Elīnas pieredze projektā Aknes klase

Pievienojoties projekta Aknes klase 2018/2019 dalībnieku lokam, Elīna jau bija labi pazīstama ar aknes problēmu, pateicoties regulāriem kosmetologa apmeklējumiem. Savā motivācijas vēstulē dalībai projektā Elīna norādīja, ka sadzīvo ar pinnēm jau kopš pusaudžu gadiem un vēlas dalīties ar savu pieredzi, kā arī mācīties. “Ādas kopšanas zināšanu nekad nevar būt par daudz, kā arī cilvēkiem kā man tās ir ārkārtīgi svarīgas, lai uzturētu sejas ādu veselīgu. Ārkārtīgs prieks, ka kaut kas šāds ir parādījies Latvijā un ar lielāko prieku būtu daļa no tā.”

Elīnas ceļš uz veselīgu ādu sākās ar atbilstošu attīrīšanas un kopšanas līdzekļu izvēli kopā ar BIODERMA komandu. Ādas attīrīšanai no rīta un vakarā tika izvēlēts Sébium Gel Moussant  putojošais gels, savukārt intensīvai aprūpei – Sébium Global krēms.

Jau pēc mēneša Elīna manīja ādas stāvokļa uzlabojumus, īpaši izceļot Sébium Global krēma saderību ar ādu, tā patīkamo tekstūru un vieglo smaržu. Lai arī pinnes nekur nebija pazudušas, āda bija kļuvusi maigāka un līdzenāka. Elīna stāsta: “Biju noskaņojusies, ka tik īsā laikā pārmaiņas nekādas nav gaidāmas, līdz ar to biju patīkami pārsteigta, ka kopējais ādas stāvoklis ir uzlabojies. Manā gadījumā ir zonas, kuras ir taukainas, un zonas, kur seja ir sausa, un parasti, lietojot krēmus pret taukainu ādu, sausās zonas palika vēl sausākas. Lietojot šo krēmu, tā nebija. Tas iedarbojās “pareizi” uz katru no sejas zonām, līdz ar to, kopš esmu sākusi lietot šo krēmu, āda no sausajām sejas zonām vairs nenāk nost, visa seja ir viegli mitrināta un ārkārtīgi maiga, nav tik izteikti jūtams “grubuļainums”, kurš bija iepriekš. Bet es neteiktu, ka pinnes vai citas pumpu būtu mazāk.”

Pēc dažiem mēnešiem Elīna nomainīja intensīvo Sébium Global uz Sébium Sensitive – krēmu, kurš īpaši paredzēts jutīgai ādai. Aknes ārstēšanas panākumi bija acīmredzami gan Elīnai pašai, gan tuviniekiem: “Esmu ļoti apmierināta, ir redzamas izmaiņas, un izmaiņu apstiprinājums ir tas, ka to pamana arī citi cilvēki!  Seja ir tīrāka, mazāk sauso pleķu uz sejas, mazāk melno punktiņu un sarkano, sāpīgo pumpiņu. Sejai nav tik izteikta reljefa kā bija iepriekš. Manuprāt, izmaiņas ir patiešām pamanāmas!”

Visvērtīgākā Elīnas skatījumā bija tikšanās ar Dr. Laumu Valeini, kuras ietvaros dermatoloģe iepazīstināja Aknes klases dalībnieces ar piņņu rašanās cēloņiem un pareizas ādas kopšanas pamatprincipiem. Dalībniece atzīst, ka kopš projekta sākuma viņas ādas kopšanas paradumos valda daudz lielāka disciplīna. “Pirms projekta biežāk ļāvu sev slinkot un seju nenomazgāt, nenotīrīt, izdarīt to vēlāk. Manas domas ļoti mainīja tikšanās ar dakteri Valeini, kura man “atvēra acis” uz to, cik svarīgi ir seju ar netīrām rokām neaiztikt, mazgāt cik vien var, mitrināt cik vien var. Parādīja, cik daudz ko var mainīt, mazliet piespiežot sevi uzturēt sejas ādu tīru.”

“Kopumā projekts man ir devis motivāciju vairāk rūpēties par sejas tīrību, iedziļināties lietās, par kurām ikdienā nedomājam. Pat tik nesvarīga lieta kā sejas neaiztikšana dienas laikā var izglābt no pāris jaunām pumpām!”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *