Zanes pieredze projektā Aknes klase

Zanes mērķis, pievienojoties projektam Aknes klase 2018/2019, bija ne vien pašai tikt galā ar sejas ādas nepilnībām, bet arī aktīvi dalīties ar saviem iespaidiem un svarīgiem padomiem. Savā pieteikuma vēstulē viņa rakstīja: “Vēlos uzzināt savas kļūdas sejas kopšanas un tīrīšanas laikā, kā arī pēc iespējas vairākiem jauniešiem palīdzēt ar šo izplatīto problēmu.”

Ceļš uz ādas problēmu mazināšanu sākās ar dermatologa apmeklējumu, kā arī jauniem ādas kopšanas ieradumiem. Zanes ikdienā parādījās Sébium Global krēms intensīvai aprūpei un Sébium Gel Moussant putojošais gels sejas attīrīšanai no rīta un vakarā. Jau pēc divām nedēļām Zane stāsta par izciliem rezultātiem: “Ādas tonis palika vienmērīgāks un pumpas, kuras nekad nezuda no manas sejas, izgaisa kā ar vienu rokas vēzienu. Protams, tas nenozīmē, ka mana seja tagad ir perfektā stāvoklī. Nē, vēl joprojām ir melnie punktiņi, daudz mazāk kā agrāk, bet ir, kā arī dziļās pumpiņas.”

Pēc straujajiem uzlabojumiem Zane turpināja meklēt ideālo attīrīšanas un kopšanas produktu kombināciju, kas mazāk sausinātu ādu. Meklējumu rezultāts bija Sébium H2O micelārais ūdens ādas attīrīšanai no rīta un vakarā, Hydrabio Gel-Creme krēms ādas mitrināšanai no rīta un vakarā, kā arī Sébium Gel Moussant ādas attīrīšanai retākos gadījumos. “Nedēļas nogalēs palutinu savu sejas ādu ar kādu no maskām, kuras attīra pūtītes vai arī baro ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem, taču pirms tā es attīru seju ar Sébium Gel Moussant attīrošo želeju.” Zanes ādas kopšanas paradumiem pievienojās arī došanās pie kosmetologa reizi mēnesī, lai papildus attīrītu ādu, kā arī ārsta ieteiktu vitamīnu lietošana.

Pāreja uz ādai atbilstošu un sistemātisku kopšanu Zanei praktiski nesagādāja grūtības, taču pareizs uzturs joprojām paliek nākotnes izaicinājumu sarakstā. “Tā kā esmu medicīnas nozares students, ēdienreizes ir grūti laikus saplānot, reizēm gadās, ka dienā ir tikai 2 ēdienreizes, reizēm tās var būt veselas 5 un vairāk, kā arī gadās, ka ne vienmēr ir vēlme kaut ko gatavot tā vietā, lai ātri uztaisītu sviestmaizi un justies paēdušai. Cenšos izvairīties no cukura, lietot vairāk augļu, dārzeņu, kas ir vitamīniem pildīti un dzert daudz, daudz ūdens.”

Lasītājiem Zane iesaka izvērtēt savu dienas režīmu un īpašu uzmanību pievērst miegam un ūdens dzeršanai: “Esmu novērojusi un sapratusi, ka bez miega, pilnvērtīgas sejas kopšanas IKDIENĀ un bez nepieciešamā ūdens daudzuma organismā katru dienu tikt pie tīras sejas ādas ir gandrīz nereāli.”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *