aknesklse.lv dalībnieku rutīna

Mana ādas attīrīšanas un kopšanas rutīna ik rītu sākas ar BIODERMA putojošo gelu taukainai vai kombinētai ādai  BIODERMA Sebium Gel moussant, kuru ar apļveida kustībām saputoju uz sejas un pēc tam noskaloju ar remdenu ūdeni. Pēc manām domām, tieši gelu lietošana pamodina manu sejas āda, atsvaidzina to un sagatavo dienai. Pēc sejas notīrīšanas, mitrinot to, uzklāju BIODERMA nomierinošo krēmu jutīgai ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos BIODERMA Sebium Sensitive. Krēmu uzklāju 5 vietās – pieres, vaigiem, deguna un zoda, to iemasējot. Krēms nomierina un mitrina ādu. Sevišķi krēma iedarbība ir jūtama pēc mehāniskas ādas tīrīšanas pie kosmetologa. Visbeidzot, kad krēms ir iesūcies ādā, tieši tādā pašā veidā uzklāju saules aizsargkrēmu BIODERMA akvafluīdu visiem ādas tipiem PHOTODERM, SPF 50+. Saules aizsargkrēma uzklāšanai pievēršu vislielāko uzmanību, jo tas ir jaunums manā ādas attīrīšanas un kopšanas rutīnā. Agrāk nepievērsu saules iedarbībai tik lielu nozīmi, bet pēc speciālistu ieteikumiem sapratu, ka ir svarīgi pasargāt ādu gan no pigmentācijas, gan no nelabvēlīgās saules ietekmes. Vakarā seju attīru un mitrinu tāpat kā no rīta, izmantojot putojošo gelu –  BIODERMA Sebium Gel moussant un nomierinošo krēmu – BIODERMA Sebium Sensitive. Tāpat pēc skriešanas vai āra treniņa cenšos atkārtoti notīrīt ādu ar gelu un mitrināt ar krēmu. 

Runājot par produktu iedarbību, tad kopumā šķiet, ka sejas āda ir uzlabojusies un kļuvusi tīrāka no aknes. Arī dermatoloģe Jeļena Moisejenko-Goluboviča norādīja uz ādas pozitīvo attīrīšanos no aknes. Tomēr to var sekmēt arī citi faktori. Šajā pusgadā emu pastiprināti pievērsusi uzmanību savai veselībai. Sekoju līdzi gan ginekologa, gan dermatologa ieteikumiem. Tāpat cenšos doties pie kosmetologa, lai mehāniski attīrītu ādu, kas, manuprāt, manā gadījumā ir palīdzējis visvairāk. Vēl esmu devusies pie ģimenes ārsta un veikusi analīzes, lai zinātu savu D vitamīna līmeni. Skaidrs, ka cilvēkiem ar sejas ādas problēmām, kuru ir skārusi akne, ir jāseko līdzi savas sejas ādas tīrīšanas un kopšanas rutīnai, taču iespēju robežās ir arī jācenšas meklēt piņņu cēlonis pie speciālistiem. BIODERMA Sebium Gel moussant

Mana ikdienas rīta sejas kopšanas rutīna sākas ar sejas noskalošanu ar vēsu ūdeni, kas mani atsvaidzina un ar mundrumu ļauj uzsākt dienu. Turpinājumā es notīru ādu ar BIODERMA Sebium H2O micelāro ūdeni. Šo konkrēto micelāro ūdeni lietoju jau pat pirms iesaistīšanās projektā un pa šo laiku esmu iemīļojusi to vēl vairāk. Ļoti piesaista fakts, ka sejas attīrīšanas process ar to nav laikietilpīgs un pēc micelārā ūdens lietošanas to nav jānoskalo. Kad seja ir nožuvusi, uzklāju BIODERMA Sebium Sensitive krēmu. Noteikti nedrīkst aizmirst par UV aizsardzību, tāpēc kā nākamo uzklāju BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 krēmu. Pirms iesaistīšanās projektā saules aizsarglīdzekļus savā ikdienā neiekļāvu, taču šobrīd esmu ļoti priecīga, ka zinu, cik tas ir nozīmīgi! 

Arī vakaros ir ļoti svarīgi nenoslinkot un atvēlēt laiku ādas attīrīšanai. Mana vakara rutīna ir diezgan līdzīga rīta rutīnai – sākumā notīru seju ar BIODERMA Sebium H2O micelāro ūdeni un pēc tam uzklāju BIODERMA Sebium Sensitive krēma kārtiņu. 
Kopumā esmu novērojusi, ka šajā produktu lietošanas laikā mana āda ir kļuvusi gludāka, kā arī ir mazinājies ādas spīdums. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, ko esmu sasniegusi pašlaik un nevaru sagaidīt, kā mana āda jutīsies un izskatīsies pēc pāris mēnešiem!

Ikdienā izmantoju BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30, Sebium Sensetive un Sebium Gel moussant.

No rīta un vakarā attīru sejas ādu ar Sebium Gel moussant attīrošo gelu. Pēc kā seko ādas mitrināšana ar Bioderma Sebium Sensetive, kas paredzēts jūtīgai ādai. Krēms palīdz ādai palikt matētai gandrīz visas dienas laikā, slēpjot taukaino spīdumu.

Kad krēms iesūcies, uz ādas uzklāju arī saules aizsargkrēmu- BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30

Vakarā seju attīru ar putojošo gelu Bioderma Sebium Gel moussant un mitrinu ar krēmu- BIODERMA Sebium Sensitive kas mazina ādas jūtīgumu no ārējās vides ietekmes, kā arī ievērojami samazina izsitumu veidošanos.

Šī diezgan vienkāršā un ātrā ādas kopšanas rutīna ir uzlabojusi manu sejas ādas stāvokli- āda ir kļuvusi matētāka, vecie un lielie izsitumi ir sadzījuši, kā arī jaunie izsitumi neparādās tik bieži, turklāt sadzīst ievērojami īsākā laika termiņā. Ir samazinājies ādas jūtīgums un āda vairs nav tik apsārtusi no rīta un vakarā.

Kopš projekta sākuma mana ādas kopšanas rutīna ir ļoti mainījusies, tā ir daudz bagātīgāka un sabalansētāka.

Mana rīta rutīna sākas ar BIODERMA Sebium Gel moussant. Tas ļoti labi attīra un matē sejas ādu. Nākamais solis vienmēr ir kāds kopjošais krēms. Sākumā lietoju BIODERMA Sebium Global krēmu, kas diemžēl man nederēja, jo tas ļoti sausināja manu novājināto ādu. Palīgā nāca BIODERMA Sebium Sensitive, kas ļoti labi mitrina ādu visas dienas garumā – mans šī brīža favorīts. Ādu, it īpaši tagad, kad saule priecē mūs arvien vairāk, ir svarīgi aizsargāt. Lai pasargātu savu ādu, es lietoju BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+. Šis produkts ir ar tonējošo efektu, tāpēc tas , pēc manām domām, ir perfekts risinājums gan sejas aizsardzībai, gan apsārtumu paslēpšanai.

Nakts rutīna ir mazliet citādāka. Pirmais solis ir notīrīt dekoratīvo kosmētiku ar  BIODERMA Sebium H2O micelāro ūdeni. Tas ļoti maigi attīra ādu. Nākamais solis ir BIODERMA Sebium Gel moussant. Pēdējais kopšanas solis ir BIODERMA Hydrabio Serums. Arī manai taukainajai, jūtīgajai ādai ir svarīgi būt mitrinātai, tāpēc šis serums ir lielisks man. 

Esmu novērojusi, ka mana āda kļuvusi matētāka, tā netaukojas vairs tik bieži kā agrāk. Turklāt āda ir ļoti mitrināta un maiga. Mani priecē mani šī brīža rezultāti un ceru uz vēl labākiem rezultātiem arī turpmāk! 

Mana kopšanas rutīna ar Biodermu ir sekojoša: attīrīšana, kopšana, mitrināšana un aizsardzība. 

No rīta es attīru seju ar BIODERMA Sebium H2O micelāro ūdeni, tas saudzīgi noņem netīrumus un nesausina manu ādu. Tad seko BIODERMA Sebium Global krēms, kas pilda kopšanas un mitrināšanas funkciju. Šis krēms nekairina manu ādu un ir vieglas tekstūras. Kā trešais solis ir aizsardzība pret sauli, tajā es lietoju BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+. Tas lieliski klājās uz ādas, nosedz nepilnības un dod matējošas ādas efektu, man kā taukainas ādas īpašniecei, tas ir liels pluss. 

Un esmu gatava iet savās ikdienas gaitās! 

Toties vakarā es savu ādu attīru ar BIODERMA Sebium Gel moussant., pēc tā ir tīras un atsvaidzinošas sajūtas. Tākā es lietoju ārsta izrakstītu medikamentu, atliek mitrināt ādu ar BIODERMA Sensibio Light krēmu. Tas nomierina un mitrina, kā arī ir ļoti viegla tekstūra un nepadara ādu smagnēju. 

Kopš lietoju šos produktus, mans ādas tonis ir palicis veselīgāks un starojošāks, jo iepriekš mana āda reti tika mitrināta, kā arī ir samazinājušās melnās pinnes. Šie ir lieliski produkti, kas veido manu ādas kopšanas rutīnu!

   Savu rītu iesāku ar sejas ādas attīrīšanu ar BIODERMA Sebium Gel moussant. Gēlu iemasēju sejas ādā, kārtīgi saputoju ar ūdeni un noskaloju. Iesāku rītu šādi, lai kārtīgi pieceltos un sagatavotu seju nākošajiem soļiem. Pēc attīrīšanas uzklāju uz sejas BIODERMA Sebium Sensitive krēmu. Izmēģināju arī BIODERMA Sebium Global, bet šis produkts bija kairinošs

Manai ādai, tamdēļ tika nomainīts uz BIODERMA Sebium Sensitive. Nogaidot kādu laiciņu, kamēr ir iesūcies krēms, uzklāju BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30. No visiem Biodermas aizsargkrēmiem pret saules stariem man visvairāk patika BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30, tamdēļ ka šis produkts neatstāj ādu taukainu. Ar šādu rīta rutīnu esmu gatava manai ikdienai.

Ja pēc darbīgas dienas vēlos doties atpūtā svaigā gaisā, mēdzu notīrīt dekoratīvo kosmētiku un vēlreiz uzklāt SPF.

Manā vakara rutīnā ietilpst sejas attīrīšana ar putojošo gēlu un pēc tam krēma uzklāšana. Ja sejas āda ir sausāka nekā parasti vai nedaudz sakairināta, tad izlaižu krēma uzklāšanu un aizstāju ar mitrinošu krēmu.

Ar Biodermas produktu lietošanu nesaskaros pirmo reizi, tie vienmēr ir bijuši tikai labvēlīgi manai ādai. Tomēr problēma bija rutīnas neievērošana. Kopš zinu kā un kad pareizi lietot Bioderma produktus, esmu manījusi izmaiņas jau pirmā mēneša laikā.
Manas rīta un vakara rutīnas ir salīdzinoši līdzīgas, ātras un viegli izdarāmas.

Sāku ar sejas attīrīšanu ar BIODERMA Sebium Gel moussantkas attīra pa nakti izdalīto sebumu un pa dienu sakrātos putekļus, arī kosmētiku. Pietiek ar vienu gela piciņu, lai tas saputotos un tad, ar siltu ūdeni, tiktu noskalots. Ļoti svarīgi ir izmantot maigus attīrīšanas līdzekļus savam ādas tipam, jo lieka kairināšana var tikai pasliktināt ādas stāvokli.

Pēc attīrīšanas izmantoju BIODERMA Sebium Global, kura rezultātus jau manīju pirmajā uzklāšanas reizē. Uzklāju plānā kārtā pa visu seju ar maigām, masējošām kustībām. Krēms palīdz samazināt tauku izdalīšanos, ierobežo baktēriju vairošanos, nomierina ādu un mazina apsārtumu. Āda kļuva gludāka jau pēc pirmās reizes un vēljoprojām kļūst gluda katru reizi, kad uzklāju krēmu.

Ar to noslēdzas mana vakara rutīna, bet no rītiem es vēl uzklāju saules aizsargkrēmu. Pašlaik, vasaras periodā, izmantoju Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+Vai dienās, kad vēlos mazliet izlīdzināt sejas toni, izmantoju BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+ tonētu saules aizsarglīdzekliAizsardzība no saules ir ārkārtīgi svarīga, neatkarīgi no tā, ka dzīvojam vairāk ziemeļos. Saules aizsargkrēms pasargā no UV starojuma, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos, kā arī pasargā no ādas vēža.

Ar šo rutīnu esmu sadraudzējusies, bet mainoties gadalaikiem, iespējams, mainīsies arī rutīna.BIODERMA Sebium Gel moussant.

Mana sejas āda mainās strauji, tāpēc tās kopšanai pievēršu ļoti lielu uzmanību. Savu sejas ādas kopšanu veicu divas reizes dienā- no rīta un vakarā.

Ikdienā lietoju sejas ādas attīrīšanai izmantoju BIODERMA Sebium Gel moussant attīrošo gēlu, BIODERMA Sebium Global, un BIODERMA Sensibio Light krēmus, kā arī BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 saules aizsargkrēmu.

Iepriekš lietoju BIODERMA Photoderm NUDE Touch SPF 50+ saules aizsargkrēmu ar toni. Manai sejas ādai šis tonis bija nedaudz par tumšu, tāpēc to pagaidām esmu nolikusi malā, taču vasarā noteikti turpināšu lietot šo produktu, jo tam ir lielāka saules aizsardzība, ir ar toni (ļoti laba sedzamība, lietojot šo produktu nevajag lietot sedzošu dekoratīvo kosmētiku- tonālos krēmus, konīlerus, kā arī produkts nodrošina matējošu efektu).

No rīta savu seju attīru ar BIODERMA Sebium Gel moussant attīrošo gēlu un uzklāju BIODERMA Sebium Global krēmu, ļauju tam aptuveni 10 minūtes iesūkties, pirms uzklāju BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 saules aizsargkrēmu. Tad pēc nepieciešamības uzklāju dekoratīvo kosmētiku.

Dienās, kad vairāk laika pavadu ārā vai nodarbojos ar fiziskām aktivitātēm, atkārtoti uzklāju saules aizsargkrēmu. Kā arī man svarīgi ir pirms fiziskajām aktivitātēm savu seju attīrīt, parasti to nomazgāju ar  BIODERMA Sebium Gel moussant attīrošo gelu.

Vakarā seju attīru vispirms ar BIODERMA Sebium H2O micelāro ūdeni, ja tika izmantota dekoratīvā kosmētika, pēc tam izmantoju attīrošo gēlu un uzklāju BIODERMA Sensibio Light mitrinošo krēmu, jo BIODERMA Sebium Gel moussant un BIODERMA Sebium Global, manu seju sausina, tāpēc ir svarīgi nodrošināt sejai arī mitrināšanu.

 Mani novērojumi:

  1. Seja vairs nav tik taukaina
  2. Dažkārt parādās sausas ādas pleķi.
  3. Mazāk apsārtušas, sāpīgas pinnes.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *