Aknes klase 2023./2024. ir noslēgusies!

BIODERMA projekts “Aknes klase” dalībnieces ar lielu prieku un svinīgām noskaņām noslēdza savu ceļu, kurā kopā ar BIODERMA komandu un pieredzējušiem speciālistiem centās uzlabot savu sejas ādas veselību, mazināt akni.  Sākotnējā deviņu meiteņu grupa, kas uzsāka šo ceļu septembrī, tagad ir kļuvusi par spēcīgu un savstarpēji atbalstošu grupu, kas ir paveikusi lielisku darbu, lai sasniegtu savus indivudālos mērķus, viena otru atbalstot.

Viņu ceļš un atziņas ir piemērs tam, ka risināt šīs problēmas kopā ar citiem, kas cīnās ar to pašu, ir daudz motivējošāk un iedvesmojošāk nekā mēģināt to darīt vienatnē.  Kolektīvs atbalsts un sadarbība var radīt patiesi ievērojamus rezultātus cīņā ar ādas problēmām un citiem dzīves izaicinājumiem. Šis ir vērtīgs mācību brīdis, kas atgādina par to, ka neesam vieni savās cīņās, un, daloties savā pieredzē un atbalstot viens otru, mēs varam sasniegt vairāk nekā to darītu individuāli.

Pats svarīgākais bija dzirdēt dalībnieču atsauksmes, kuras apliecināja ne tikai ādas veselības uzlabojumus, bet arī pozitīvas izmaiņas savā labsajūtā un dzīves kvalitātē. Tas liecina par to, ka rūpīgas un pastāvīgas rūpes, kas tiek veltītas savai ādas veselībai, sniedz kopumā veselības uzlabošanos!

Arī projekta vadītājas norāda: “Bijām pārsteigtas par to, kā daudzas meitenes ir sasniegušas savus mērķus un cik pozitīvi-dažādi tas ir ietekmējis viņu dzīves. Šī pieredze ir tikai pierādījums tam, ka tikai arī darbs un rūpes par sevi var dot vēlamos rezultātus.”

Projekta “Aknes klase” mērķis ir ne tikai palīdzēt jauniešiem cīnīties ar akni, bet arī izglītot par pareizu ādas kopšanas metožu izmantošanu un pašapziņas attīstību. Tas ir vērtīgs resurss visiem, kas saskaras ar sejas ādas problēmām, jo sniedz gan praktiskus padomus, gan arī emocionālu atbalstu.

Tāpēc, ja arī Tu saskaries ar šo izaicinājumu, nekad nezaudē cerību un pievērs uzmanību savai ādas veselībai. Pastāvīgs darbs un rūpes par sevi var dot brīnumainus rezultātus, un BIODERMA ir šeit, lai Tevi atbalstītu ceļā uz veselīgāku un skaistāku ādu. Pievienojies nākamajai “Aknes klases” programmai (augusta vidū konkursa izsludināšana) un esot ciešā sadarbībā ar ekspertiem, sasniedz savus mērķus un uzlabo savu dzīvi! 🌟

Līdz tam seko līdzi, jo dalīsimies ar katras dalībnieces individuālo ceļu uz labāku sejas ādu un tips&tricks, kas viņām palīdzēja, kā arī citu noderīgu informāciju!

AknesKlase2024_foto0096

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *