Annas Marijas pieredze projektā Aknes klase 2018/2019

Anna Marija, skaistumkopšanas blogere, pievienojās projektam Aknes klase 2018/2019 jau ar zināmu pieredzi aknes ārstēšanā mājas apstākļos. Viņas mērķis bija izprast, kādas sejas ādas kopšanas kļūdas viņa līdz šim ir pieļāvusi, jo kontrolēt piņņu daudzumu viņa prata, taču pilnībā no tām atbrīvoties – nē. Pieteikuma vēstulē viņa rakstīja: “Tas varētu būt aizraujošs piedzīvojums, lai ar zinošu komandu atbrīvotos no pinnēm vai uzlabotu sejas ādas stāvokli. Pinnes man ir kopš tīņu gadiem. Rakstot skaistumkopšanas blogu, esmu atklājusi vairākus līdzekļus, kas spēj nomierināt ādu un samazināt piņņu daudzumu un lielumu, taču tās nekur nav pazudušas. Man nav lieku līdzekļu dermataloga un kosmetaloga apmeklējumiem, tāpēc cīnos ar savu sejas ādu mājas apstākļos. Būtu lietderīgi gūt speciālista padomus, jo noteikti kaut ko visu šo laiku es daru nepareizi.”

Projekta sākumā Annas Marijas sejas ādas kopšanas rutīnā parādījās Sébium H2O micelārais ūdens attīrīšanai no rīta un vakarā, kā arī Sébium Global krēms intensīvai aprūpei. Jau pēc mēneša dalībniece novēroja nelielus ādas stāvokļa uzlabojumus. Anna Marija stāsta: “Ļoti patīk, kā micelārais ūdens attīra ādu no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas paliekām un patīkami atsvaidzina. Krēms sākumā likās bezjēdzīgs, jo šķita, ka atstāj kārtiņu uz ādas un pūtītes rodas vēl vairāk, taču tagad zinu, ka tā ir normāla ādas reakcija, ādas stāvoklis pamazām uzlabojas. Sajutu arī, cik lieliski krēms nomierina sāpīgas pūtītes, kuras pirms tam traucēja un nereti neapzināti tika aiztiktas ar pirkstiem. Pirmā mēneša laikā nav uzmetusies neviena jauna dziļā, sāpīgā pūtīte. Arī tuvinieki pamanījuši, ka mana āda izskatās mazliet veselīgāka, bez pelēcīguma un izteiktiem apsārtumiem.”

Pēc praktiskās nodarbības ar uztura speciālisti un Aknes klases lektori Lieni Sondori Anna Marija sāka arvien vairāk uzmanības pievērst sabalansētam uzturam, produktu kvalitātei un veselīgākiem ēdiena pagatavošanas veidiem. “Izvēlos kvalitatīvus produktus, vairāk pievēršu uzmanību sastāvam, vairāk gatavoju pati, nevis izvēlos pusfabrikātus, izvēlos veselīgākus pagatavošanas veidus (tvaicēšana, cepšana cepeškrāsnī u.c.).” Ikdienā strādājot garas maiņas sēdošā darbā, Anna Marija veltīja laiku arī pilnvērtīgu un veselīgu maltīšu sagatavošanai darbam. Vēl viens būtisks solis uztura paradumu uzlabošanā bija atteikšanās no produktiem, kas veicina pūtīšu rašanos: šokolāde, cukuroti dzērieni, jogurti, kviešu miltu izstrādājumi, u.c.

Projektam noslēdzoties, Anna Marija atzīst, ka ceļš uz veselīgu sejas ādu sākas gan ar pareizu ādas kopšanu, gan arī sabalansētu uzturu. “Neviens, pat dārgākais, krēms neko nedos, ja nepareizi ēdīsi un neizdzersi pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī nekas nemainīsies, ja ēdīsi pareizi, taču pietiekami labi nerūpēsies par savu sejas ādu. Tas man bija zināms, taču projekts ir iedevis to “maģisko pendeli”, lai es pati tiešām ievērotu pāris svarīgas nianses, lai sev palīdzētu.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *