Katrīnas pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Es pieteicos projektam ‘’Aknes klase’’, lai iegūtu sapratni par savu sejas ādu un cīnītos ar tās problēmām. Vēlējos atrast ceļu cīņā ar akni, kamēr tā vēl bija kontrolējamā līmenī. 

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Sejas attīrīšanai lietoju Bioderma Sébium Gel moussant attīrošo putojošo gelu un Bioderma Sébium H2O attīrošo micelāro ūdeni. Dažreiz vienu, dažreiz otru, bet visbiežāk izvēlos tieši putojošo gelu. Neesmu liela krēmu fane, bet projekta laikā biju izmēģinājusi divus krēmus. Pirmais bija Bioderma Sébium Global Cover attīrošais un sedzošais fluīds, kuru lietoju kādus divus mēnešus, bet man īsti nepatika tā tekstūra un seja vienmēr jutās ļoti mākslīgi, tāpēc apskatījos un izlēmu pamēģināt citu krēmu jeb Bioderma Sébium Global intensīvi attīrošo krēmu, kurš man ļoti iepatikās un labi ‘’sapratās’’ ar manu sejas ādu. Pēc otrā krēma lietošanas patiešām varēju redzēt ļoti labus rezultātus. Tātad mani favorīti būtu Bioderma Sébium Gel moussant attīrošais putojošais gels un Bioderma Sébium Global intensīvi attīrošais krēms.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Pirms projekta ādas stāvoklis bija ļoti slikts, jo es tikko viena pati biju sākusi mācības svešā pilsētā, stresa pilnos apstākļos, ar sagrautu miega rutīnu, sliktiem ēšanas paradumiem. Āda to visu sajuta, kas ļāva tai pamatīgi izpausties visādos ‘’brīnumos’’ uz sejas. Sākot ar decembri, janvāri es sāku mainīt savus sliktos ieradumus: vienmēr centos kārtīgi izgulēties, kopt savu ādu, rūpēties par savu veselību un pat par saviem ēšanas paradumiem, kas mani aizveda līdz pat vegānismam. Šobrīd āda ir atguvusi savu spēku cīnieties ar akni!

Projekts tieši man bija ļoti svarīgs pakāpiens sevis pilnveidošanai un pārliecības gūšanai. Tas man lika daudz saprast un uzzināt par savu un citu sejas ādas tipiem un kopšanu.

 

Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

 Vissvarīgākā tikšanās, manuprāt, bija ar dermatoloģi, jo viņa spēja mums visiem izskaidrot un paskaidrot aknes rašanās faktorus, cēloņus, sekas un, pats galvenais rīcības plānu aknes uzvarēšanai.

 Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Ir jāatceras, ka nekas nenotiek uzreiz, tāpēc ir jābūt pozitīvam, mērķtiecīgam un pacietīgam cilvēkam.

 

 

 

 

 

 

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *