Ketijas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Pirms Ketija pieteicās dalībai projektā Aknes klase, viņa jau bija ilgstoši cīnījusies ar pinnēm ar dažādu līdzekļu palīdzību. Pievienojoties projektam, Ketija cerēja izprast, kā pareizi kopt taukainu sejas ādu, tikt galā ar ādas problēmām un iedrošināt arī citus jauniešus pievērsties pareizai ādas kopšanai. Pieteikuma vēstulē Ketija rakstīja: “Akne man ir jau apmēram divus gadus, esmu izmēģinājusi dažādus līdzekļus, taču nekas nepalīdz. Ja pamanu ādas uzlabojumus, tad pēc nedēļas tie atkal pazūd. Akne ir izteikta deniņu un vaigu zonā. Manuprāt, šī būtu lieliska iespēja uzlabot ādas stāvokli un ar manu stāstu uzrunāt arī citus jauniešus!”

Ceļu uz veselīgu sejas ādu Ketija uzsāka ar jauniem ādas kopšanas paradumiem. Sekojot BIODERMA speciālistu ieteikumiem, dalībniece no rīta un vakarā sāka attīrīt ādu ar Sébium Gel Moussant putojošo gelu, kā arī lietot Sébium Global krēmu piņņu novēršanai un atkārtotu pūtīšu mazināšanai. Ketija apraksta savus pirmos iespaidus par produktiem: “Pirmajās reizēs lietojot produktus, nemanīju nekādas izmaiņas saistībā ar gēlu, taču krēms man ļoti patika – lieliski mitrināja ādu un to arī matēja, bija patīkami to uzklāt no rīta, jo tas ir viegls un ātri iesūcas. Tikai pēc nedēļas lietošanas pamanīju putojošā gēla rezultātus. Āda pēc mazgāšanas liekas atsvaidzināta, kārtīgi attīrīta.”

Ketijas ādas kopšanas rituāls laika gaitā mainījās – Sébium Global krēms tika nomainīts uz Sébium Sensitive un Sébium Mat Control kombināciju. “Konsultējoties ar BIODERMA meitenēm, saņēmu Sensitive krēmu, kas kļuva par manu favorītu un derēja labāk manai sejas ādai.  Pēc kāda laika pamanīju, ka āda vairs nav tik matēta. Lai tiktu galā ar ādas taukaino spīdumu, vakaros sāku lietot Sensitive krēmu un no rītiem – Mat Control. Varu teikt, ka šī noteikti ir mana ideālā kombinācija! No rītiem nomazgāju seju ar gelu, mitrinu ar Mat Control (seja kļūst ne tikai matēta, bet arī ļoti labi mitrināta), vakaros atkal nomazgāju seju ar gelu, taču mitrinu ar Sensitive krēmu (ir saudzējošs un ļoti labi mitrina).”

Projekta noslēgumā Ketija stāsta, ka pareiza ādas attīrīšana un kopšana 7 mēnešu garumā ir manāmi uzlabojusi ādas stāvokli. “Seja ir kļuvusi daudz veselīgāka, matētāka un pumpiņas uzmetas ļoti reti.”

Tāpat kā daudzas citas projekta dalībnieces, arī Ketija vislielāko uzmanību projekta laikā ir pievērsusi pareizam uzturam un pietiekama ūdens daudzuma uzņemšanai. “Šo mēnešu laikā sāku pievērst uzmanību tam, cik daudz ūdens dienas laikā izdzeru, un varu teikt, ka arī tas palīdz uzlabot sejas ādas stāvokli, jo, nedzerot pietiekami daudz ūdens, notiek ādas dehidratācija. Šī projekta laikā esmu sapratusi, ka arī taukaina āda ir jāmitrina un, tīrot to ar spirtotiem līdzekļiem, tās stāvoklis paliek vēl sliktāks. Noteikti ir jādzer daudz ūdens un jābūt saudzīgai pret savu sejas ādu, jo uz tās viss atspoguļojas!”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *