Aurēlijas pieredze projektā Aknes klase

Aurēlija, aktīvā dzīvesveida piekritēja, kas ikdienā aizraujas ar karate, projektam Aknes klase 2018/2019 pieteicās, lai gūtu jaunu pieredzi, zināšanas un beidzot atrastu ādai piemērotus kopšanas līdzekļus. Savā pieteikuma vēstulē viņa rakstīja: “Man patiesi ir apnicis slēpt neskaitāmās pumpas aiz kosmētikas slāņa, es vēlos iziet ārpus mājas un uzturēties sabiedrībā bez tā, vēlos iziet un justies pārliecināta par sevi! Vēlos BEIDZOT atrast ādas kopšanas līdzekli, kurš patiesi man palīdzētu.”

Cīņu ar pinnēm Aurēlija aizsāka ar dermatologa apmeklējumu, kā arī Sébium Gel Moussant putojošā gela un Sébium Global krēma lietošanu no rīta un vakarā. Jau pirmajā mēnesī iespaidi bija pozitīvi – sāpīgie izsitumi bija mazinājušies un ādas kopējais stāvoklis bija manāmi labāks.

Aurēlijas ādas kopšanas rutīna projekta gaitā mainījās, ar laiku nonākot pie perfektās produktu kombinācijas, kas nesausina ādu un efektīvi novērš pinnes. Dalībniece stāsta: “Mana perfektā ādas attīrīšanas kombinācija būtu no rīta notīrīt sejas ādu ar micelāro ūdeni Sensibio H2O AR un pēc tā uzklāt krēmu Sensibio Light, pēc treniņa notīrīt seju ar šo pašu micelāro ūdeni un vakarā seju notīrīt ar Sébium Gel Moussant želeju.” Liela loma labo rezultātu sasniegšanā bija arī dermatologa izrakstītajam ārstnieciskajam gelam. “Sakombinējot gelu ar BIODERMA ādas attīrīšanas un kopšanas līdzekļiem, efekts ir manāms, un šie līdzekļi savu darbu ir padarījuši ļoti labi.”

Dermatoloģes Laumas Valeines un uztura speciālistes Lienes Sondores ieteikumu vadīta, Aurēlija radikāli mainīja savus ikdienas ēšanas paradumus. “Ārsts man ieteica pavisam atteikties no saldumiem un piena produktiem, kas man šķita neiespējami, taču tā nebūt nav! Pirmās nedēļas bija grūti, bet tagad jau tas šķiet vienkārši, es pat uz tiem produktiem vairs neskatos. Savā uzturā tagad lietoju vairāk dārzeņu un augļu, katru dienu apēdu pa saujai riekstu. Esmu atklājusi daudz jaunu produktu, kurus iepriekš nebiju lietojusi uzturā. Dodoties iepirkties, es tagad vienmēr izlasu produkta sastāvu, pārbaudu cukuru, kalorijas, taukus, u.t.t Sākot ēst veselīgi, es pati jūtos daudz labāk un mana sejas āda arī!”

Atceroties par izaicinājumiem projekta laikā, Aurēlija apgalvo, ka pacietība un koncentrēšanās uz rezultātu ir galvenie sabiedrotie cīņai ar pinnēm. Nav vērts padoties un nolaist rokas, ja nesajūti tūlītējus uzlabojumus. Ir jāturpina kopt ādu no rīta un vakarā, jāmaina ēšanas paradumi un jāliek pie malas kompleksi.

“Man vajadzēja lielu drosmi, lai izietu ārā bez kosmētikas, bet es to izdarīju. Esmu ļoti priecīga, jo no rītiem varu ilgāk pagulēt tā vietā, lai krāsotos. Tava seja un viss, kas ir uz tās, manuprāt, ir tava atbildība un tava darīšana. Nav svarīgi, ko citi padomās. Uztraukumam nav pamata, koncetrējies uz rezultātu!”

Projekta laikā lietotie produkti

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *