Mareka pieredze projektā Aknes klase 2019/2020

Kāpēc pieteicies projektam “Aknes klase”? 

Aknes klase projektam es pieteicos, lai vairāk iepazītu dažādus faktorus, kas ietekmē manu seju- labā nozīmē un sliktā.

Kādus Bioderma produktus lietoji?

Es lietoju Bioderma Sebium gel moussant attīrošās putas un Sebium sensitive krēmu. Sākumā es lietoju Sebium Global krēmu, bet ar laiku sapratu, ka āda ir pārāk jūtīga, tādēļ arī veicu izmaiņas, kas pēc nedēļas jau arī parādījās uz sejas.

Kāpēc projekts Tev bija noderīgs?

Pēc projekta man ir izveidojusies sava sejas rutīna, ko projekta ietvaros esmu iemācījies no dažādiem speciālistiem. Seju es tīru divas reizes dienā, no rīta un vakarā, sākot ar Sebium gel moussant un beidzot ar Sebium sensitive krēmu. Papildus tam divas reizes nedēļā lieku māla maskas. Godīgi sakot, pirms projekta mana seja bija sliktākā stāvokli nekā tā ir tagad. No problēmas es pilnībā neesmu ticis vaļā, bet ir labāk un es esmu ceļā uz to! 

Agrāk es nebiju tik pārliecināts par sevi savu problēmu dēļ, bet kopš ir uzlabojusies āda, es jūtos daudz drošāks un pārliecinātāks par sevi. Tas ir tādēļ, ka es strādāju pie savas ādas, līdz ar to uzlabojas tās stāvoklis, kā arī mana pašsajūta.

Ar kādiem speciālistiem tikies un kura no tikšanās reizēm konkrēti Tev bija visvērtīgākā?

Šis projekts bija īpašs ar to, ka visās nodarbībās es uzzināju kaut ko jaunu un noderīgu. Es pat teiktu, ka ar šī projekta palīdzību es nostājos uz pareizā ceļa, lai tiktu vaļā no problēmām ne tikai uz sejas, bet arī dzīvē un savā labklājībā. Visnoderīgākā nodarbība bija ar kosmetoloģi, kura izstāstīja ļoti noderīgus padomus un ieteikumus kā labāk apieties un rūpēties par savu ādu.

 Ko novēli citiem cīņā ar akni?

Ja kādam ir problēmas ar akni, es novēlu neuztvert to kā lielu problēmu, jo Akne ir pārejoša un tā pazudīs, lai vai cik smaga tā būtu! Neļaujiet tādiem sīkumiem jūs ietekmēt! Jebkuram ir kaut kādas problēmas, ar to ir vienkārši jātiek galā un viss. Vislabākais ieguldījums ir sevī un savā veselībā. 🙂

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *