Kā projektā veicas Samantai?

Samantas stāsts norāda uz viņas apņēmību un pozitīvo attieksmi pret savu dzīvesveidu un ādas kopšanu. Izmantojot Bioderma Sebium Hydra produktus un veicot sejas limfātiskās pašmasāžas, viņa ir samazinājusi aknes rētas. Regulāri veicot fiziskās aktivitātē pēc skolas, un izveidojot veselīgus uztura paradumus, Samanta ir sasniegusi vairākus mērķus. Viņa novērtē Bioderma produktus kā efektīvus sejas ādas kopšanai, un kopā ar ārsta izrakstītajiem medikamentiem ir panākusi ievērojamu ādas uzlabojumu. Projekts ir kļuvis par galveno motivatoru viņas veselīgā dzīvesveida ceļā!

akne pinnes pumpas aknes klase bioderma

Laiks skrien ļoti, ļoti ātri un pašlaik emocijas par projekta norisi ir super pozitīvas. Arī mani mērķi lēnā garā tiek izpildīti un jau iekļauti ikdienas rutīnā, piemēram, sejas neaiztikšana/neknibināšana ar netīrām rokām. Šokējošā kārtā, man to ir izdevies piekopt un esmu pamanījusi, ka tā rezultātā aknes sagādātās rētas ir krietni samazinājušās.

Skolas pirmajā semestrī bija grūti saplānot laiku visiem izvirzītajiem mērķiem, jo lielu daļu aizņēma mājasdarbi un B kategorijas braukšanu apmācības. Janvāra sākumā ieguvu tiesības (vēlviens mērķis realizējies ✅), un tagad tā vietā varu atvēlēt laiku kādai fiziskajai aktivitātei pēc skolas – pilatēm. Īpaša motivācija ir pēc kopīgās tikšanās ar fizioterapeiti no VingroSev,  jo tagad zinu precizitātes, kā pulsu, ilgumu, aktivitāšu tipus, kam pievērst uzmanību. 

Projekta sākumā biju plānojusi 3x nedēļā izdzert antioksidantu tēju, taču diemžēl man nesanāk to darīt tik bieži. Esmu sapratusi, ka tās garša var diezgan ātri apnikt, tādēļ sastāvdaļas, kas tajā ietilpst ievietoju pārtikā, piemēram, brokastīs auzu pārslu putru papildinu ar kanēli, medu un dzeru siltu citronūdeni.

Vakaros neaizmirstu krūzi piparmētru tējas, jo tā ir mana mīļākā un zinu, ka sniedz lieliskas veselības priekšrocības. Turpinot par uzturu… Man joprojām ir ļoti grūti šķirties no saldiem našķīšiem, it īpaši šokolādes. Tas ir ātrs un garšīgs veids kā uzņemt enerģiju, taču tagad man ir brīvāks grafiks un cenšos vairāk taisīt mājās veselīgākas kārumu receptes, kas aizvietos pārstrādāto pārtiku. Februārī sāksies arī gavēnis (šis būs mans 3.gads, kad tajā piedalos) un esmu plānojusi neēst ne grama cukurniedru cukuru. Joprojām uzturā izmantošu augļus (veselīgo cukuru).

aknes klase akne pinnes pumpas veseligs uztutrs dermatologs

Biju izvirzījusi mērķi par sejas limfātiskās pašmasāžas veikšanu 2x nedēļā un tas man pagaidām izdodas 🙂 Sākumā izmantoju dažāda veida eļļas un stāvēju pie spoguļa, taču tas bija kaitinoši (pēc masāžas netīri mati, jāsāk uz tīras sejas un pēc tam atkal jāmazgā tā..), esmu atradusi vieglāku ceļu pašmasāžas veikšanai – eļļas vietā izmantoju Bioderma Sebium Hydra attīrošo balzamu, kas sniedz tādu pašu efektu un daru to dušā, jo tad matus mazgāju uzreiz pēc tam. Vispār, esmu liela fane Biodermas Sebium Hydra krēmam un Sebium Hydra attīrošajam balzamam. Aukstajā ziemas periodā šis komplekts ir IDEĀLS manai sejas ādai. Paralēli tam – lietoju medikamentus, kurus izrakstīja dermataloģe (viņa arī ieteica šo Biodermas komplektu) un ādas stāvoklis ir manāmi uzlabojies, izsitumi ir ļoti maz, nav sakairināta āda Sebium produktu dēļ, tā ir mitrināta un poras ir kļuvušas mazākas. 

Aknes klases projekts ir mans primārais motivators veselīga dzīvesveida, labklājības un skaistas ādiņas uzturēšanai. Nevaru vien sagaidīt mūsu nākamās tikšanās reizes, lai spētu pilnveidoties vēl vairāk. ❤️

Samantas ir veikusi nozīmīgus soļus, sasniedzot mērķus attiecībā uz fizisko aktivitāti, uzturu un ādas veselību, kas kopumā veido pozitīvu attēlu par viņas labklājību un progresu. Ar nepārtrauktu motivāciju un cerībām uz nākotni, Samanta ir gatava turpināt pilnveidot savu dzīvi un gaida ar prieku nākamās tikšanās reizes.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *