Aknes klases dalībnieces apvieno vismaz viens kopīgs mērķis – uzvara cīņā ar akni! Savukārt katra dalībniece ir izvirzījusi arī savus individuālos mērķus, kurus viņa vēlas sasniegt projekta laikā, kā arī uzdevumus mērķu sasniegšanai. Meitenes izvirzīja mērķus, kas ir saistīti ne tikai ar akni, bet arī ar veselīgu dzīvesveidu, jo ir labi zināms, cik svarīgs ir pareizs uzturs un fiziskas aktivitātes, jo tas viss ietekmē ādas stāvokli.

Katrs vēlas veselīgu ādu, lielisku pašsajūtu un ievērot veselīgus paradumus, taču ir svarīgi atcerēties, ka jāsāk ar maziem soļiem. Lai vieglāk un veiksmīgāk ietu ceļu līdz mērķa sasniegšanai, mēs lūdzām meitenēm uzrakstīt mērķus, kurus ir reāli sasniegt 3 mēnešu laikā.

Mēs, Bioderma, no savas puses sniedzam meitenēm atbalstu, nodrošinām ar produktiem, kā arī veidojam nodarbības, lai papildinātu Aknes klases dalībnieču zināšanas un tuvinātu viņas savu mērķu sasniegšanai.

Esmu cilvēks – plānotājs. Vienmēr pierakstu savas rutīnas un plānus, lai esmu gatava jau laicīgi. Tāpēc arī esmu izveidojusi rīta un vakara rutīnas plānu pēc kā sekot, lietojot Biodermas produktus.
Mana rīta rutīna:
1. Sejas attīrīšana (Sébium Active Foaming Gel)
2. Problēmzonu aprūpe (Sébium Kerato+)
3. Sejas mitrināšana (Sébium Mat Control)
4. Sejas aizsardzība (Photoderm AKN Mat SPF30 vai Photoderm Cover Touch SPF 50+)

Mana vakara rutīna:
1. Sejas un ķermeņa attīrīšana (Sébium Active Foaming Gel)
2. Problēmzonu aprūpe (Sébium Kerato+)
3. Sejas mitrināšana (Sébium Mat Control)

Tomēr tikai kopšanas līdzekļu lietošana nepalīdzēs, tāpēc arī esmu nolēmusi ieviest mazos ieradumus, kas ikdienā neprasa daudz laika, bet ilgtermiņā spēs palīdzēt manam ādas (un labsajūtas) stāvoklim.

– Izdert 5 glāzes ūdens dienā
– Nostaigāt 5km dienā
– Saldumus atstāt svētku dienām, bet ja tomēr kaut ko ļoti kārojas, tad ar mēru
– Veltīt miegam 7-9h dienā

Katras dienas vakarā es pierakstu cik daudz no iecerētā esmu paveikusi, jo tas palīdz saprast, kam konkrētajā dienā nav izdevies pievērst tik lielu uzmanību, un ko mainīšu nākamajā dienā, lai mērķi kļūtu par automātiskiem ieradumiem.

Kopumā esmu diezgan sevi mīlošs cilvēks, tomēr uznāk dienas, kad jūtos nepašpārliecināta tieši sava sejas stāvokļa dēļ. Pēc projekta vēlos atskatīties un redzēt gan “ar aci” redzamus rezultātus savā sejas ādā, gan iekšēji just pārliecību, ka enerģija un laiks, ko veltu savai labsajūtai ir bijis vērtīgs. Gan ar projekta dalībnieku, gan apkārtējo, gan savu atbalstu var sasniegt daudz!

Mans Aknes klases 2023 galvenais mērķis (vispār 2023. gada mērķis) ir atgūt savu pašpārliecinātību. Lai sasniegtu mērķi:
turpināšu rūpēties par savu sejas ādu ik dienas, izmantojot Biodermas produktus;
turpināšu iepriekšējā gadā iesākto – doties pie dermatologa, lai samazinātu aknes atstātās rētas; turpināšu vismaz 2-3 reizes nedēļā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm (sporta zāle, kardio grupu nodarbības, fizioterapeits, garas pastaigas ar suni utt.);
turpināšu nesen iesākto – ēst veselīgāk un apzinātāk, piedomājot pie šķīvja principa.
Tāpat no Aknes klases 2023 sagaidu lielāku dalībnieku komunikāciju savā starpā un sasaisti vispār ar Aknes klases komandu, lai savā starpā varētu dalīties ar ieteikumiem, arī to, ko nevajag darīt. Citiem vārdiem sakot, motivējošu, saprotošu, izpalīdzīgu komūnu. 🙂

Šogad esmu uzsākusi studijas, tāpēc jāatzīst, ka esmu nedaudz nogājusi no pareizā ceļa, jo neatvēlu sev tik daudz laika kā nepieciešams. Tāpēc, mans galvenais mērķis ir atcerēties, ka par sevi ir jāparūpējas un to, ka man tur plauktiņā bez Sebium H20 un Gel moussant, tomēr stāv arī tas saules aizsargkrēms, un ka nav jau nemaz tik grūti un laikietilpīgi arī to uzklāt. Ir nepieciešams pieiet striktāk pie sejas ādas kopšanas, varbūt sākt uzturā lietot tikpat daudz ūdens, kā lietoju kafiju. Kā arī uzņemt vairāk vitamīnus, tas nozīmē, nedaudz pamainīt uzturu un/ vai uzņemt tos ar uztura bagātinātājiem. Būtu vēlams arī beidzot atbrīvot kādu dienu, lai apmeklētu kosmetologu.
Pēc projekta beigām es vēlētos, lai atkal būtu ”iekalts” likums, ka obligāti jālieto ne tikai mazgāšanas līdzekļi, bet arī mitrinošie un saules aizsarglīdzekļi. Jāpievērš vairāk uzmanība izdzertajam ūdens daudzumam, uzturam un uzņemtajiem vitamīniem, kas ilgtermiņā varētu palīdzēt pret jauņu piņņu rašanos.

Pievērst vairāk uzmanību sejas ādas mitrināšanai un regulārai tās atjaunošanai. Pirmais solis jau sperts, sākot regulāri lietot Bioderma Hydra mitrinošo krēmu.
• Uzklausīt citu projekta dalībnieku ieteikumus/padomus, un vismaz vienu no tiem, kas mani uzrunā, pamēģināt iekļaut savā ikdienā. Projekta laikā mēs dalāmies gan labajā, gan ne tik labajā pieredzē. Tas ir līdzīgi, kā lasīt kādu interneta forumu, bet šajā reizē viss notiek klātienē – varam uzdot jautājumus, veidot saturīgu diskusiju, kā arī saņemt atbildes no nozares speciālistiem.
• Vēlos vairāk kontrolēt emocijas un neļauties stresa ietekmei. Projekts vēlreiz apliecina, ka neesi vienīgais cīnītājs ar šo problēmu. Šis izaicinājums skar daudzus, un svarīgi saprast, ka tikai izglītojoties, rīkojoties un mēģinot ir iespējams sev palīdzēt, nevis ļaut negatīvām emocijām sevi aprakt.

Ar mērķu noformulēšanu man vienmēr ir gājis grūti, jo parasti manas augstās ambīcijas iet pa priekšu un mērķi ir ļoti grūti vai pat neiespējami sasniedzami. Bet, ja runājam par Aknes klasi 2023, tad mans TOP1 mērķis ir veikt ādas attīrīšanu un kopšanu regulāri. Padarīt to par vienu no savām prioritātēm. Tas ir arī tas, ko esmu jau sākusi un turpināšu mainīt savā dzīvē.

Es ticu un zinu, ka BIODERMA man iedos ļoti daudz, un ne tikai par pareizu ādas kopšanu, bet vispār par veselīgāku dzīves veidu kopumā, zināšanas, kuras man šobrīd trūkst. To visu es izmantošu, lai mainītu pakāpeniski savu dzīves veidu. Un darīšu visu, kas atkarīgs no manis, lai mainītu savu dzīves veidu.

Domājot par to, kā es gribētu justies un izskatīties pēc projekta, jau atkal manas ambīcijas iet pa priekšu, uzstādot nereālas gaidas, bet ja atgriežamies realitātē, tad es gribētu just progresu ceļā uz veselīgāku dzīves veidu, gribētu justies gandarīta par to, ko jau esmu paveikusi un, protams, gribētu dzīvi bez aknes un tās atstātajām rētām. 🙂

Ko savā dzīvē mainīšu?
Šobrīd jau sāku sekot līdzi aktīvajām vielām, ko ar ko var likt uz sejas kopā un ko nevar, vairāk pievēršu uzmanību, ko un kāpēc lieku uz sejas, esmu mazliet pamainījusi savu rutīnu sejas attīrīšanā (beidzu izmantot silikona sūklīti), sejas maskas 1x nedēļā.
Noteikti vēl padziļinātāk vēlos uzzināt dažādas lietas par aktīvajām vielām un sejas kopšanu, kas noteikti turpinās mainīt visu manu sejas kopšanas ikdienu.
Pēc pirmās tikšanās reizes jutos tik ļoti iedvesmota un tajā pat laikā – sapratu, cik maz zinu par pareizu sejas ādas kopšanu, tāpēc sāku meklēt dažādas speciālistu publikācijas tieši par aktīvajām vielām krēmos, kas un kā strādā, kā ietekmē attiecīgās problēmas, ko ar ko var likt kopā uz sejas un daudz dažādas jaunas tēmas priekš manis.
Noteikti papildus tam vairāk sekošu līdzi veselīgākam uzturam, gatavošu pārdomātākas maltītes un mazāk lietošu saldumus.
Mēģināšu ieviest ikdienā biežākus treniņus un fiziskās aktivitātes. Ja šobrīd tas ikdienā ir neregulāri, tad vēlos, lai tā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Ko darīšu, lai sasniegtu to, ko vēlos?
Apmeklēšu Aknes klases nodarbības, sekošu līdzi jaunākajai informācijai, papildus izglītošos pie kosmetologa, kā arī lasīšu literatūru (zinātnisko, uz pētījumiem balstītu).
Interesēšos vairāk par uzturu, meklēšu jaunas receptes, vairāk pārdomāšu maltītes, pirms veikala apmeklējuma izveidošu ēdienkarti nedēļai un pēc tā veidošu produktu sarakstu.
Ieplānošu vismaz 1 obligātu treniņu nedēļā.
 
Kā gribēšu justies/izskatīties pēc projekta?
Gribēšu justies gudrāka, pilna ar zināšanām, spēšu pamatot ko un kāpēc lietoju uz savas sejas ādas. Gribēšu, lai mana sejas ādas izskatās labāk nekā šobrīd, lai tā ir vesela un mirdz!
Pēc projekta beigām noteikti gribu sevī atstāt to iedvesmu – dzīvot labāk – ko saņēmu pirmajā tikšanās reizē. Tā ir brīnišķīga sajūta, ko novēlu visiem!

Mani mērķi projektā Aknes klase 2023:
Uzzināt vairāk par savu sejas ādu, tās kopšanu.
Uzlabot savu uzturu, ēst vairāk veselīgus produktus, samazināt saldumu uzņemšanu.
Sākt regulāri kopt sejas ādu divas reizes dienā.
Pēc projekta gribu uzlabot savas sejas ādas stāvokli, lai justos pārliecinātāk.

Projekta laikā iegūtās zināšanas izmantošu, lai turpinātu rūpēties par sejas ādas veselību, kā arī dalītos savās zināšanās ar citiem.
Mērķi: ieviest vairāk fiziskās aktivitātes savā ikdienā; dot organismam visus nepieciešamos vitamīnus; domāt pozitīvas domas; izmantot savu laiku lietderīgi; gatavot veselīgas un gardas receptes.
Kā sasniegt: darīt, nemeklējot attaisnojumus.
Pēc projekta beigām vēlos būt piepildīta ar pozitīvām emocijām, zināšanām, kas noder ikdienas dzīvē, kā arī pacelt savu pašpārliecinātības līmeni.

Es katru dienu mēģinu daudz ko mainīt savā dzīvē, tāpēc pašlaik vēlos dzert vismaz 1,5l ūdens, jo man ar to ir diezgan švaki. Es jau nopirku 7 pudeles ar ūdeni, kurus dzeru jau 4. dienu un pagaidām viss iet labi. Pēc projekta es vēlētos vēl vairāk pievērst uzmanību ādai un ūdens balansam.

Ja esi noteicis mērķi, rodas motivācija!
Dalies arī Tu ar saviem mērķiem zem šīs publikācijas mūsu sociālajos tīklos.

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *