Projekts pusceļā – Evelīnas pieredze

Aknes Klases projekts jau ir pusē un šajā posmā turpinām pārskatīt dalībnieču sākotnēji izvirzītos mērķus. Evelīnas stāsts un mērķi ir izvirzīti koncentrējoties uz personīgo attīstību, un tas ir aizraujošs un motivējošs. 

Es vēlējos kļūt atvērtāka pret līdzcilvēkiem. Uzskatu, ka šo mērķi esmu sasniegusi. Kā? Nemitīgi iesaistoties diskusijās, paužot savu viedokli un daloties pieredzē. To visu mudināja darīt Aknes Klases projekts, un es esmu bezgala pateicīga par to. 

Vēl kāds no manis izvirzītajiem mērķiem – justies pašpārliecinātākai, ikdienā staigājot bez dekoratīvās kosmētikas. Es spriedu, ka šo mērķi sasniegšu, ieguldot vairāk laika sejas ādas kopšanā un efektīvas rutīnas izstrādē, tomēr tagad varu secināt, ka tā viss nav. Ceļš uz pašpārliecinātību ir daudz komplicētāks un man vēl tāls. Es to apzinos.

“Es vēlos gūt pozitīvāku skatījumu uz dzīvi.”  Arī šādus vārdus es sacīju projekta sākumā un pierakstīju tos kā vienu no mērķiem. Varu teikt, ka vēl arvien katru dienu apņēmīgi tiecos novērtēt to, kas man jau ir un apjaust, ka nemaz tik slikti jau nav. Arī šis mērķis vēl procesā!;)

Savus mērķus es nemainīšu, manuprāt, tie ir potenciāli sasniedzami, vērtīgi man un manai pašizaugsmei. 

Vēlos pievērsties arī tiem produktiem, kurus lietoju projekta laikā un tiem, kuri kļuvuši par patiesiem favorīt-produktiem, par tādiem, bez kuriem savu sejas kopšanas rutīnu nevaru un nevēlos iztēloties. 

akne pinnes aknes klase

 

Sejas attīrīšanai izmantoju Bioderma Sebium H20 micelāro ūdeni vai Bioderma Sensibio H20. Pēc micelārā ūdens lietošanas āda nav jānoskalo. To kombinēju ar Sébium Gel moussant putojošo gēlu. Pēc katras atīrīšanas reizes (ar tieši šo kombināciju) āda jutās patīkami svaiga. Pēc tā parasti uzklāju Bioderma Sebium Sensitive krēmu, taču manīju, ka mana āda sāka vairāk taukoties, tāpēc tā vietā šobrīd izvēlos Bioderma Mat krēmu. Pamēğināju arī Sebium Kerato+ krēmu, taču tas manai ādai bija par stipru un šķita, ka to izsausināja. Turpretim, par manu izcilāko atkājumu kļuva Sébium global cover tonējošais krēms, kas maskē un novērš pūtītes, aizkavē to atkārtošanos. Šis produkts neveicināja ādas taukošanos un ievērojami neitralizēja apsārtumu. To mēdzu ieteikt savām draudzenēm, kas saskaras ar līdzīgām ādas problēmām.

Evelīnas sejas kopšanas stāsts, izmantojot Bioderma produktus Aknes Klases projektā, atspoguļo rūpīgu pieeju ādas veselībai un mērķtiecīgu strādāšanu pie personīgajiem sejas kopšanas mērķiem. 

Tāpat Evelīna atzīme citus svarīgus aspketus savā dzīvē, kurus projekts palīdz īstenot:

  • Aknes Klases projekts Evelīnai palīdz kļūt atvērtākai pret līdzcilvēkiem, aktīvi piedaloties diskusijās un daloties savā pieredzē. Tas ir lielisks solis pretī personiskai izaugsmei.
  • Evelīna apzinas, ka ceļš uz pašpārliecinātību ir sarežģīts, un tas prasa laiku. Tomēr turpina apņēmīgi strādāt pie šī mērķa, veltot laiku sejas ādas kopšanai un efektīvai rutīna.
  • Evelīnas pieeja sejas kopšanai un spēja pielāgot produktus atbilstoši ādas savai reakcijai ir lieliski piemēri tam, kā rūpēties par ādu un sasniegt savus sejas kopšanas mērķus.

Evelīnas stāsts ir iedvesmojošs, un tas parāda, ka ādas kopšana ir ne tikai fiziska, bet arī emocionāla un psiholoģiska attīstība. 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *