma vēstulē Paula rakstīja: “Sejas āda nepaliek redzami labāka, visticamāk nekombinēju pareizi produktus vai nelietoju tos pietiekami bieži. Ceru, ka šis projekts man palīdzēs tikt galā ar aknes problēmu, uzzināšu kaut ko jaunu un varēšu to pielietot.”

Pirmā aktivitāte projekta ietvaros Paulai bija dermatologa konsultācija, kā arī jau no pirmās projekta dienas tika sakārtoti ikdienas ādas kopšanas rituāli. No rīta un vakarā ādas attīrīšanai Paula sāka lietot Sébium H2O micelāro ūdeni, bet intensīvai aprūpei – Sébium Global krēmu. Daloties ar saviem pirmajiem iespaidiem par cīņu ar pinnēm, dalībniece rakstīja: “Produkti, kurus lietoju, man patīk, micelārais ūdens ļoti labi notīra seju, bet krēms – mitrina. Jāatzīst, ka ādas stāvoklis vēl nav mainījies, bet pēc tikšanās ar dermatoloģi esmu optimisma pilna un domāju, ka šī projekta laikā ādas stāvoklis būtiski uzlabosies!”

Kad projekts bija pusceļā, Paulas ādas kopšanas rutīna tika mainīta atbilstoši ādas jaunajām vajadzībām. Intensīvā Sébium Global krēma vietā dalībniece sāka lietot Sébium Sensitive krēmu, kurš īpaši piemērots jutīgai ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos. Pēc dermatologa ieteikuma viņa savai ādas kopšanas rutīnai pievienoja arī medikamentus, kā arī uzturā sāka lietot vitamīnus un minerālvielas.

Pēc lekcijas ar uztura speciālisti Lieni Sondori dalībniece sāka pievērst īpašu uzmanību pareizi sabalansētam uzturam. “Jāatzīst, ka man nepatīk daudz laika pavadīt gatavojot, tāpēc izvēlos vienkāršākos veidus, kā veselīgi un garšīgi paēst. Ikdienā vēlos arī kādu našķi, bet saldumus cenšos aizstāt ar banāniem, āboliem un citiem augļiem. Protams, tas ne vienmēr sanāk. Nedrīkst aizmirst arī par ūdens dzeršanu, bet ar to man iet pavisam grūti.”

Atsaucot atmiņā projekta Aknes klase 2018/2019 gaitu un gūtās atziņas, Paula uzsver to, cik svarīgi ir ārstēt akni speciālistu vadībā: “Manas vērtīgākās atziņas pēc projekta ir tādas, ka ūdens ir visa pamats, ka jāēd veselīgi, lai cīnītos ar akni, jo mēs taču esam tas, ko mēs ēdam! Un visbeidzot – ja Tu ar akni cīnies jau kādu laiciņu, noteikti vērsies pie dermatologa, jo ārsts noteikti zinās, kā Tev palīdzēt! Uzlabojumi ir redzami, pirmo reizi daudzu gadu laikā man ir tik laba sejas āda!”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *