Uzveic pinnes
un dalies savā pieredzē ar citiem.

Uzņemam dalībniekus projektā
Aknes klase 2019/2020!

Aknes klase 2019/2020 ir zīmola BIODERMA projekts, kurā 15 jaunieši cīnās ar akni, gūst jaunas zināšanas par ādas kopšanu, lieto BIODERMA Sébium līnijas produktus un ar savu pieredzi dalās digitālajā vidē.

15 dalībnieki

Dalībai projektā tiks atlasīti 15 jaunieši, kuri ir motivēti speciālistu vadībā cīnīties ar akni un dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos.

7 mēneši

No 2019. gada septembra līdz 2020. gada martam projekta dalībnieki aktīvi lietos BIODERMA produktus un apmeklēs izglītojošus pasākumus par ādas kopšanu, kā arī dalīsies ar saviem iespaidiem sociālajos tīklos.

6 eksperti

Dalībnieki apmeklēs 6 lekcijas un praktiskās nodarbības ar dermatologu, uztura speciālistu, kosmetologu, grima mākslinieci, jogas pasniedzēju un fitnesa treneri.

105 komplekti ādas veselībai

Projekta laikā ik mēnesi katrs dalībnieks saņems vienu ādu attīrošu un divus ādu kopjošus produktus. Produktu izvēle tiks pieskaņota ādas stāvoklim.

Dalībnieku ieguvumi

Cīnies ar akni

Gūsti ieteikumus par pareizu ādas kopšanu un uzzini, kā, kombinējot ārstēšanu un regulāru ādas kopšanu, var panākt vislabāko rezultātu.

Gūsti jaunas zināšanas

Apmeklē pasākumus, iegūsti jaunu pieredzi, prasmes, un, iespējams, draugus.

Dalies ar savu pieredzi

Esi gatavs uzturēt ar mums kontaktu un dalīties savā viedoklī sociālajos tīklos un www.aknesklase.lv blogā.

Lieto BIODERMA

Ik mēnesi bezmaksas saņem BIODERMA ādu attīrošus un kopjošus produktus.

Nodarbības

Dr. Lauma Valeine

Dermatoloģe

19.09.2019.

Akne, aknes izpausmes, ārstēšana un dzīvesveida korekcija

Dermatoloģe Lauma Valeine paskaidros, kas ir akne, kā tā veidojas un kā ar to cīnīties.

Liene Sondore

Uztura speciāliste

23.10.2019.

Akne un uzturs

Uztura speciāliste Liene Sondore pastāstīs, kā uzturs ietekmē akni, kādus produktus nav ieteicams lietot uzturā aknes gadījumā un kā ir iespējams uzlabot ādas stāvokli, mainot ēšanas paradumus.

Ginta Ustinova

Kosmetoloģe

13.11.2019.

Ādas kopšana aknes gadījumā, kosmetologa ieteikumi

Kosmetoloģe Ginta Ustinova izskaidros, ko aknes skartas ādas labā var darīt mājas apstākļos, ko pie kosmetologa un kādos gadījumos jāvēršas pie dermatologa.

Krista Zvirgzdiņa

Grima māksliniece

11.12.2019.

Grima ieteikumi taukainai un kombinētai ādai

Grima māksliniece Krista Zvirgzdiņa dalīsies ar grima ieteikumiem taukainai un problemātiskai ādai.

Diāna Stūrmane un Anete Raikova

Biodanza pasniedzējas

15.01.2020.

Biodanza: stresa mazināšana un identitātes stiprināšana

Biodanza pasniedzējas Diāna Stūrmane un Anete Raikova iepazīstinās dalībnieces ar unikālu personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metodi. Biodanza mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, stiprināt identitāti un pašvērtību, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

Madara Valberga

Fizioterapeite un trenere

19.02.2020.

Akne un sports

Fizioterapeites un treneres Madaras Valbergas lekcijā uzzināsi, kā pareizi ar fiziskajām aktivitātēm iekustināt savu ķermeni, lai Tu justos priecīga un harmoniska savās ikdienas gaitās. Praktiski izmēģināsim “supervingrinājumus”, kas uzlabos Tavu stāju un tonizēs Tavu ķermeni. Kopā izjutīsim fiziskās aktivitātes pozitīvo ietekmi uz labsajūtu!

"Neviens, pat dārgākais, krēms neko nedos, ja nepareizi ēdīsi un neizdzersi pietiekamu daudzumu ūdens, kā arī nekas nemainīsies, ja ēdīsi pareizi, taču pietiekami labi nerūpēsies par savu sejas ādu. Tas man bija zināms, taču projekts ir iedevis to “maģisko pendeli”, lai es pati tiešām ievērotu pāris svarīgas nianses, lai sev palīdzētu."
Anna Marija
Aknes klase 2018/2019 dalībniece
“Pirms projekta biežāk ļāvu sev slinkot un seju nenotīrīt, izdarīt to vēlāk. Manas domas ļoti mainīja tikšanās ar dakteri Valeini, kura man “atvēra acis” uz to, cik svarīgi ir seju ar netīrām rokām neaiztikt, mazgāt cik vien var, mitrināt cik vien var. Kopumā projekts man ir devis motivāciju vairāk rūpēties par sejas tīrību, iedziļināties lietās, par kurām ikdienā nedomājam.”
Elīna
Aknes klase 2018/2019 dalībniece

Pieteikuma anketa