Kates pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Projekts Aknes klase 2019/2020 ir noslēdzies! Arī šogad projektā iesaistītie jaunieši apmeklēja lekcijas par pareizu ādas kopšanu un dzīvesveidu, lietoja BIODERMA Sebium līnijas produktus, kas īpaši paredzēti aknes skartai ādai, guva jaunu pieredzi, zināšanas un, cerams, arī draugus.

Tagad Aknes klases dalībnieki ir gatavi dalīties ar savu pieredzi un iedvesmot citus jauniešus uzsākt cīņu ar pinnēm.

Turpmākajos bloga ierakstos dalīsimies ar katra jaunieša stāstu par to, kā ir noritējusi viņa cīņa ar akni šo 7 mēnešu garumā, kādi uzlabojumi manāmi sejas ādā, kādas ir viņa vērtīgākās atziņas.

Pirmā uz mūsu jautājumiem atbildēja Kate.

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”?

Projektam pieteicos, jo Instagramā pamanīju reklāmu par šo projektu. Izlasīju pagājušā gada pieredzes stāstus un sapratu, ka es noteikti vēlos piedalīties. Sejas attīrīšana vienmēr ir bijusi man ļoti aktuāla tēma, tādēļ pieteicos projektam.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Projekta laikā es izmēģināju visus piedāvātos Sébium līnijas produktus. Projektu es sāku ar Sébium H2O micerālo ūdeni un Sébium Sensitive sejas krēmu. Šie produkti viennozīmīgi ir mani paši mīļākie produkti no Biodermas Sébium līnijas. Tos lietoju gan no rīta, gan vakarā. Noteikti lietošu šos abus produktus arī pēc projekta noslēgšanās.

Izmēģināju arī Bioderma attīrošo sejas gelu Sebium gel moussant, bet tas man īpaši nepatika, jo pēc biežas lietošanas tas sausināja manu sejas ādu. Paralēli šim gelam es lietoju arī Bioderma Sensibio Light mitrinošo sejas krēmu, kas palīdzēja mazināt manu ādas sausumu.

Guvu iespēju izmēģināt arī Sébium Global Cover kremu, kurš izlīdzināja manu sejas toni un mazināja apsārtumu. Krēms bija ļoti labs, kā arī tam nāca līdzi zaļais korektors, kas vēl labāk palīdzēja noslēpt pūtītes un apsārtumu. Vienu mēnesi es arī izmēģināju Sébium Global sejas krēmu, tas bija labs, bet tomēr Sébium Sensitive krēms manai sejas ādai patīk vislabāk.

Visiem no izmēģinātajiem produktiem ir ļoti patīkama drīzāk neitrāla smarža.

Kāda ādas kopšanas rutīna izstrādājās, projektam noslēdzoties?

Projektam noslēdzoties, es arvien vairāk domāju par saviem ikdienas paradumiem saistībā gan ar sejas kopšanu, gan ar sportiskām aktivitātēm un uzturu. Šobrīd es seju kopju gan no rīta, gan vakarā. Pirms projekta to darīju tikai vakaros, kas bija liela kļūda, jo rezultāts, tīrot seju gan no rīta un vakarā, ir noteikti labāks.

Ikdienā es arī vairāk pievēršu uzmanību sportiskām aktivitātēm. Mēģinu tām atrast laiku vismaz 3 reizes nedēļā, vingrojot mājās vai arī dodoties to darīt ārā svaigā gaisā. Lielu uzmanību pievēršu arī savam uzturam. Cenšos ikdienā dzert daudz ūdens un lietot uzturā mazāk saldumu, bet gan tieši vairāk augļu un dārzeņu.

Kā Tava āda izmainījās projekta gaitā?

Pirms projekta mana āda bija diezgan sausa un apsārtusi, jo agrāk ikdienā lietoju pilnīgi dažādus sejas kopšanas produktus, kuri visticamāk nebija īsti piemēroti manai sejas ādai. Uz sejas bija vairāk pūtīšu nekā tagad. Agrāk, lai slēptu apsārtumu ik dienu es lietoju dažādus sedzošos līdzekļus, bet tagad tos lietoju ļoti minimāli vai nelietoju tos pilnīgi nemaz.

Kāpēc, Tavuprāt, projekts bija noderīgs? Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

Projekts bija patiešām ļoti noderīgs, jo es vairāk sapratu, kas tieši ir jāmaina savos ikdienas paradumos. Liels pluss projekta laikā bija tas, ka mums tika dota iespēja tikties ar dažādiem nozares speciālistiem, kuri sniedza lielāku ieskatu, kā uzlabot sejas ādas stāvokli. Visvērtīgākā tikšanās man šķita ar dermatoloģi, kura izskaidroja ādas uzbūvi un ļāva vairāk saprast ādas īpatnības.

Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Citiem cīņā ar akni es novēlu pacietību un lielu gribasspēku, jo skaistas ādas noslēpums neslēpjas tikai kosmētikas produktu lietošanā. Paralēli ir arī jāpievērš liela uzmanība saviem ikdienas paradumiem. Ir nepieciešama liela pacietība, jo veselīga, starojoša un skaista āda nav iegūstama ātri. Ir jāstrādā ar sevi, jāizprot savs organisms un tā īpatnības. Jo vairāk uzmanības tiek pievērsts, jo labāks rezultāts tiks sasniegts!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *