Helēnas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Projektā pieteicos, jo vēlējos uzzināt par aknes ārstēšanas veidiem. Biju mainījusi vairākus dermatalogus un ārstēšnas metodes līdz atradu sev piemērotāko. Vēlējos uzzināt, kāpēc man citas ārstēšanas metodes nestrādā, lai dalītos ar savām zināšanām un spētu palīdzēt citiem. Uzskatu, ka ir jāizmanto visas iespējas sevi izglītot, tādēļ biju sajūsmā, kad uzzināju, ka varu piedalīties.                

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Biju izmēģinājusi daudz Bioderma produktus jau pirms projekta, bet dažus vēl izmēģināju projekta laikā. Pirms antibiotiku terapijas es izmantoju Sebium Sensitive krēmu, kā arī Sebium H2O un Sebium gel moussant attīrošo gēlu, lai notīrītu lieko sebumu. Antibiotiku terapijas laikā mana āda kļuva ļoti sausa, tādēļ pārgāju uz Sensibio sērijas micelāro ūdeni, mazgāšanas gēlu nomainiju uz Bioderma Atoderm Huile de douche dušas eļļu, ko izmantoju gan ķermenim, gan sejai. Kā alternatīvu tonālajam krēmam izmantoju Sebium Global Cover! Antibiotiku terapijas beigās man tika veikta lāzerprocedūra, pēc kuras āda bija ļoti sausa un jutīga, tāpec izmantoju Bioderma Photoderm krēmu ar spf 50.       

 

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Šajā projektā nostiprināju zināšanas par akni un iemācījos sadarboties ar dermatalogu, lai ārstēšanai varētu atrast pareizo veidu. Man visvērtīgākā bija lekcija ar dermatoloģi, kur mums izstāstīja un izskaidroja aknes veidus un kā attiecīgo veidu var izārstēt. 

 Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Cīņā ar akni pats galvenais ir zināšanas un izpratne, kas ārstēšanu padara vieglāku, ātrāku un efektīvāku, un viesiem, kas cīnās ar akni, novēlu iemācīties sadarboties ar savu dermatologu!

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *