Jūlijas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Jūlija savu dalību projektā Aknes klase aizsāka ar pavisam jaunu ādas kopšanas rutīnu. Ādas attīrīšanai viņa sāka lietot Sébium H2O micelāro ūdeni, bet intensīvai aprūpei – Sébium Global krēmu. Papildus tam, lai izlīdzinātu ādas toni, viņa lietoja arī Sébium Global Cover – Global krēma tonēto versiju, kas papildināta ar korektoru (zaļo pigmentu). Tā kā āda ar laiku palika sausa, produktu sarakstam pievienojās arī Sébium Hydra, kas paredzēta intensīvai mitrināšanai.

Jūlija stāsta par savu jauno kopšanas rutīnu: “Mana ikdienas rutīna sejas kopšanā – katru rītu pieceļoties noskaloju seju ar vēsu ūdeni un notīru ar Sébium micerālo ūdeni, kam seko Hydra krēma uzklāšana plānā kārtā. Pagaidu neilgu laiku, kamēr krēms iesūcas un tad klāju Global Cover un lieku pārējo kosmētiku (zīmuli, tušu). Vakarā notīru kosmētiku, tad vēlreiz seju notīru ar Sébium micelāro ūdeni un uzklāju Sébium Global. Seja jūtami ir palikusi pateicīgāka –  nespīd un nemet ārā lielās un sāpīgās pumpas, kopumā ir kļuvusi daudz gludāka un patīkamāka.”

Jūlija stāsta par savu jauno kopšanas rutīnu: “Mana ikdienas rutīna sejas kopšanā – katru rītu pieceļoties noskaloju seju ar vēsu ūdeni un notīru ar Sébium micerālo ūdeni, kam seko Hydra krēma uzklāšana plānā kārtā. Pagaidu neilgu laiku, kamēr krēms iesūcas un tad klāju Global Cover un lieku pārējo kosmētiku (zīmuli, tušu). Vakarā notīru kosmētiku, tad vēlreiz seju notīru ar Sébium micelāro ūdeni un uzklāju Sébium Global. Seja jūtami ir palikusi pateicīgāka – nespīd un nemet ārā lielās un sāpīgās pumpas, kopumā ir kļuvusi daudz gludāka un patīkamāka.”

Jūlija saka, ka lielākā atziņa no projekta ir saistīta ar uztura paradumiem. Jau pirmstikšanās ar uztura speciālisti viņa bija atteikusies no daudziem produktiem, piemēram, bulciņām, konfektēm, saldajiem dzērieniem. “Ievērojot šos uztura ierobežojumus, šķita, ka āda īsti nemainās, ka nepaliek labāk, vienkārši nepaliek arī sliktāk; tā es domāju līdz decembra sākumam. Tad uznāca tāds brīdis, ka organisms pilnīgi pats prasījās pēc mīklas izstrādājumiem, un es nespēju noturēties pret bulciņām, kas sejai viennozīmīgi nepatika. Pēc laika ādas problēmas saasinājās, un es sapratu, ka tad, kad sekoju līdzi uzturam, man bija palicis daudz labāk. Cilvēki laikam nepamana lēnās pārmaiņas, kas noteikti bija ar mani, bet tagad pārliecinājos, ka no nepareizā uztura mana seja nav it nemaz pateicīga par mirkļa kārdinājumiem.”

Tagad Jūlijai izdodas ēst veselīgi arvien biežāk. Vienīgais izaicinājums, ar kuru vēl jātiek gala, ir sabalansēts uzturs sasteigtajā studenta dzīvē. Viņa stāsta: “Visvieglāk ir sekot līdzi tam, ko ēd, kad ir konkrēts režīms (vienā laikā celies, kādā konkrētā laika periodā esi paredzētajā vietā utt.), tā man notiek, kad esmu darbā un brīvdienās mājās. Grūtāk ir sekot līdzi veselīgam uzturam, kad ir sasteigtas dienas, esi vienā skriešanā, un diena nav paredzama. Īsāk sakot, studentu dzīve, kad jāpaspēj daudz kas limitētā laika periodā. Manā ikdienā veselīgs uzturs 100% vēl nav, bet es cenšos un piedomāju pie tā, ko ēdu. Esmu pusceļā.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *